sadsad x
asdasd

La Roche Posay Toleriane - Yoğun Bakım

11 ürün

  Dermokozmetik dünyasının lider isimlerinden biri olan La Roche hassas ve toleranssız ciltler için La Roche Posay Toleriane serisi geliştirmiştir. Bu seri ciltteki hassasiyeti ve kızarıklığı yatıştırarak cildin doğal yapısını güçlendirmeyi hedefler.

  Seride hassas ciltler için derinlemesine yüz temizleme ürünleri ve günlük bakımda kullanılan nemlendiriciler bulunmaktadır. Alerjik, çok kuru ve ultra hassas ciltler için ayrı ayrı seçenekleri sunan Toleriane serisinin düzenli kullanımında ciltteki hassasiyete bağlı yanmalar, kızarıklıklar, tahrişler ve rahatsızlık hissi en aza indirgenir. La Roche Posay’nin doğal içerikli makyaj ürünlerinde Toleriane kullanıcılarına özel cildi tahriş etmeyen doğal fondötenler de bulunmaktadır.

  La Roche Posay Toleriane ile Hassasiyete Son!

  Hassas ciltler için tercih edilen markalar arasında yer alan La Roche Posay en iyi ürünlerle cilt bakımını sağlıyor. Toleriane serisi; hassas, kuru ve alerjik ciltler için geliştirilmiştir. Ciltteki hassasiyeti yatıştırarak kızarıklığın giderilmesini sağlar. Termal sulardan üretilen yatıştırıcı etkisi sayesinde tüketiciler tarafından severek tercih edilmektedir.

  Toleransı düşük olan ciltlerin savunması az ve güçsüz olur. Bu sebeple temizleme jeli, nemlendirici, göz çevresi bakım kremi gibi ürünleri cilt yapılara göre seçerek günlük bakım rutinini oluşturmaları gerekir. Yağlı, kuru ya da alerjik ciltler için kullanılan temizleme ve günlük bakım ürünleri, La Roche Posay Toleriane serisiyle göz çevresi ve yüz bakımını tamamlamak için ultra hassas ciltlerde tercih ediliyor.

  Toleranssız Hassas Ciltler İçin Bakım Tavsiyeleri

  Toleranssız ciltler için tercih edilecek olan bakımını sağlanması özel olarak formüle edilmiş olan ürünlerle mümkündür. Farklı cilt tiplerine uygun olarak belirlenen cilt bakım rutini düzenli olarak uygulandığında çok daha etkili sonuçlar sağlamaktadır. Toleranssız ciltlerde ortak nokta cildin hassas ve kızarık olmasıdır. Fakat cilt tipi ayrımları sebebiyle ürün seçenekleri arasında kuru hassas ve yağlı hassas olarak ayrılan ürün seçenekleri mevcuttur. Etkili bir sonuç için cildi iyi tanımalı ve doğru ürün tercih edilmelidir.

  Temizleyici ürün olarak La Roche Posay Gel Mousse, dermo nettoyant ve Toleriane creme mousee ürünlerinden birini tercih ederek cildinizi günlük yağ, kir ve makyaj kalıntılarından nazikçe arındırabilirsiniz. Geliştirilmiş formülü cildinizdeki hassasiyet ve kızarıklığı yatıştırarak daha canlı ve aydınlık bir görünüm kazandıracaktır.

  Nemlendirici tercihini ise cilt yapınıza göre yapmalısınız. Kuru ve hassas cilde sahipseniz Toleriane Riche ürünü ile cildinizi nemlendirebilirsiniz. Hassas, karma ve yağlı bir cildiniz var ise Toleriane Ultra Fluide yağsız nemlendirici ürünü kullanabilirsiniz.

  Hassas Cilt Makyaj Ürünleri

  Hassas ve kızarık ciltlerin dikkat etmesi gereken diğer bir unsur ise makyaj ürünlerini doğru tercih etmesidir. En iyi CC krem , BB Krem seçenekleri arasında yer alan La Roche Posay içeriğindeki termal su sayesinde ciltteki hassasiyeti ve kızarıklığı yatıştırır

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.