Yandex Metrica

La Roche Posay Toleriane - Yoğun Bakım

13 ürün

  Dermokozmetik dünyasının lider isimlerinden La Roche Posay’nin hassas ve toleranssız ciltler için geliştirdiği Toleriane serisi özel bir bakım isteyen bu tipteki ciltlere büyük bir rahatlama sağlıyor. Seride hassas ciltler için derinlemesine yüz temizleme ürünleri ve günlük bakımda kullanılan nemlendiriciler bulunmaktadır. Alerjik, çok kuru ve ultra hassas ciltler için ayrı ayrı bu seçenekleri sunan Toleriane serisinin düzenli kullanımında ciltteki hassasiyete bağlı yanmalar, kızarıklıklar, tahrişler ve rahatsızlık hissi en az indirgenir. La Roche Posay’nin doğal içerikli makyaj ürünlerinde Toleriane kullanıcılarına özel cildi tahriş etmeyen doğal fondötenler de bulunmaktadır.

  La Roche Posay Toleriane Serisi Ürünleri

  Dermatologların bir numaralı tercihi olan La Roche Posay en iyi ürünlerle cilt bakımını sağlıyor.

  Termal sulardan üretilen dermokozmetik ürünler, hassas ve alerjik cilt yapısına sahip olanlara özel bir formülle oluşturulmaktadır. Hassas ve toleranssız ciltler için geliştirilen Toleriane serisi ile cildi tahriş etmeyen bakım mümkün hale geliyor.

  Toleransı düşük olan ciltler için üretilen bakım ve makyaj ürünleriyle her zaman cildinize uygun nemlendiriciyi bulabilirsiniz. Yağlı, kuru ya da alerjik ciltler için kullanılan temizleme ve günlük bakım serisi ürünleri, La Roche Posay Toleriane serisiyle göz çevresi ve yüz bakımını tamamlamak için ultra hassas ciltlerde tercih ediliyor.

  Cilt bakımında ultra hassasiyet ve toleranssızlık söz konusu olduğunda eksiksiz bir biçimde bakım sağlayan Toleriane serisi sizi memnun edecek bir cilt bakım rutini oluşturma konusunda yardımcı olmaktadır.

  Toleriane SPA

  Anında nemlendirme sağlayan Toleriane SPA sabah ve akşam günde iki kez olmak üzere kullanılmaktadır. La Roche Posay ürünleri arasında toleranssız ciltlere nemlendirme sağlayan bu ürün, ciltteki yanma ve toleranssızlık söz konusu olduğunda bu ürünün kullanılması kısa sürede ihtiyaç duyulan nemi sağlamaktadır.

  Toleriane Riche

  Suyla desteklenmiş olan Toleriane Riche serisi ürünlerle her zaman en iyi sonucu almanız için temizleme ve nemlendirme bir arada kullanılmaktadır. Yağlı, kurum aşırı kuru ve toleranssız ciltler için kullanılan bu seri, tüm alerjik testlerden geçirilmiştir.

  Toleriane Ultra

  Toleriane ultra, Toleriane ultra eye contour ve Toleriane ultra fluide ürünlerinden oluşan bakım serisi, kullanıcı geri dönüşlerinden %100 memnuniyet oranı almıştır. Yoğun bir bakım ve rahatlama sağlayan ürünleri temiz cilde sabah ve akşam uygulayabilirsiniz. Hassas göz çevresine yoğun bir bakım sağlayan seri, cilt bakımını eksiksiz gerçekleştirmektedir.

  Toleranssız Hassas Ciltler İçin Bakım Nasıl Olur?

  Toleranssız ciltler için tercih edilecek olan bakımını sağlanması özel olarak formüle edilmiş olan ürünlerle mümkündür. Cilt bakımının doğru bir şekilde yapılması için, ihtiyacınız olan dermatolojik desteği alarak ilerleyebilirsiniz.

  Farklı cilt tiplerine uygun olarak belirlenen cilt bakım rutinini, düzenli olarak yaptığınızda cildinizdeki sorunlar daha kolay çözülecektir. Kuru ya da yağlı ciltlerin bakımı bir hayli farklıdır. Bu yüzden kullanılan formüller de oldukça farklıdır. Doğru ürünü kullandığınızda cilt bakımını eksiksiz bir biçimde tamamlamanız kolaylaşacaktır.

  Cildinize uygun temizleyici ürünü seçerek cildinizin arınmasını sağlayıp, daha sonra nemlendirme ve bakımını gerçekleştirebilirsiniz. Hassas cildiniz için Toleriane creme mousee, gel mousse ve dermo nettoyant ürünlerini kullanabilirsiniz.

  Toleriane creme mousse ile yağlı ve hassas cildinizin temizliğini sağlayabilirsiniz. Sabah ve akşam cildinize çok az bir suyla köpürterek uygulayacağınız ürünü boyun bölgenize de sürün. İyice duruladıktan sonra cildiniz için uygun nemlendiriciyi de sürerek bakım rutininizi tamamlayın. Cildinizin yağ dengesi normale dönerken, temizliği de rahatlatıcı etkisiyle sağlanacaktır.

  Normal ve karma hassas ciltler için kullanılan Tolerine gel mousee ile, sudaki kireci nötralize eden özel formülle cildinizin temel temizliğini sağlayabilirsiniz. Bunun için sabah ve akşam suyla köpürterek yüz ve boyun bölgenize sürdüğünüz jel sonrası cildinizin kremini sürerek bakımınızı tamamlayabilirsiniz.

  Toleriane dermo nettoyant ile kuru ve hassas cildinize susuz temizleme sağlayabilirsiniz. Kuru ve suya dayanıksız olan ciltler için uygun olan ürünü, çok hassas ve toleranssız cildinizde kullanabilirsiniz.

  Toleriane Makyaj Serisi

  25 SPF güneş koruyucu özelliğe sahip olan Toleriane teint serisi de cildinizi parlama yaratmadan nemlendirir. Farklı renk seçenekleri bulunan seride, fondöten ve pudra formunda cilt tonunu dengeleyen ve güzelleştiren kozmetik ürünler kadar etkin bir kullanım sağlanmaktadır.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.