Yandex Metrica

La Roche Posay Nemlendirici Bakım

24 ürün

  Cildimiz bazı dönemlerde su tutma kapasitesini yitirip nemsiz kalabilmektedir. Nem kaybı genellikle aşırı sıcak veya soğuk hava koşulları, UV ışınları, uyku düzensizliği, hormonal dengesizlikler veya genetik faktörler gibi sebeplerden dolayı ortaya çıkmaktadır. Nem kaybının yol açtığı kuruluğu önlemek ve cildinizi tekrar yumuşak, esnek ve enerjik görüntüsüne kavuşturmak için La Roche Posay etkili nemlendirici seçenekleri sunmaktadır. Yüz, dudak, göz çevresi veya vücut gibi neme ihtiyacı olan bölgelerinize özel olarak tasarlanmış ve cilt yapınıza uygun olan La Roche Posay ürünlerini seçerek cildinize yeniden nem kazandırabilirsiniz.

  La Roche Posay Nemlendirici Ürünleri

  Fransa’nın termal sularıyla ünlü kasabası olan La Roche Posay bu mucize sular ile formüle edilmiş ürünleriyle, hassas ve alerjik ciltlerin neme olan ihtiyaçlarını karşılıyor. Akneye eğilimli ya da atopik ciltler için özel olarak üretilen ürün serisi, cildinizin ihtiyacı olan bakım rutinini oluşturmak için iyi bir seçenek oluyor.

  Her cilt tipinin ihtiyacının farklı olduğunu çok iyi bilen La Roche Posay uzmanları, dermatologların da çok sık tercih ettiği ürünlerini tüm alerjik testlerden geçiriyor. Bu yüzden bir bebeğinki kadar hassas olan ciltlerin bakımında en özel formüller oluştururken, maksimum hassasiyet göz önünde bulundurulmuştur. Cilt sorunlarının giderilmesi için tercih edeceğiniz nemlendiricilerle cildinizi daha canlı görünmesi mümkün olacaktır.

  Cildinizin genel eğilimine göre tercih edeceğiniz La Roche Posay nemlendirici serisi, günlük kullanıma uygun yüz nemlendiricileri ve vücut bakım ürünleriyle, cildinizin günlük bakımını sağlıyor. En hassas ve alerjik ciltlerde dahi kullanılabilen nemlendiricilerle cildinizin ihtiyacı olan bakımı yapabilirsiniz.

  Nemlendirici bakım sağlamak istediğinizde her zaman güvenle tercih edeceğiniz La Roche Posay ürünleri tüm cilt tiplerinin ihtiyacı olan bakımı sağlayarak en toleranssız ciltlere dahi en iyi bakımı sağlar. Alerjik ve hassasiyet söz konusu olduğunda cilt bakımını en üst seviyede sağlar.

  Cicaplast Nemlendirici

  Dermatolojik işlemler nedeniyle yıpranmış olan cilde en iyi şekilde bakım ve nemlendirme sunan La Roche Posay Cicaplast nemlendirici, cilt hasarının onarımını hızlı bir biçimde gerçekleştirir. Çatlayan ve gerginleşen, bu nedenle kaşınan cildin nemlendirilmesi için gerekli olan içeriğin bulunduğu seride, vücut ve dudak onarımı sağlanmaktadır.

  Hydraphase Intense

  Farklı cinsteki ciltler için üretilen özel formülüyle Hydraphase Intense Legere serisi göz çevresi bakımı ve yüz bakımı için günlük olarak karşılanmasını sağlamaktadır. Komedonojik olmayan ve termal sularla formüle edilen bu dermokozmetik ürün, suyun uzun süre ciltte kalmasını sağlar. Ürünü sabah ve akşam temiz cilde uyguladığınızda sonucu kısa sürede görebilirsiniz.

  Rosailac AR Intense

  Kılcal damarlar nedeniyle yaşanan kızarıklıkların giderilerek cildin nemlenmesini sağlayan, Rosailac AR serisi, yoğun bir bakım sağlayarak, akışkan ve tazeleyici bir cilde sahip olmayı kolaylaştırır. Serinin birçok ürünü olmakla birlikte, temel etkeni kızarıklıkların giderilmesi olmaktadır. Kırmızılığı gitmiş olan yüz nemlendirici özelliği olan kremlerle ihtiyacı olan neme de sahip olur.

  Hydreane Serisi

  Hassasiyet oranı yüksek olan ciltler için tercih edilen Hidreane nemlendirici serisi günlük bakım rutininin temelini oluşturan nemlendirici özelliği sağlamaktadır. Her cilt tipine uygun olarak seçeceğiniz nemlendirici ürünleri sabah ve akşam kullanabilirsiniz. Termal suyla bakımını yaptığınız cildiniz için sabah ve akşam nemlendiricinizi sürerek bakım yapabilirsiniz.

  Effaclar Serisi

  Akneye eğilimli ciltler için kullanılan Effaclar serisi ürünler tercih edilmektedir. Serinin en iyi ürünleri arasında bulunan Effaclar dermatologların akne sorunu olanlar için reçete ettiği ürünler arasındadır.  Serinin en iyi ürünlerinden biri olan bu seri, her zaman memnun kalacağınız sonuçları almanız için düzenli olarak kullanılmalıdır. Cilt temizleme anlamında ise bir kurtarıcı olan La Roche Posay Effaclar serisi ürünleri cildinizdeki hassasiyeti göz önüne alarak gerekli özeni gösterektir.

  Atopik Ciltler

  Atopik ciltler, kuru ve kaşıntılıdır. Bu durumun sona ermesi için yeteri kadar nem kazanması beklenen cilde atopi serisi ürünler kullanılmaktadır. Atopik ciltlerde cildin ihtiyacı olan nemi geri kazanması için özel bir bakım gerekmektedir. Bu bakımla birlikte cildin ihtiyacı olan nem sağlanmaktadır, bu durum da La Roche Posay Nemlendirici ürünlerle sağlanabilir.

  La Roche Posay Nemlendiriciler Nasıl Kullanılır?

  Nemlendiricilerin kullanılması için temiz bir cilt şarttır. Bunun için temizleme jeliyle yıkadığınız yüzünüzü kuruduktan sonra cildinize uygun nemlendiriciyi sürerek nemlendirebilirsiniz. La Roche Posay ürünlerini sabah ve akşam temizlenmiş cilt üzerine uygulayabilirsiniz. Düzenli olarak bakım yapan kişiler, ciltlerinin sağlıklı ve sorunsuz görünmesini sağlayabilmektedir.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.