Yandex Metrica

La Roche Posay Termal Su

2 ürün

  Dermokozmetik dünyasının lider isimlerinden biri olan La Roche Posay’nin termal suyu içeriğindeki mineraller ve selenyum ile cilt üzerinde büyük bir rahatlatma ve yumuşatma etkisi sağlar. Aynı zamanda antioksidan etki de gösteren termal suyun formülü toleranssızlık risklerini en az indirgeyen bir formüle sahiptir. Güneş ışınları, hava şartları, medikal tedavi, yoğun makyaj gibi dış etkenler sebebiyle tahriş olmuş cildi ferahlatarak rahatlatan La Roche Posay Termal Su hassaslaşan cildin yaşlanmasını da engellemeye yardımcı olur. Sprey formundaki ürün kullanıldığı an ciltteki etkisini gösterir.

  La Roche Posay Termal Suları

  Kozmetik ürün kalıntılarından korumaya yardımcı olur. İçeriğinde selenyum bulunduran Termal Sular cildin yaşlanma belirtileri göstermesini geciktirmek amacıyla kullanılmaktadır. Cildin sergilediği tolerans seviyesini düzenleyen doğal su antioksidan etkisi ile cildi ferahlatır.  Termal Suyun içeriği tüm ürünlerde etkisini göstermektedir. Uzun süre yapılan bakım sonrasında cildi yumuşatmaya ve cilt sorunlarının giderilmesine yardım etmektedir. Gözeneklerin sıkılaşmasını sağlamaktadır. Mucizevi termal su ürünleri cilt bariyerlerinin korunmasını ve cildin yapısını koruyarak hücre içi kan dolaşımını hızlandırmaktadır, bu sayede daha zinde ve canlı bir görünüm kazandırmış olurlar. Anti alerjik bir özelliğe sahiptir, içeriğinde paraben bulundurmaz; anında etki gösterir ve kullanımı pratiktir.

  Termal Su, hassasiyet gösteren ve tahriş olmuş ciltlerin kullandığı yüz bakım ürünlerindendir.  Cilde ipeksi bir dokunuş, esneklik ve koruma sağlar, onu rahatlatır ve besleyerek güçlendirmeye yardımcı olur.  Cilt yüzeyinde oluşan erken yaşlanma belirtilerinin oluşmasını önler. Kullanımı çocuk ve yetişkinler için uygundur. Dış etmenlere karşı aktif olarak koruyan Termal Sular güneş sonrası cildin rahatlamasını da sağlar. İçeriğinde bulunan mineraller sayesinde mükemmel bir cilt bakımı yapmasını kolaylaştırır. Tüm dermokozmetik ürünler arasında en fazla selenyum içeren Termal Sular kolajen ve elastin üretimini gerçekleştirir.

  Zenginleştirilmiş içeriği ile hassas, kuru ve hasarlı ciltlerin sıklıkla kullanması tavsiye edilmektedir. Cildin ferahlaması ve rahatlaması açısından büyük bir etkiye sahip olan La Roche Posay Termal Su mükemmel bir nemlendirme sağlar. Nemsiz ciltlerde oluşan kırışıklıklarında giderilmesine yardımcı olur. Besleyici ve onarıcı termal su içeriği ile cilt yapısını bozmadan bakım sağlar. Cildi serinletmeye yardımcı olmaktadır. Makyaj öncesinde de kullanıma uygun olan ürün kozmetik ürünlerin kalıcılığını arttırmaktadır. Makyaj öncesi cildi yumuşatarak gözenekleri bu sürece hazırlar. Dermatolojik testlerden ve araştırmalardan başarı ile geçen  ürünü hassas ciltler üzerinde cildi serbest radikallerin zararlı etkilerine karşı koruduğu gözlemlenmiştir. LaRoche Posay Termal Su kullananlar tarafından tekrar eden periyotlarda büyük bir beğeni kazanarak en sık ve en çok tercih edilen ürünler arasında yerini almıştır.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.