sadsad x
asdasd

La Roche Posay Redermic - Anti Age Bakım

5 ürün

  Genetik faktörler, çevresel faktörler ve cilt bakımının yetersizliği gibi unsurlar cildin zamanından önce yaşlanmasına sebep olabilir. La Roche Posay Redermic serisi ile cildinizin doğal yaşlanma süresini koruyabilir, erken yaşlılık belirtilerine karşı önlem alabilirsiniz.

  İnce çizgi, kırışıklık ve leke cildin yaşlanma belirtilerini gösteren unsurların başında gelmektedir. Yaşlılık belirtilerini en hızlı şekilde gösteren ise göz çevresidir. Yüzün diğer bölgelerine göre göz çevresi derisi daha ince ve hassas olduğu için çevresel faktörlere karşı savunmasız olur. Göz çevresinin kuru kalması ve fazla mimik hareketleri de göz çevresinde çizgi ve kırışıklık oluşumuna zemin hazırlar. La Roche Posay Redermic R Yeux bakım kremi ile tüm bu sorunlara karşı önlem alabilirsiniz.

  La Roche Posay Redermic R Yeux

  Geliştirilmiş içeriği sayesinde cilt bariyerini güçlendirerek kaz ayağı, kırışıklık ve göz çevresindeki sıkılık kaybını engellemeye yardımcı olur. Formülündeki retinol cildin yenilenme süresini hızlandırarak çizgi ve kırışıklık görünümünü giderir. Kafein ise morluk, torbalanma ve şişlikleri gidermeye yardımcıdır. İçeriğindeki gliserin sayesinde göz çevresini nemlendirerek daha canlı ve aydınlık görünmesini sağlar. Sizde göz çevrenize global bir bakım uygulamak istiyorsanız La Roche Posay Redermic R Yeux bakım kremini akşamları uygulayabilirsiniz.

  La Roche Posay Redermic R

  Termal su içerikli La Roche Posay Redermic R yaşlanma karşıtı bakım kremi, kırışıklık ve leke üzerinde etkilidir. Geliştirilmiş içeriği ciltteki ton farklılıklarını gidererek, çizgi ve kırışıklıkları önlemeye yardımcı olur. Formülündeki saf retinol cildin yenilenme süresini hızlandırır ve cildin daha genç görünmesini sağlar. Redermic R bakım kremini kullanırken güneş ışınlarına karşı cildinizi korumak son derece önemlidir. Bu sebeple gündüzleri yüksek koruma faktörlü güneş koruyucu ile birlikte kullanılması tavsiye edilmektedir. Paraben, alkol ve sls gibi zararlı kimyasallar içermeyen özelliği ile La Roche Posay Redermic R kullananlar etkisinden son derece memnun kalmıştır. En hassas ciltlerin dahi kullanımına uygun bu ürün ile cildinizdeki yaşlanma belirtilerini silebilirsiniz.

  La Roche Posay Redermic C, La Roche Posay Redermic R ,La Roche Posay C Vitaminli Krem ve daha fazla ürün seçeneğini Dermokozmetika.com’dan inceleyebilir, uygun fiyat hızlı kargo ve hediyeni sen seç imkanıyla güvenle siparişinizi oluşturabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.