Yandex Metrica

La Roche Posay Rosaliac - Hassas Cilt

2 ürün

  Termal su içerikli La Roche Posay markasının Rosaliac serisi hassas ciltler için kızarıklık karşıtı bakım kremleri sunmaktadır. Ciltte kızarıklık ve şişkinliğe neden olan gül hastalığından (rozasea olarak da bilinir) muzdarip kişilerde kılcal damar kaynaklı yoğun kızarıklıklar hassasiyet yaratır. Rosaliac serisinde bulunan nemlendirici krem, kızarıklığı kaynağında yok etmeye yardım eder, cildi yatıştırır ve bununla beraber UV korumalı etkisiyle güneşe karşı koruma oluşturur. İçeriğindeki termal su cildi derinlemesine yatıştırıp rahatlatır. Yoğun bakım sunan bir diğer jel krem kızarıklık görünümünü azaltmaya yardımcı olur ve gerginlik hissini azaltır. Serinin CC kremi ise cilt tonunu dengeler ve tahriş etmeden anında kapatıcı etki sağlar.

  La Roche Posay Rosaliac Serisi Ürünleri

  Kılcal damarlar sinir uçlarına bağlı son ütücü görevini görür. Ciltte oluşan kızarıklıklar açık tenli kişilerde daha fazla belirgindir. Buğday denilen tona sahip kişilerde de rastlanabilir. Kızarıklığa ve tahrişe neden olan sebepler genetik yapıdan daha çok etki eden çevresel etkenlerdir. Soğukta veya sıcakta fazla kalmak, stres yapmak, yediğimiz bazı gıda ürünleri hassas ve alerjik ciltlerde etki ettiği görülmektedir. Cilt bakımının daha sık yapıldığı yaz aylarında güneşin altında korumasız kalmak daha fazla zararlar açarken cildin yapısını bozup kılcal damarların deriye yakınlaşmasını sağlar.

  Rosaliac AR Intense

  Rosaliac Kızarıklık Giderici Jel, Hava geçirmeyen özel ambalajında LaRoche Posay Rosaliac serisi, hassas ve alerjik ciltlerin kullanımına uygun Rosaliac AR Intense ile içeriğinde üç aktif bileşen bulundurmaktadır. Kızarıklığa meyilli ciltlerin kullandığı bu ürün cildi bozmadan hasar gören cilt yüzeyinin toparlanmasına yardımcı olur. Rosaliac AR Intense formülü sayesinde cilt sorunlarını en aza indirerek kalıcı olarak giderilmesini sağlar. Ambophenol ve Nörosensin doğal bileşenlerine sahip yatıştırıcı yüz bakım kremi Rosaliac AR Intense tahrişe engel olur. Dört haftalık bir kullanım sonrasında istenilen cilde kavuşmayı sağlayan dermokozmetik ürün, kızarıklıkları gözle görülür bir şekilde azaltır.

  LaRoche Posay Rosaliac CC Creme, Cilt kusurlarını kapatmaya yardımcı olan yüz bakım kremi içeriğinde bulunan renk pigmentleri sayesinde cilt tonunu eşitleyerek daha iyi görünüme kavuşmasını sağlar. İnce bir yapıya sahip olan bakım kremi La Roche Posay Rosaliac CC Creme her cilt tonuna uyum sağlar. Cilt yüzeyinde hızlıca emilen La Roche Posay Rosaliac CC Creme nemlendirme özelliği ile yeniler ve yapılandırır. Leke bırakmayan formüle sahip ürün güneş koruyucu etkiye sahiptir. İçerisinde paraben bulundurmaz. Makyaj bazı olarak kullanmaya uygundur.

  La Roche Posay Rosaliac UV Legere

  Kızarık Karşıtı Bakım Kremi, Hassas kılcal damarlara sahip kişilerin cilt sorunlarını yatıştırmak ve kızarıklığı önlemek adına hazırlanmış yüz bakım kremi hassas ciltlere sahip tüm ciltlerin kullanımına uygundur. LaRoche Posay Rosaliac UV Legere cilt yüzeyinde oluşan kırışıkları gidermeye ve daha iyi bir görünüme kavuşturmayı sağlar. Cilt eşitleyici özelliği bulunan La Roche Posay Rosaliac UV Legere dermatolojik testlerden başarı ile geçerek son teknoloji ile üretilmektedir. Ürünün içeriği özel olarak formüle edilmiş ve optik düzenleyici içermektedir. Rosaliac kullananların sıklıkla tercih ettiği ürünler arasındadır.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.