sadsad x
asdasd

La Roche Posay Rosaliac - Hassas Cilt

2 ürün

  Termal su içerikli La Roche Posay markasının Rosaliac serisi hassas ciltler için kızarıklık karşıtı bakım kremleri sunmaktadır. Ciltte kızarıklığa neden olan gül hastalığından (rozasea olarak da bilinir) muzdarip kişilerde kılcal damar kaynaklı yoğun kızarıklıklar hassasiyet yaratır. Rosaliac serisinde bulunan nemlendirici krem, kızarıklığı giderir, cildi yatıştırır ve bununla beraber UV korumalı etkisiyle güneşe karşı koruma sağlar. İçeriğindeki termal su cildi derinlemesine nemlendirir, yatıştırır ve rahatlatır. Serinin CC kremi ise ciltteki kızarıklığı gidererek eşit bir cilt tonu sağlar. Renkli yapısı sayesinde kapatıcı etki sunar.

  La Roche Posay Rosaliac Serisi Ürünleri

  Kılcal damarlar sinir uçlarına bağlı son ütücü görevini görür. Ciltte oluşan kızarıklıklar açık tenli kişilerde daha fazla belirgindir. Buğday tene sahip kişilerde de rastlanabilir. Kızarıklığa ve tahrişe neden olan sebepler genetik yapıdan daha çok etki eden çevresel etkenlerdir. Soğukta veya sıcakta fazla kalmak, stres yapmak, yediğimiz bazı gıda ürünleri hassas ve alerjik ciltlerde etki ettiği görülmektedir. Cilt bakımının daha sık yapıldığı yaz aylarında güneşin altında korumasız kalmak daha fazla zararlar açarken cildin yapısını bozup kılcal damarların deriye yakınlaşmasını sağlar.

  La Roche Posay Rosaliac AR Intense

  La Roche Posay Rosaliac AR Intense hassas ve kızarık ciltler için geliştirilmiştir. 3 aktif içeriği sayesinde kızarıklık görünümünü azaltır ve tekrar oluşmasını engellemeye yardımcı olur. Cildi çevresel faktörlere karşı korur. Hava geçirmeyen özel ambalajı sayesinde uzun ömürlü kullanım sunar. La Roche Posay Rosaliac AR Intense bakım kremi nasıl uygulanır? Cilt yapınıza uygun temizleyici ile cildinizi arındırdıktan sonra parmak uçlarınızla masaj yaparak uygulayınız.

  La Roche Posay Rosaliac UV Legere

  Kızarık karşıtı bakım kremi, hassas kılcal damarlara sahip kişilerin cilt sorunlarını yatıştırmak ve kızarıklığı önlemek adına geliştirilmiş yüz bakım kremidir. Hassas ve karma ciltler için kullanıma uygun olan La Roche Posay Rosaliac UV Legere cilt yüzeyinde oluşan kızarıklıkları gidermeyi ve daha iyi bir görünüme kavuşturmayı sağlar. Cilt eşitleyici özelliği bulunan La Roche Posay Rosaliac UV Legere dermatolojik testlerden başarı ile geçerek son teknoloji ile üretilmiştir.

  La Roche Posay Rosaliac CC Creme, kızarıklık karşıtı geliştirilmiş cilt kusurlarını kapatmaya yardımcı olan renkli yüz bakım kremidir. İçeriğinde bulunan renk pigmentleri sayesinde cilt tonunu eşitleyerek cildin pürüzsüz görünmesini sağlar. İnce bir yapıya sahip olan bakım kremi La Roche Posay Rosaliac CC Creme her cilt tonuna uyum sağlayarak homojen bir görünüm kazandırır. Cildi nemlendiren ince yapısı kolay emilim sağlar. Paraben ve alkol gibi zararlı kimyasallar içermeyen formülü sayesinde tüketiciler tarafından güvenle tercih edilmektedir.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.