sadsad x
asdasd

Minidolin

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
2 ürün

  Minidolin Ürünleri Dermokozmetika’da!

  Dermadolin’in bünyesinde bulunan Minidolain, bebek ve çocuklar için hazırladığı bakım ürünlerini tüketicilerin beğenisine sunmaktadır. Ürünlerin içeriğinde bulunan Hodan, Argan, Zeytin yağları ile Bal özütü de içeren bitkisel saç ve nemlendirici ürünleri son teknoloji ve yeniliklere ayak uydurarak üretmektedir. Tüm ürünlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

  Ebeveynler bebeklerini her zaman korumak ve iyi bakmak isterler. Bu sebeple de bebeklerinin sağlığına, temizliğine ve beslenmesine ekstra özen gösterirler. Bebekler için geliştirilmiş özel bakım ürünleri ile bebeklerin hem vücut hem de saç bakımını tamamlayabilirsiniz. Özellikle bebekler için en önemli adım şüphesiz ki saç ve vücut bakımıdır. Minidolin markası da bu doğrultuda ürünler geliştirmiştir. O halde gelin markanın en sevilen ürünlerine bakalım…

  Saç ve Vücut Şampuanı

  Günlük kullanıma uygun olarak hazırlanan şampuan, bebek ve çocuklar için geliştirilmiştir. İçeriğinde bulunan Bal özütü saç ve saç derisini nemlendirirken nazikçe temizler. Göz yakmayan formülü sayesinde pratik bir şekilde uygulamanıza da yardımcı olur. Oftalmolojik olarak da test edilen şampuan, vücut temizliğinde de kullanılmaktadır.

  Vücut Losyonu

  Bebekler için en önemli adımlardan biri de vücut bakımıdır. Bebeklerin cildi oldukça hassas ve dış etkenlerden etkilenmeye müsait bir yapıdadır. Bu sebeple bebek cildini temiz tutmak ve oluşabilecek problemlerin önüne geçmek gerekir. Bebekler için geliştirilmiş vücut temizleyici üründen sonra mutlaka nemlendirici de kullanılmalıdır.

  Minidolin vücut losyonu da hem bebeklerin ve çocukların hem de yetişkinlerin kullanımına uygundur. İçeriğinde bulunan argan ve zeytin yağı cildi besler ve nemlendirir. Böylece cilt daha yumuşak, bakımlı ve canlı bir görünüme kavuşur.

  Siz de Minidolin ürünlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

   

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.