Yandex Metrica

La Roche Posay Redermic - Anti Age Bakım

6 ürün

  Gözaltı torbaların da oluşan kırışıklıklar bizi rahatsız eder ve huzursuz olmamıza neden olur. Makyaj ürünlerinin sık kullanılmasıyla yıpranan cilt aileden gelen genlerden de geçebilir. Genler gözaltı torbalarının yapısının önemli unsurlarından bir tanesidir. Gözaltlarının hassas olduğu ciltte, bakım ürünü kullanırken dikkatli olmak gerekir. Cilt tipleri çok yoğundan hafife doğru ilerlerken, La Roche Posay Redermic serisi bunun için hazırladığı ürünlerin içeriğinde bulundurduğu Retinol, Kafein ve Termal su aktif rol oynar.

  Redermic Serisi Ürünleri

  Termal su içeriğiyle, Redermic R Yeux Eyes içinde bulundurduğu uyarıcı madde olan kafein,  cildin renk yoğunluğunu dengeler. Redermic R Yeux cilt tonu ile farklılık göstererek gözaltında aydınlatıcı olarak kullanabilir. Redermic R Yeux Eyes kullananlar tarafından  tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Hassas gözaltları için kullanılır.

  Redermic R Corrective daha çok hassas ciltler için tavsiye edilir. Yalnız gündüz kullanılması uygun görülmüştür. Belirli bölgelere uygulanan Redermic R Corrective kullananların başka Retinol içeren ürün kullanılması kesinlikle sakıncalıdır. Gündüzleri sokağa çıkarken kullanılan 15 faktör (15 SPF) güneş kremi ile daha iyi etki gösterir. Güneş kremleri sayfamızdan cilt tipinize göre filtreleyerek seçim yapabilirsiniz.

  Redermic C yine içerisinde bulundurduğu C vitamini ile günlük kullanıldığında gözaltlarında oluşan kırışıklara, özünde ki C vitamini Hassas ve karma ciltlere iyi gelirken yüz ve boyunu kırışıklıklardan arındırır, yumuşatır nazik bir dokunuş sağlar, tahriş hissi uyandırmaz. Erkekler ve kadınlar ortak kullanabilir. La Roche Posay nemlendirici ve temizleyici ürünleri arasından cilt tipinize uyan diğer ürünlerini kullanmak Redermic serisinin daha hızlı etki göstermesine olanak sağlayacaktır. Pürüzsüz, kırışlıklardan arınmış bir görünüme daha hızlı kavuşurusunuz.

  Gözaltı derisinde meydana gelen gözenekler tek tek sebum bulundurmaz Redermic C kuru ciltler için olan krem her gün uygulanılarak ayrıca gerginleştirip ve cildin güçsüz kalmış yanlarını renk sorunlarını düzelttiği de görülmüştür.

  Redermic C Yeux göz çevresi kremi hassas ciltlere göre hazırlanmıştır. Gözaltında oluşan kazayağı kırışıklığı görünümünü yok etmek için üretilmiş Redermic C Yeux hassas cilt bakım sayesinde yaşlanma karşıtı, düzeltici ve pürüzsüz bir görünüm elde edersiniz.

  LaRoche Posay Redermic ürünleri toplam altı tanedir. C vitamini içeren ürünler Retinol içermez. Retinol içeren ürünler ise c vitamini içermez. LaRoche Posay Redermic ürünleri Termal su içinde bulunan krem su bazlı kıvamıyla sürülmeyi kolaylaştırarak emilimini hızla gerçekleştirir.

  İnsanlar belli bir yaşa kadar cilt yapılarını olduğu gibi muhafaza edebiliyorken belli bir süre sonra vücut dışardan alınan hava, kir, zararlı ışınların etkisiyle deformasyona uğrar. Kırışıklık ve sarkmalar meydana gelir. Genellikle gözaltında başlayan belirtiler, otuzlu yaşların sonlarında kendini tamamen ortaya çıkarır. La Roche Posay kırışıklara karşı meydan okuyan Redermic Serisi yaşlanmaya karşı kalkan olurken ve yıpranmış, kırışmış ciltlere bakım yapar yeniler. İçeriğinde bulunan Retinol maddesiyle olduğundan genç bir görünüm elde ettirir.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.