sadsad x
asdasd

Missha Cilt Bakım

92 ürün

Missha Cilt Bakım ürünleri Dermokozmetika’da!

Güney kore markası olan Missha her cilt tipine özel geliştirdiği bakım ürünleri ile ihtiyaç duyduğu bakımı tamamlamaya yardımcı oluyor!

Sağlıklı ve bakımlı bir cildin sırrı doğru uygulanan bakım rutininden geçmektedir. Cilt bakımının olmazsa olmaz 1. Adımı ise temizleyicidir. Makyaj yapılasın ya da yapılmasın gün içinde cilt çevresel faktörlere maruz kalır. Toz, egzoz dumanları, bilgisayar ışınları gibi birçok faktör de gün içerisinde cildin kirlenmesine sebep olur. Üzerine uygulanan makyaj ürünleri ise ciltten yeteri kadar arındırılmaz ise gözenekleri tıkayarak siyah nokta ve akne oluşumuna zemin hazırlar. Hem cilt temizliği hem de kullanılan ürünlerin etkinliğini arttırmak için temizleme işlemi son derece önemlidir.

Missha yüz temizleme jeli, tonik, arındırıcı maske çeşitleri ile günlük ve haftalık cilt temizliğinizi yapabilir cildinizi bakıma hazırlayabilirsiniz. Markanın önce çıkan ürünleri arasında yaprak maske dediğimiz tek kullanımlık maskeler yer almaktadır. Nemlendirme, besleme, akne karşıtı, canlandırıcı etkili ve daha birçok maske çeşidini sevenleriyle buluşturuyor. Ürünlerin etkinleri sayesinde kullananlar tarafından da sıklıkla tavsiye edilen Missha cilt bakım ürünleri nemlendirici, onarıcı, göz kremi gibi çeşitleri de yelpazesinde bulundurmaktadır.

Sizde cildinize en uygun bakım ürünlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, uygun fiyat hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla sahip olabilirsiniz. Siparişini oluştururken hediyenizi seçmeyi unutmayın!

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.