sadsad x
asdasd

Mustela Bebek Bakım Seti

1 ürün

  Bebeklerin hassas ciltlerine uygun olan ve temel cilt bakımları için gereken ürünleri içeren Mustela Bebek Bakım Seti annelere büyük kolaylık sağlamaktadır. Yeni doğan şampuanı, pişik kremi ve nemlendirici vücut losyonu içeren bu hediye seti aynı zamanda kullanışlı bir çantayı da hediye olarak beraberinde getiriyor. Cilt bakımlarının ve banyo süreçlerinin özel bakım gerektirdiği bebeklerin bu dönemlerini keyifli geçirmeleri için doğal içeriklerden oluşan Mustela ürünleri doğru bir seçim olacaktır. Annelerin de rahatlıkla kullanacağı bu bebek bakım setini Dermokozmetika güvencesiyle temin edebilirsiniz.

  Mustela Bebek Bakım Seti

  Bir bebek aileye katıldığı zaman hayat değişir. Anne ve baba hem çok mutlu olur, hem de bilinen gerçektir; işleri artar. Sonrasında evin içinde bebek bakım ürünleri görülmeye başlar. Özellikle yenidoğan bebeklerin ihtiyacı olan temel cilt bakımı için, örneğin Mustela bebek bakım seti, annelerin en büyük yardımcısı olacaktır.

  Bebeğinizin ihtiyacı olan tüm bakım ürünlerini tek bir kere de satın almak isterseniz, Anne ve bebek bakımında öncü markalardan olan Mustela size bebek bakım seti serileri sunuyor.

  Bebek Bakım Seti Neleri Kapsıyor?

  Bebekli annelerin sürekli yanlarında taşıdığı o meşhur çanta hayatlarının bir parçasıdır. Başta bebek bezi olmak üzere ufaklığa gerekli olan her malzeme o çantanın içinde bulunur. Her zaman şişkindir, ağzına kadar doludur ama hayat kurtarır. Mustela bebek bakım ürünleri o çantada mutlaka vardır. Marka şimdi özenli anneler için gerekli bir çantayı daha beğenilerinize sunuyor. Bu çanta aynı zamanda kullanışlı ve şık, küçük bir hediye şeklinde yapıldı. İçinde bebek bakım seti olarak;

  • Yeni doğan şampuanı,
  • Pişik kremi,
  • Masaj yağı,
  • Nemlendirici vücut losyonu.

  Tüm bu ürünlerin her bebekli ailede bulunması gerekiyor. Temel bir bakım için bu ürün yeterli gelecektir.

  Yenidoğan Şampuanı

  Çanta Hediyeli Mustela Merhaba Bebek Seti içinde bulunan yenidoğan şampuanı dermo cleaning jel olarak geçen, yenidoğan bebeklere özel yapılmış saç ve vücut şampuanıdır. Güvenle kullanabilirsiniz. Gözleri yakmaz, son derece yumuşak dokuludur. 500 miligramlık bir ambalajdadır. Kesinlikle sabun içermeyen şampuan % 90 bitkisel içeriklidir. İncelediğinizde temel maddesinin avokado perseose adı verilen aktif bir madde olduğunu göreceksiniz. Doğadaki herhangi bir bitkisel madde yapısal ve fonksiyonel olarak kozmetik dünyasında yeniden üretilebiliyorsa buna biyomimetizm adı veriliyor. Yeni nesil cilt bakımı için üretilen Mustela avokado perseose yenidoğan şampuanı biyomemetik bir üründür. Cilde tam olarak uyum göstermekte ve bebek cildinin zenginliğini korumaktadır. Doğumdan başlayarak, her banyoda kullanabilirsiniz.

  Bebekler İçin Mustela Vücut Losyonu

  Çanta hediyeli bebek bakım seti içinde yer alan bir diğer çeşit nemlendirici vücut losyonudur. Bu ürün, Mustela Hydra Bebe Body Lotion ismiyle üretilen su bazlı bir üründür. Bebeklerin son derece hassas olan ciltlerini nemlendirir ve canlılık verir. 300 miligramdır. Tıpkı şampuanda olduğu gibi, markanın patentli ürünü olan “Avokado perseose bitkisel ekstre” bu losyonun içinde de bulunmaktadır. Cildi yumuşatan şia yağı (karite yağı) ve başka bir nemlendirici bitki özü olan jojoba yağı muhteviyata katılmıştır. Ciltteki su dengesini sağlayan F vitamininin de losyona katıldığını göreceksiniz. Kesinlikle incelikli testlerden geçmiş ve % 92 oranında bebek ciltlerini nemlendirdiği ve canlılık sağladığı görülmüştür. Firma bu losyonun kadınlar üzerinde de test edildiğini ve zamanla yetişkin ciltlerinde aynı sonucun alındığını açıklamaktadır, anneler kendileri için kullanabilirler.

  Mustela Message Oil (Masaj Yağı)

  Bebek masaj yağı da banyodan sonra hafifçe sürüldüğünde bebeğinizi çok rahatlatacaktır. 110 miligramlık bir hacimdedir. Kuru, ele yapışmayan ve hemen emilebilen yapısı ile ona hafifçe dokunan anne eli bebeğinizin keyfini yerine getirecek, gülücükleri eksik olmayacak. Avokado yağı, nar çekirdeği yağı ve ayçiçeği yağı gibi doğal bitki yağları tabiattan gelen hediyeler olarak bebeklere özel yapılmış bu masaj yağının içinde vardır. Akışkan olan masaj yağını kullananların memnuniyet oranı yüzde doksandır, ürün annelerin güvenini kazanmıştır. Mineral tipi yağlar muhteviyatta yer almamıştır.

  Pişik Sorununu Ortadan Kaldıran Krem

  Çanta hediyeli setin en çok popüler ürünü ise Mustela Vitamin Barrier 1-2-3 pişik kremi olarak tanınmıştır. 100 gramlık bir ambalajda kullanabileceğiniz bu ürün bütün bebeklerin derdi olan pişiklerin giderilmesi için kesin çözümdür. En popüler çeşittir, çünkü bir zaman gelir, bütün anneler ve bebekler pişik sorunu ile karşılaşabilirler. Krem böyle durumlarda yardımcınız olacaktır. Bez değişimleri sonrası, kalın bir tabaka halinde sürülmesi tavsiye edilmektedir. Böylece bebeğin koruyucu cilt bariyerleri tahrişlere karşı yükselecektir.

  Yetişkinlerin cilt ve vücut bakımlarında sıkça yer alan kremler bebeklerin bakımında da kullanılırlar. Çok hassas olan bu cilt yapıları için yoğun testlerden geçirilen kremler paraben, phthalate, phenoxyethanol gibi kimyasalları kesinlikle içermezler.

  Çanta hediyeli Merhaba Bebek bakım seti içinde yer alan bütün ürünler çok hoş kokuya sahiptirler. Ambalajı tamamlayan hediye çanta ise annelerin işine fazlasıyla yarayacaktır. Bebek dostu Mustela markası bütün bebeklerin, taşıma çantası üstünde yer alan bebek gibi, her zaman ve her yerde gülümsemesi için çalışmaktadır.

  Mustela Bebek Bakım Ürünlerinin Ambalajları

  Merhaba bebek çantasının hediye olarak verildiği bu set Mustela ürün serileri içinde sizin de hediye edebileceğiniz bir çeşittir. Yeni doğum yapan arkadaşlara, tanıdıklara rahatlıkla götürülebilir. Eskiden pek bilinmese bile bizde yeni yaygınlaşmaya başlayan baby shower partileri için uygun bir seçim olacaktır. Baby shower parti doğumdan hemen önce anne için arkadaşları tarafından düzenlenen bir çeşit “Hoş geldin bebek” eğlencesidir. Hamile annenin doğumdan sonra olabilecek ihtiyaçları bu eğlence vasıtasıyla ona hediye olarak alınır. Mustela Çanta Hediyeli Merhaba Bebek Seti yakın arkadaşların seçebileceği bir armağan olarak düşünülebilir. Kendi özel ambalajı vardır.

  Markanın ürünleri zaten kaliteleriyle olduğu kadar ambalajları ile de dikkat çekiyor. Çalışma sahası bebek gibi çok sevimli bir konu olunca fil şeklinde hortumlu şampuan şişeleri, yunus ya da kuzucuk biçimli vücut losyonu çeşitleri ambalajlamanın içine giriyor. Bu şişeler Mustela çevre dostu özel seri gruplamasıyla markanın ürün koleksiyonu içinde görülüyor ve Fili, Kuzi, Babi gibi isimler taşıyorlar. (Bu ürün serisinin esas amacının çocuklara çevre bilincini vermek olduğunu hatırlatmak isteriz.) Bebeklerin banyolarında bir klasik haline gelen sarı renkli, vaklayan küçük ördek ile beraber bu ürünler çocuğunuzun banyosunu daha keyifli hale getirecek, annelerin de işlerini kolaylaştıracaktır.

  Mustela Bebek Bakım Seti veya diğer çeşitler incelenirken anneler için verilen önerilere rastlayacaksınız. Bebeği dünyaya getiren ve bakacak olan anneyi dostumuz unutmuyor. Annelik dönemim başlığı altında beğenilere sunulan çeşitler içinde cilt çatlaklarını önleyen bakım kremleri ve diğer destekleyici ürünler hamile annelere tavsiye edilmektedir.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.