sadsad x
asdasd

Likid Rujlar ve Parlatıcılar

97 ürün

Dudak kalemleri sonrasında kadınların genel olarak uyguladığı dudak makyajı ürünleri arasında yerini alan dudak parlatıcı genellikle tüp veya hazne içerisinde kullanılmak üzere üretilmiştir. Renkli, renksiz ve simli yapıda birçok çeşidi bulunmaktadır. İnce dudakların dolgun görünmesine yardımcı olan bakım ürünlerindendir.

Dudak Parlatıcı Vücuda Etkisi

Özel olarak hazırlanmış dudak parlatıcı ürünleri dudakların her zaman daha parlak görünmesini sağlamaktadır. Islak bir görünüme sahip olan bu ürünler dudakların olduğundan daha dolgun görünmesini sağlamaktadır. Bu nedenle her dudak biçimi için uygun miktarda ve doğru alanlara uygulanması gerekmektedir. Dudak parlatıcı ürünler kadınların hacim sağlamak için pek sık kullandığı ürünler arasında yer almaktadır. Ruj üzerine sürülerek değişik formlarda kullanıma uygun olan ürünler daha biçimli bir şekil oluşturmaktadır. Ayrıca dudaklarda oluşan kuruluk ve diğer sorunları iyileştirici özelliğe ile etkin bir koruma sağlar. İçeriğinde bulunan E vitamini ile besleyici bakım sağlar. Özel davetlerde dudakların göz alıcı durması için kullanılan bu ürün kadınların vazgeçilmezlerindendir. Doğal renklerle ışıltı veren dudak renklendiriciyi yardımcı krem veya pudralarla beraber kullanarak daha uzun süre etkinlik göstermektedir. Pürüzsüz dudaklara kolaylıkla sürülen bu ürünler dudakların ihtiyacı olan nemi içerisinde hapsetmesini sağlamaktadır. Yumuşak ve parlak duran dudaklar gün içerisinde yenilenebilen özelliğe sahiptir. Dermatolojik testlerden ve araştırmalardan geçen bu ürünler uzmanlar tarafından kullanıcılara tavsiye edilerek kusursuz dudaklara sahip olma şansını vermektedir.

Dudak Parlatıcı Ürünler

Note Long Wear Lipgloss 21 Numara, genç ve yetişkinlerin yeni oluşturduğu trend renkler arasında yer alan bu ürün dudakların görünümü daha alıcı ve çekici bir hale sokmaktadır. Formülünde bulunan doğal özler, shea yağı ve macadamia yağı ile dudak bakımını en üst seviyeye çıkartarak kusursuz bir şekilde işlev göstermektedir. Dudakların nemli kalmasını sağlayan bu ürün doğal bir koruma ile dudakların uzun süre bakımlı kalmasını sağlamaktadır. Uzun süre dudaktan çıkmayan renk tonu diğer ürünlere göre daha fazla etkinlik göstermektedir. Paraben içermez. Uçuk veya yara gibi dudak rahatsızlıkları oluşturmaz. Araştırmalar sonucunda güvenirliliği kanıtlanmıştır.

Note Long Wear Mat Lipgloss 406, yapısı bakımından diğer dudak parlatıcı ürünler daha mat bir sürülüm sağlamaktadır. Dudakların daha bakımlı durması için formülüne eklenmiş E vitamini ve shea yağı ile zenginleştirilmiştir. Saten bir görünüm sağlayan bu ürün gün boyunca kalıcılığını sürdürmektedir. Nemlendirici özelliği bulunan ürün özel olarak mat bir seri içerisinde kullanılmıştır. Bu nedenle dudakların pürüzsüz görünmesini kolaylaştırmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.