sadsad x
asdasd

Marc Anthony - Keratin Düzleştirici Etki

1 ürün

  Düzleştirici etkiye sahip olan Marc Anthony Keratin içerikli saç bakım çeşitleri Dermokozmetika’da! Tüm ürün çeşitlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

  Saçlar, dış görünümümüzü etkileyen önemli unsurlardan biridir. Bu sebeple herkes düzenli olarak saç bakımı yapar ve sağlıklı saçlara sahip olmak ister. Özellikle saçları şekillendirmek ve canlı görünmesini sağlamak için birçok yöntemden faydalanılır. Bunlardan başlıcaları; saç düzleştiricileri, saç maşası ve föndür. Özellikle kabarık ve elektrikli saçlar için istenilen şekli vermek diğer saçlara oranla daha zordur. Örneğin saç düzleştirmek için düzleştiricilerden faydalanmanın yanı sıra düzleştirici etkiye sahip olan şampuan, saç kremi ve bakım kremlerini kullanarak aynı etkiyi yaratabilirsiniz. Bu anlamda düzleştirici etkiye sahip olan ve özel olarak hazırlanan Marc Anthony Keratin içerikli saç bakım çeşitlerine birlikte göz atalım.

  Marc Anthony Frizz Shampoo - Elektriklenen Saçlar İçin Bakım Şampuanı; elektriklenen ve kabaran saçlar için geliştirilen bu şampuanı kullanarak saçlarınızın elektriklenmesini kontrol altına alabilir, keratin içeriği ile parlak görünmesini sağlayabilirsiniz. Marc Anthony şampuan kullananlar tarafından da sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

  Marc Anthony Frizz Conditioner - Elektriklenen Saçlar İçin Bakım Kremi; düzleştirici etkiye sahip olan saç kremi, saç bakımın devamı niteliğindedir. Şampuanla birlikte uygulayarak en etkili sonucu almanıza yardımcı olur.

  Marc Anthony Frizz Blow Dry Cream - Fön Öncesi Bakım Kremi; elektriklenen ve kabaran saçlar Frizz Blow Dry Cream fön öncesi bakım kremini kullanarak pürüzsüzleştirici etkiye sahip olabilirsiniz. Fön veya kurutma sonrasında elektriklenen saçlarını kontrol altına alır.

  Elektriklenen saçları önlemeye yardımcı olan Marc Anthony Frizz serinin yanı sıra, yıpranan ve kuru saçların onarılmasına destek olan Marc Anthony şampuan çeşitleri de bulunmaktadır.

  Sizde saçlarınıza gerekli olan tüm bakımı Marc Anthony saç bakım çeşitleri ile gerçekleştirebilir, dilediğiniz ürünü Dermokozmetika’dan uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.