sadsad x
asdasd

Mustela Anne Bakımı

6 ürün

  Doğum sonrasında meydana gelen komplikasyonları gidermek ve düzenlemek amacıyla üretilmiş Mustela anne bakımı ürünleri kötü görünümlere sebep olan çatlak ve sarkmaların giderilmesine yardımcı olmaktadır. Hamilelik döneminde aşırı kilo alımı cildin esnemesini sağlamaktadır. Büyüyen bebek ve büyüyen karın, doğum sonrasında yavaş yavaş azalmaya başlar. Tam olarak asla yok olmaz bunun için Mustela markası güzel görünmek isteyen annelerin yardımına koşmaktadır.

  Mustela Anne Bakımı Ürünleri Etkileri

  Gebelik döneminde başlayan hızlı kilo alımı cilt yapısını bozmaktadır. Ani kilo artışı sonrasında hızlıca alınan kiloları vermek çatlaklara neden olmaktadır. Gevşeyen cilt dokusu aynı zamanla çatlakların meydana gelmesi ile kötü bir görünüme neden olur. Mustela ürünleri anneler için doğum öncesinde ve doğum sonrasında geliştirdiği ürünler sayesinde annelerin en büyük destekçisi olmaktadır. Cildin toparlanmasına yardımcı olan Mustela ürünleri patentli formüller sayesinde kısa sürede etki eder. Yoğun sıkılaştırıcı özelliği ile güçlü hücre duvarlarına sahip olmanızı sağlamaktadır. Pürüzsüz ve kusursuz bir görünüme sahip olan cilt yapısı canlı durur. Zengin içeriği ile hızlıca emilir. Mustela anne bakımı kalça, bacak, basen bölgelerinde etkisini göstermektedir. Tüm ciltlerin kullanabileceği Mustela anne ürünleri dermatolojik testlerden ve araştırmalardan geçerek özel formülü ile sağlık bakanlığı tarafından patentli ürünler geliştirmektelerdir. Hafif parfümlü yapıya sahip olan Mustela anne bakım ürünleri kullananlar tarafından memnuniyet kazanarak sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yerini almıştır.

  Mustela Çatlak Serumu, hamilelik ve doğum sırasında oluşan çatlakların giderilmesine yardımcı olmaktadır. Cildin gerginliğini hafifletir. Çatlamayı önleyen formülü ile annelerin en sık yaşadığı doğum sonrası oluşan sorunları yok eder. Mustela çatlak serumu cildin yapısını korur. Doğal avokado özü ve bitkisel içeriklerle zenginleştirilmiş Mustela Çatlak Kremi yumuşak bir dokunuş sağlar. Cilt yapısını bozmadan vücut bakımı sağlayan Mustela Çatlak Serumu kullananlar tarafından patentli formülü ile sağlık bakanlığından onaylı hamilelik ve doğum sonrasında annelerin en çok tercih edilen ürünlerdendir.

  Mustela Soothing Rahatlatıcı Balsam, yeni anne olmuş kişilerin güvenle kullanacağı nemlendirici krem cildi rahatlatır ve pürüzsüz görünüme yeniden kavuşturur. Doğal içeriklere sahip Mustela rahatlatıcı balsam hamilelik esnasında oluşan gerginlik hissini yok eder. Su tutma kapasitesini yükselterek cilt bariyerlerinin esnemesine yardımcı olmaktadır. Özellikle vücut bakımında annelerin yardımcısı olan Mustela ürünleri kullananlar anneler tarafın en iyi sonuçlar alınan ürünler arasındadır. Dermatolojik testlerden ve araştırmalardan başarı ile geçen Mustela Soothing Rahatlatıcı Balsam patentli formülü ile mükemmel sonuçlar çıkarmaktadır.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.