sadsad x
asdasd

Murad Göz Çevresi Bakımı

5 ürün

  Göz çevresinde hassas ve narin bakım uygulamasıyla yoğun bir şekilde gözaltlarının nemlenmesini sağlayan özel olarak geliştirilmiş bakım kremidir. Murad Göz kremleri, cildin narin dokusuna uygun olarak kibarca onarım gerçekleştirir. Zamanla yapılan düzenli bakım sonrasında hassasiyeti yatıştırmaya yardımcı olur.

  Dr.Murad tarafından üretilen bakım ürünleri, pürüzsüz ve aydınlık bir göz çevresine kavuşturmaktadır. Yaşlanma belirtileri, ince çizgiler, güneşin zararlı ışınları, hormonsal değişiklikler göz etrafında meydana gelen şişlik, mor halkaların meydana gelmesinde katkıda bulunur. Göz çevresine uyumlu olarak geliştirilmiştir. Zararlı madde barındırmayan formülü sayesinde gözaltları yumuşak dokunuş sağlar. Zararlı olmadığı gibi herhangi bir yan etki yaratmaz. Her cilt tipi ve her yaş grubu yaşlı, genç, büyük, küçük her bireyin kullanımına uygundur. Durulama gerektirmeden uygulanan yapıya sahiptir. Haricen kullanıma uygundur. Yanında ek bir ürün kullanmanıza gerek bırakmayan özelliğiyle yıpranmış gözaltlarını onarmaya yardımcı olur. Dr.Murad güvencesiyle satışa sunulmaktadır.

  Dr. Murad Göz Kremi Ürünlerinin Etkileri

  Göz çevresinde meydana gelen nem kaybını önlemeye yardım eder. Besin, vitamin ve su ihtiyacını karşılayarak gün içerisinde yumuşak ve pürüzsüz bir görünüme kavuşturur. İnce çizgiler, kırışıklıklar ve çukurluklarla mücadele eder. Cilt üzerinde oluşan erken yaşlanma belirtilerinin gözle görülür bir biçimde düzelmesine katkı sağlar.

  Renewing Eye Cream; kırışıklıklara karşı savaş açan göz çevresi bakım kremidir. Torbalanma, koyu mor halkalara karşı etkilidir. Nem seviyesini eşitlemeye yardımcı olan formüle sahiptir. İçeriğinde bulunan doğal bileşenler ve bitki özleri sayesinde hassas gözaltlarının güçlenmesini sağlar. Pürüzlü görünümleri ortadan kaldırır. Derin ve orta derecede ki kırışıkların yapılanmasına yardım eder. Yüz, boyun ve dekolte bölgesinde kullanıma uygundur. Daha etkili sonuç almak adına yardımcı bakım ürünü ile uygulanması önerilmektedir.

  Instant Radiance Eye Cream; Dr. Murad gözkremleri içerisinde kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği dermokozmetik ürün, koyu halka görünümlerinin düzelmesine yardımcı olmaktadır. Gözkremleri içerisinde sürüldüğü andan itibaren on beş dakikada yüzde otuza kadar etkisini göstermektedir. Kaş kemiği üzerine sürülmektedir. Gözkapağı ve gözaltına uygulamaya uygun değildir. Harici kullanım gerektirir. Çocukların erişemeyeceği yerde muhafaza edilmesi gerekmektedir.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.