x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Yeni doğum yapmış anneler bebeklerinin hassas cildine göre uygun bakım ürünlerini bulması oldukça zordur. Bebeklerin anne karnından çıkması ile dış etmenlere maruz kalmaya başlar. Hava kirliliği, güneşin zararlı ultraviyole ışınları, kir, toz yeni doğan bebeğin cildine temas etmesi ile tahriş ve ufak iltihaplar oluşmaya başlar. Mustela bebek bakım seti içerisinde farklı ürünler ile yeni doğan bebeklerin cilt bakımını mükemmel bir şekilde tamamlar.

Hassas cilt yapısına sahip yeni doğan bebekler çevresel faktörlerden kolayca etkilenir. Öpmek, dokunmak bile cildi tahriş edip cilt sorunlarına yol açabilir. Mustela ürünleri bebeklerin cildine büyük önem göstermektedir. Dermokozmetik ürünleri ile doğal içeriklerle vücut bakımı sağlamaktadır. Mustela bebek bakım seti içerisinde pişik kremi, vücut yağı, Mustela şampuan ürünleri bulunmaktadır. Bebeklerin hassas poposuna bakım yapan Mustela ürünlerinden pişik kremi en sık kullanılan ürünler arasındadır.  

Mustela Bebek Bakım Seti Ürünleri

Mustela sabun içermeyen banyo şampuanı, doğumdan itibaren bebeklerin cildine uygun olarak hazırlanmış şampuandır. İçeriğinde sabun bulundurmadan derinlemesine temizlik sağlar. Cildin su ve yağ dengesini bozmadan bakım sağlar. gözleri yakmaz ve vitamin içeren formülü ile cildi yumuşatır. Hindistan cevizi özü sayesinde cildin kurumasına izin vermez.

Mustela Nemlendirici Vücut Yağı, bebeklerin henüz gelişimi tamamlanmamış cildini mükemmel bir şekilde bakım yapar. Sağlık bakanlığından onaylı patentli formülü sayesinde yeni doğan bebeklerin cildini nemlendirir ve yumuşatır. Bebeğin cildi ipeksi bir dokunuşa sahip olurken aynı anda masaj yaparak rahatlamasını kolaylaştırır.

Mustela Masaj Yağı, bebeklerin rahatlamasını sağlayan masaj yağı fiziksel ve duygusal olarak mutlu olmasına yardımcı olur. İçeriğinde bulunan özlerin yardımı ile keyifli bir masaj yapmaya yardım eder. Cildi rahatlatır ve nemlendirir. Yağlı bir his bırakmadan keyifli dakikalar geçirmesini sağlar. Dermatolojik testlerden geçerek doğal içeriği ile kullanan bebeklerin cildini rahatlattığı ve yumuşak bir dokunuş sağladığı kanıtlanmıştır.

Mustela Pişik Önleyici , bebeklerin günlük olarak bakımına yardımcı olur. Çevresel faktörler ve dış etmenlerden korumak için güvenli bir kalkan oluşturmaktadır. Dışkı, idrar ve bezin ciltte uzun süre takılı kalması nedeniyle oluşan pişik, tahriş ve kızarıklıkların giderilmesine yardımcı olmaktadır. İçeriğinde bulunan çinko asit tahrişin giderilmesini sağlar. F vitamini ile sızıntıların giderilmesi sağlanmaktadır. B5 vitamini rahatsızlık hissini yok eder. She yağı ise cildi yumuşatarak ipeksi bir dokunuşa sahip olmayı kolaylaştırır. Pratik kullanımı ile leke veya iz bırakmadan cilt sorunlarından kurtulmayı sağlamaktadır.

Mustela Bebek Bakım Seti

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.