sadsad x
asdasd

La Roche Posay Pigmentclar - Leke Serisi

3 ürün

  Leke, genetik faktörlerden geldiği gibi güneşin zararlı ışınları, akne ve sivilce sonrası izler veya doğum sonrası gibi durumlarda da oluşabilmektedir. Ciltteki leke oluşumuna zamanında müdahale edilmez ise deri altında lekeler yayılır ve tedavi süresi normale göre daha uzun sürebilir.

  La Roche Posay Pigmentclar serisi ciltteki renk eşitsizliğini ve koyu lekeleri gidermek için geliştirilmiştir. Cilt yüzeyinde oluşan lekelerin görünümünü iyileştirir. La Roche Posay Pigmentclar formülünde bulunan renk açıcı özelliği ile koyu renkli cilt lekelerinde kısa sürede etki eder.  Bu seri içinde günlük bakım kremi, göz çevresi koyu halka karşıtı bakım kremi ve yoğun leke karşıtı bakım serumu bulunmaktadır. Dermatologların güvenle tavsiye ettiği Pigmentclar kullananlar tarafından da sıklıkla tercih edilen ve başkalarına önerilen cilt bakım ürünleri arasında yer almaktadır.

  La Roche Posay Pigmentclar Serum

  Koyu lekeleri ve renk eşitsizliklerini gidermek için geliştirilmiş cilt bakım serumudur. Geliştirilmiş içeriği sayesinde koyu leke, düzensiz renk tonu ve mat cilt görünümünü gidererek cilde daha aydınlık ve canlı bir görünüm kazandırır. La Roche Posay Pigmentclar Serum en hassas ciltler dahi kullanabileceğim formülde geliştirilmiştir. Özellikle cildi hassas ve leke problemi yaşayan kişiler için idealdir.

  La Roche Posay Pigmentclar Serum Nasıl Kullanılır?

  Etkili bir sonuç için leke kremlerinin düzenli olarak kullanılması gerekmektedir. Akşamları temiz ve kuru cilde uygulanmalıdır. Leke kremlerini uygularken güneşle temas edilmemesine dikkat edilmelidir. Geceleri leke serumu uygularken gündüzleri ise SPF 30/50 koruma faktörlü güneş koruyucu ile birlikte kullanılması tavsiye edilir.

  La Roche Posay Pigmentclar Krem

  Koyu leke ve renk eşitsizliği için geliştirilmiş koruyucu etkili gündüz bakım kremidir. Formülündeki SPF30 cildi çevresel faktörlere ve güneş ışınlarına karşı korumaya yardımcı olur. Leke oluşumunu engellemeyi destekler. Geliştirilmiş içeriği cildi uzun süre nemlendirir. Yapmanız gereken sadece gündüzleri temiz cilde uygulamak. Etkili bir sonu için geceleri La Roche Posay Pigmentclar Serum uygulayın, gündüzleri ise La Roche Posay Pigmentclar Krem ile cildinizi nemlendirin ve koruyun!

  La Roche Posay Pigmentclar Yeux

  Leke maalesef ki sadece yüz bölümünde oluşmuyor. Göz çevresi bölgesinde de çoğu zaman leke ve koyu haklar oluşabiliyor. Özellikle hassas ciltler ile uyumlu La Roche Posay Pigmentclar Yeux leke karşıtı göz çevresi bakım kremi bu problemlerin önüne geçmek için formüle edilmiştir. İçeriğindeki Kafein ve ışık yansıtan pigmentleri ile mavi ve kahverengi halkaların görünümünü gidermeye yardımcı olur. Özel tasarlanmış metal aplikatörü sayesinde göz çevresindeki şişlikleri giderir ve rahatlatır. Göz çevresinin daha aydınlık ve pürüzsüz görünmesini sağlar.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.