La Roche Posay Pigmentclar - Leke Serisi

2 ürün

  Ciltteki koyu lekeler, mat ve düzensiz görünüm gibi problemlere karşı geliştirilen La Roche Posay Pigmentclar serisinin düzenli uygulama sonucunda uzun süreli etkili olduğu kozmetoklinik çalışmalar ile gösterilmiştir. Koyu lekelere karşı savaşan bu seride günlük bakım kremi, göz çevresi koyu halka karşıtı bakım kremi ve yoğun leke karşıtı bakım serumu bulunmaktadır. Günlük bakım kremi yüz, boyun ve ellerdeki koyu lekeler, pigment kusurları, mat ve düzensiz görünüm gibi sorunların azaltılmasını sağlar. UVA ışınlarına karşı koruması ile yeni lekelerin görünümünü de engeller. Göz çevresindeki koyu halkalara karşı etki gösteren krem bu bölgede aydınlık bir görünüm sağlar. Yoğun leke karşıtı bakım kremi ise klinik olarak kanıtlanmış etkinliği ile farklı özellikteki lekelere karşı uzun süreli etki sağlar.

  La Roche Posay Pigmentclar Serisi Etkileri

  La Roche Posay Pigmentclar ürünleri cilt yüzeyinde oluşan lekelerin görünümünü iyileştirir ve cilt tonunu eşitler. La Roche Posay Pigmentclar formülünde bulunan renk açıcı özelliği ile koyu renkli cilt lekelerinde kısa sürede etki eder. Parlak olmayan ve düzenli bir görünüm oluşturmaya yardımcı olan yüz bakım ürünleri ile pürüzsüz bir cilde kavuşmayı sağlar. Pigmentclar serisi sağlıklı bir cilt için güneş, hormonsal etkenler ve çeşitli ilaç kullanımı sonrasında oluşan lekelerin giderilmesini sağlar. Cilt gerektiği gibi korunmadığı sürece cilt yüzeyinde lekeler oluşur. Bu lekeler LaRoche Posay Pigmentclar ürünleri ile kolayca yok edilmektedir. Dermatologların güvenle tavsiye ettiği Pigmentclar kullananlar tarafından da sıklıkla tercih edilen ve başkalarına önerilen cilt bakım ürünleri arasında yer almaktadır.

  La Roche Posay Pigmentclar Serisi Ürünleri

  Leke Karşıtı Göz Kremi, hassas göz çevresinde oluşan güneş lekeleri ve çillenme sorunlarına karşı etkileyici bir bakım kremidir. Gözaltlarında oluşan mavi, mor halkaların ve kahverengi lekelerin giderilmesine yardımcı olmaktadır. Kadınlar ve erkeklerin ortak kullanımına uygundur. Pigmentclar Yeux, hassas, kuru, normal ve yağlı tüm ciltlerin kullanması sorun teşkil etmez. Göz çevresine göre hazırlanmış formül ince dokuya sahip gözaltlarına herhangi bir şekilde zarar vermez. Leke açıcı özelliğine sahiptir.  Dermotolojik standartlara uygun La Roche Posay markasının tüm ürünlerinde olduğu gibi çeriğinde paraben bulundurmaz, anti alerjiktir.

  Hydraphase Intense Yeux/Intense/Legere/Riche serisi ürünleri nemlendirici özelliği bulunan göz çevresi bakım kremleridir. Anti aging özelliği ile erken yaşlanma belirtilerinin giderilmesine yardımcı olmaktadır. Hassas gözaltlarına uygun olarak hazırlanmış formüle sahiptir. Kuru, karma ve normal tüm ciltlerin kullanımına uygundur.  Gözaltlarında bulunan mor halkaların düzenli kullanım ile azalmasını sağlamaktadır. Cildin yapısını bozmadan cildi yeniler ve tazeler. Tahriş, kızarıklık ve kaşıntı gibi alerjik reaksiyonlar oluşturmaz. Cildi yoğun bir şekilde nemlendirir ve nem eksikliğinden kaynaklanan kırışıklıkların düzelmesine yardımcı olur.

  Pigmentclar Leke Karşıtı Bakım Serumu, cilt tonunu eşitlemeye yarayan düzgün ve sağlıklı bir görünüm oluşturmaya yardımcı olmaktadır. Karma, kuru, normal ve tüm ciltlerin kullanımına uygundur. La Roche Posay Pigmentclar Leke Karşıtı Bakım Serumu içeriğinde paraben bulundurmaz. Hassas ciltlerinde kullanımına uygundur. Serum formunda hazırlanmış Pigmentclar ürünü hızlı ve yoğun bir şekilde etkisini göstermektedir. Cildi yeniden canlandırır ve aydınlık bir görünüme kavuşturur.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.