sadsad x
asdasd

Milk Shake

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
89 ürün

Milk Shake Ürünleri Dermokozmetika’da!

Saçların doğal güzelliğini korumayı esas alan Milk Shake saç bakım markası, 1999 yılında İtalya’da kurulmuştur. Her saç tipi ve problemine uygun ürünler geliştiren marka tüm ürünlerinde kullandığı süt proteinleri ve meyve özleri sayesine saçların doğal yapısını koruyarak daha sağlıklı ve bakımlı görünmesini sağlamaktadır. Ürünlerin etkinliği ve muhteşem kokuları sayesinde kısa sürede tüketicilerin beğenisi kazanmış Milk Shake, en sevilen saç bakım ürünleri arasında yerini almıştır. Milk Shake ürün grubu;

  • Şampuan
  • Kuru Şampuan
  • Saç Kremi
  • Durulanmayan Bakım Kremi
  • Saç Maskesi
  • Saç Bakım Yağı
  • Saç Şekillendirici

İnce ve zayıf saçlar için hacim kazandıran şampuan, dökülme problemi yaşayan saçlar için bakım losyonu, boyalı saçlar için renk koruyucu mor şampuan, saç spreyi gibi daha birçok ürün seçeneğini yelpazesinde bulundurmaktadır. Markanın popüler ürünleri arasında ise Milk Shake Conditioner Whipped Cream saç köpüğü gelmektedir. Anında yumuşatıcı özelliğine sahip mucizevi ürün saçları ağırlaştırmadan ve yağlandırmadan yoğun nem kazandırır. İçeriğindeki süt proteinleri saçları çevresel faktörlere ve ısı ile şekillendiricilere karşı korurken elektriklenmeyi kontrol altına alır. Tatlı vanilya kokusu ile saçlarda muhteşem bir koku bırakır. Üstelik özel içeriği sayesinde el ve vücut içinde kullanıma uygun özelliktedir.

Sizde evde profesyonel bir saç bakımı yapmak istiyorsanız Milk Shake ürünlerini Dermokozmetika’da bulabilir dilediğiniz tüm ürüne uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla sahip olabilirsiniz. Alışverişinizi tamamlarken sepet sayfasında hediyenizi seçmeyi unutmayın!

 

 

 

 

 

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.