x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Yeni doğum yapan anneler, korumasız bebeklerinin temizliğini mutlaka düşünmelidir. Her şampuanın PH değeri cilt yapısıyla uyumlu olmaz. Bu gibi durumlarda tahriş, kızarıklık, kaşıntı, yara gibi alerjik reaksiyonlar meydana gelmektedir. Mustela bebek şampuanı dermokozmetik ürünler arasında yer almaktadır. içeriği ile doğal bitki özlerinden oluşturulmuş formülü özel olarak hazırlanmıştır. Dermotolojik testlerden geçmiş ve yapılan araştırmalar sonucunda bebeklerin cilt yapısına %90 uyumluluk sağlamıştır. Tüm yeni doğan bebeklerin güvenle kullanabileceği Mustela Şampuan kullananlarca büyük bir memnuniyet zinciri oluşmaktadır.

Temizlik özellikle yeni doğan bebekler için büyük bir önem teşkil etmektedir. Dış etmenler hava kirliliği, toz, güneşin zararlı UV ışınları yeni bir atmosferde hemen cilt bariyerlerini doldurur. Akne, iltihap, tahriş ve kızarıklıklara neden olan hava teması cilt üzerinde olumsuz etkiler oluşturmaktadır. Mustela bebek şampuanları doğumun hemen ardından kullanılmaya uygundur. içeriğinde doğal bitki özleri ve yumuşatıcı bulunmaktadır. Saç içinde kullanılan Mustela bebek şampuanları vücut içinde kullanılır. Cildi yumuşatır ve pürüzsüz pamuk gibi olmasını sağlar. aynı zamanda uzun süre kullanımı ile bebeklerin cildini daha fazla korumaya alır. Mustela bebek şampuanları içerisinde paraben bulunmaz. Parfümsüzdür. Dermokozmetik ürünler arasında yer alan Mustela bebek şampuan ürünü yeni doğan bebeklerin ve ayını doldurmuş tüm çocukların kullanımına uygundur. tüm ciltler kullanabilir. Herhangi bir alerjik reaksiyon oluşmasını önler.

Mustela Bebek Şampuan Ürünleri

Mustela Yeni doğan Şampuanı, cilt bariyerlerini koruyarak derinlemesine temizlik sağlayan Mustela bebek şampuanı içeriğinde sabun içermez. Cildin güçlenmesine destek olur. Doğumdan itibaren kullanıma uygun olan Mustela yeni doğan şampuanı jel kıvamındadır. Nemlendirici özelliği ile kireçli sudan oluşan kuruluğu giderir ve yumuşaklık sağlar. Uzun saçlı çocuklar ve sürekli dolaşan saçların kullanımına uygundur. Patentli özel formülü sayesinde saç bakımını bebekler için mükemmel bir hale getirir.

Mustela Bebeklere Özel Şampuan, yeni doğan bebeklerin kullanımına uygun olan Mustela şampuan günlük kullanıma uygundur. Lavanta bazı ile derinlemesine temizlik sağlar. Saçı kısa sürede arındırır ve taramaya uygun bir hale getirir. Formülü sayesinde bebeklerin narin göz çevresini yakmaz. Cilt bariyerlerinin desteklenmesine yardımcı olur güçlü bir cilt yapısına kavuşturur. Hoş bir kokuya sahip olan Mustela bebeklere özel şampuan avokado özü ile hücre zenginliğini sağlar. Formülünde kesinlikle paraben bulundurmaz ve yüksek tolerans sağlar. Anti alerjiktir. Herhangi bir kimyasal ve zararlı madde içermez. Güvenliğiniz için dermatolojik ve pediatrik gözlem altında test edilmiş başarılı sonuçlar alınmıştır.

Mustela Bebek Şampuanı

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.