sadsad x
asdasd

La Roche Posay Nemlendirici Bakım

22 ürün

  Cilt bakım rutininde nemlendirici kullanımı oldukça önemlidir. Nem kaybı genellikle aşırı sıcak veya soğuk hava koşulları, UV ışınları, uyku düzensizliği, hormonal dengesizlikler veya genetik faktörler gibi sebeplerden dolayı meydana gelir. Ciltteki nemsizlik zamanla kuruluğa dönüşür, kuruluk ise ciltteki çizgi ve kırışıklıkların oluşmasına zemin hazırlar. Cildin daha genç ve sağlıklı görünmesi için nemlendirici kullanımı cilt bakımının olmazsa olmaz adımları arasında yer almaktadır.

  Tüm bu sorunlara Dermokozmetik bir marka olan La Roche Posay nemlendirici bakım kremi ile engel olabilirsiniz. La Roche Posay Nemlendirici ürün seçenekleri arasında yüz nemlendirici, göz çevresi nemlendirici, dudak nemlendirici ve vücut nemlendirici bakım ürünleri yer almaktadır. Yapmanız gereken sadece cilt yapınıza göre en uygun ürünü tercih etmek!

  Cilt Tipine Göre Nemlendirici Nasıl Seçilir?

  Etkili bir cilt bakımı için birinci ve en önemli adım cildi iyi tanıyarak doğru ürün tercihidir. Cilt yapımızı nasıl tanırız? Ürün seçerken nelere dikkat etmeliyiz? Sorularını duyar gibiyiz. O halde bu sorulara hemen açıklık getirelim;

  Yağlı Cilt: Yüz bölgesinde yağlanma ve parlama problemi yaşar. Gözenekler açık, siyah nokta ve sivilce oluşumuna meyillidir. Yağlı cilde sahip cilt tipleri yağsız nemlendirici ürün tercih etmelidir. Bunun yanı sıra siyah nokta ve gözenekleri engellemek için matlaştırıcı bakım kremleri ile cilt bakımını tamamlayabilirler. Günlük bir cilt bakımı rutini için La Roche Posay Effaclar ürünlerini kullanabilir.

  Karma Cilt: Gün içerisinde T bölgesi (alın,burun,çene) bölümünde yağlanma ve parlama gözlemlenir. Yanak bölgeleri ise daha normal ve kurudur. Karma ciltler su bazlı nemlendirici tercih etmelidir. La Roche Posay Hydraphase Legere ürününü kullanabilirler.

  Kuru Cilt: Yüz bölgesinde kuruluk ve gerginlik hissi yaşar. Soğuk hava şartları ve mevsim geçişlerinde bu kuruluk artar. Yoğun nemlendirici ürünler tercih etmelidir. La Roche Posay Hydraphase Riche ürününü kullanabilir.

  Hassas Cilt: Yüz bölgesinde kızarıklık gözlemlenir. Cilt daha kuru ve kızarıktır. Gün içerisinde zaman zaman kaşıntı hissiyatı yaşayabilir. Yatıştırıcı etkili nemlendirici tercih etmelidir. La Roche Posay Hydreane serisini kullanabilir.

  Termal suların yatıştırıcı etkisiyle formüle edilmiş La Roche Posay cilt bakım seri ve ürünlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. La Roche Posay Cicaplast, La Roche Posay Rosaillac Ar, La Roche Posay Effaclar mat,  yüz nemlendirici ve daha fazla ürün seçeneğini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, uygun fiyat hızlı kargo hediyeni sen seç imkanıyla hemen sahip olabilirsiniz

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.