sadsad x
asdasd

Makyaj Temizleyiciler

128 ürün

Kadınların kozmetik ürünleri kullandıktan sonra uyguladıkları son işlem makyaj temizleyici ürünlerdir. Gün sonunda arta kalan makyaj kalıntıları ve gözeneklerde biriken kiri temizlemek adına kullandıkları ürünler cilt bakımı için oldukça önemlidir.

Makyaj Temizleyici Vücuda Etkisi

Dış etmenler, çevresel faktörler ve makyaj kalıntıları cilt yüzeyinde istenmeyen görünüm oluşmasına neden olur. Bunun için günlük olarak makyaj temizleyici ürünler kullanmak gerekir. Yüz temizliği için yapılan en basit uygulama yüz yıkama ile başlar ardından makyaj temizleyici jel, su ve toniklerle derinlemesine temizlik sağlanır. İçeriğinde bulunan aktif temizleme ajanları ile cilt katmanlarında biriken kiri ve kalıntıları anında yok eder. Ayrıca güneşin zararlı ultraviyole ışınlarına karşı koruma sağlar. Bu sayede cilt sorunlarının ortaya çıkmasını önleyerek kusursuz bir yüz hattına sahip olmayı kolaylaştırır. Hassas, karma, yağlı, normal, kuru tüm ciltlerin kullanımına uygun ürünler ile her bireyin uygulayabileceği makyaj temizleyici ürünler hem kadınların hem de erkeklerin cildine uyum sağlar. Geliştirilmiş özel formüllere sahip ürünler doğal bitki özlerinin bir araya gelmesiyle meydana gelmektedir. Cildin güzelleşmesinde etkili bir yapıya sahip olan bu ürünler ipeksi bir yumuşaklık sağlayarak pürüzsüz bir dokunuşa zemin hazırlar. Erkeklerin tıraş sonrası kullanabileceği ürünler tahriş ve kızarıklık gibi sorunların oluşmasına engel olur. Dermatolojik araştırmalardan ve testlerden başarı ile geçen temizleyici yardımcılar uzmanlar tarafından da kullanıcıların rahatlıkla kullanması adına tavsiye edilmektedir.

Makyaj Temizleyici Ürünler

Loreal Üç Etkili Tüm Cilt Tipleri İçin Işıltı Veren Tonik, kadınların özel günlerde ve günlük yaşantısında makyaj ürünleri ile yaptığı makyajın temizlemesine yardımcı olmaktadır. Formülünde bulunan aktif temizleyici ajanlar anında cilt katmanlarına nüfuz eder ve derinin altında kalan tüm kalıntıları derinlemesine temizler. Sağladığı üç etki ile temizler, ışıltı verir ve pürüzsüzlük sağlar. dış etmenlerin meydana getirdiği zararlı etkileri korumaya yardımcı olan Loreal Üç etkili tonik hassas, karma, yağlı, kuru, normal tüm ciltlerin kullanımına uygundur. Yorgun ve mat duran cilt yüzeyinde etkisini kısa sürede göstererek parlak ve ışıltı oluşmasına katkı sağlar. Yaşlanma belirtilerinin geç etki etmesine yardımcı olur.

La Roche Posay Temizleyici Jel Demaquillant Physiologic, hassas ciltlerin temizleme işlemine yardımcı olan bir bakım ürünüdür. Nemlendirme sağlayan formülü ile cildi oluşan etkilerden korumaya ve arındırmaya yardımcı olur. Makyaj kalıntılarını suya dayanıklı olmasına rağmen kolayca temizler. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.