sadsad x
asdasd

Le Petit Marseillais

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
30 ürün

  Le Petıt Marseillais Ürünleri Dermokozmetika’da!

  Le Petıt Marseillais, birbirinden farklı kokulara, renkli ambalajlara sahip hijyen ve vücut bakım markasıdır. Birçok farklı doğal içerikli sabun, sıvı sabun, duş jeli ürün çeşitlerine sahiptir. Siz de tüm Le Petıt Marseillais  ürünlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

  Argan, bal, beyaz şeftali, bitkisel yağlar, lavanta, limon, mandalina, zeytinyağı, shea butter  ve diğer tüm doğal içerikleri ürünlerle birleştiren Le Petıt Marseillais hem hijyen hem de vücut bakım alanında kullanabileceğiniz geniş ürün skalasına sahiptir.

  Le Petıt Marseillais Sabun

  El, yüz ve vücudu yağ, kir ve bakterilerde temizleyen ürünlerden biri de sabundur. Sabun kullanım alanlarına ve etkilerine göre kendi arasında çeşitliliğe sahiptir. Le Petıt Marseillais kalıp sabun ve sıvı sabun olmak üzere 2 çeşitliliğe sahiptir. Şeftali, limon, zeytinyağı, vanilya gibi doğal içeriklerle harmanlanan Petıt Marseillais sabun çeşitleri, nazikçe temizler, nem kazandırır ve yumuşaklık sağlar.

  Le Petıt Marseillais Duş Jeli

  Kişisel bakım yapılırken dikkat edilmesi gereken unsurlardan biri de vücut temizliğidir. Gün içerisinde farkında olmadan çevresel faktörler, terleme gibi sebeplerden dolayı vücutta kötü bir koku oluşur. Bu durumu önlemek için duş esnasında uygulayabileceğiniz duş jellerinden faydalanabilirsiniz. Duş jeli, vücut için özel olarak geliştirilmiş temizleyici üründür. Sıvı formda veya kalıp sabun şeklinde de ürün çeşitleri mevcuttur. Özellikle Le Petıt Marseillais duş jeli çeşitleri vücut bakımında sıklıkla tercih edilmektedir. İçeriğinde bulunan doğal bitkiler vücudu nazikçe temizlerken, vücuda hoş bir koku da sağlar.

  Sizde tüm Le Petıt Marseillais ürün çeşitlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürünü uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özelikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.