sadsad x
asdasd

Lansinoh

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
30 ürün

  Her anne yenidoğan bebeğini emzirmek ister. Bebeklerin doğduklarında tek beslenme biçimi anne sütüdür. Bu süreç ne kadar doğal ve kolay gibi görünse de bazı anneler bu süreç içerisinde yardıma ihtiyaç duyar. Süt bezlerinin hızlı çalışmaması, kariyer sahibi, çalışma saatleri yoğun olan anneler her an bebeklerini emziremez. Bunun için Lansinoh son 30 yıldır bu alanda yaptıkları çalışmalar neticesinde annelerin rahatlıkla emzirmesine yönelik geniş ürün yelpazesi oluşturmuştur. Lansinoh emzirme ürünleri annelerin uzun süre bebeklerini emzirebilmeleri için yardımcı ürünler geliştirmektedir.

  Lansinoh Emzirme Ürünleri Hakkında

  Yeni anne adayları ilk zamanlar göğüs uçlarının tahriş olması ve ağrımasından dolayı bazı olumsuz durumlarla karşılaşır. Göğüs ucu ağrıları bebeği olan ve emzirme dönemindeki anneler için oldukça zor bir durumdur. HPA Lanolin göğüs ucu kremi, Lansinoh markasının ilk geliştirdiği üründür. 1978 yılında Resheda Hagen kendi yaşadığı göğüs ağrısı sonucunda Amerika’daki evinin mutfağında yaptığı krem sayesinde hem kendi hem de günümüzde binlerce annenin yaşadığı soruna çözüm bulmuştur. Lansinoh Emzirme Ürünleri böylelikle mor ambalajı ile 60’a yakın ülkede sıklıkla kullanılan ürünler arasına girmiştir. Daha sonra geliştirilen süt sağma makineleri ve poşetleriyle geniş ürün gamı oluşturmuştur.

  Lansinoh Ürünlerinin Cilde Katkısı

  Lansinoh kremi içeriğinde alkol içermediği için lanolin anlamına gelmektedir. Bu nedenle dermokozmetik ürünler içerisine giren krem, annelerin daha uzun süre emzirebilmesine yardımcı olmaktadır. Tamamen doğal özler kullanılarak yapılmasından dolayı cilt üzerinde herhangi şekilde yan etki, yanma ve acı hissi uyandırmaz. Bebeklerin beslenirken rahatsız olmasına neden olmaz. Dermatolojik araştırmalardan geçerek başarılı sonuçlar almıştır.

  Lansinoh Emzirme Ürünlerinin Özellikleri

  Manuel Göğüs Pompası: Annelerin doğum sonrasında süt bezlerinin çalışmasına yardımcı olan bir alettir. Vakum gücü ile sütün çıkmasını sağlar. Düzenli olarak kullanıldığında süt bezlerinin aktif şekilde çalışmasını destekler. Cilde zarar vermez.

  Göğüs Pedi: Yeni anne adaylarının bebeklerini emzirdikten sonra süt akışı devam eder. Kıyafetin ıslanmasına neden olan bu durum kadınların canını sıkar, her zaman kıyafet değiştirmek mümkün olmayabilir. Bu nedenle göğüs pedi kullanmak oldukça rahat hissettirir.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.