sadsad x
asdasd

Ecos3

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
21 ürün

  Ecos3 Ürünleri Dermokozmetika’da!

  Ecos3 Ekokimya’ya ait bir markadır. Doğal içerikli sıvı sabun, yağ çözücü sprey, bulaşık deterjanı, çamaşır suyu gibi temizlik ürünleri geliştirmiştir. Ecos3 ürünleri, doğaya ve insana dost, yüksek saflıkta, bitkisel bazlı, yumuşak ve yüksek performanslı hammaddelerden üretilir. İnsan sağlığına zarar vermeyen doğal organik ürünler üreterek deneyenlerin beğenisine sunmaktadır. Özel formülü sayesinde doğada %90-95 oranında parçalanır, vegandır.

  Yüksek performanslı temizleyici Ecos3 ürünleri, diğer ürünlere oranla çok daha az miktarda kullandığınız taktirde iyi bir sonuç almanızı yardımcı olur. Bunun yanı sıra daha az ambalaj atığı oluşturarak doğanın korunmasını da destekler. O halde gelin birlikte markanın organik temizlik ürünlerine göz atalım…

  Sıvı Çamaşır Deterjanı

  Konsantre formülü ve güçlü enzim teknolojisi ile geliştirilmiş olan çamaşır deterjanı, lekeleri kolayca çıkarır, dokuların içine işleyerek kir, leke ve kötü kokuları yok eder. Diğer deterjanlardan farklı olarak Ecos3 çamaşır deterjanı çamaşırı sertleştirmez, yıpratmaz ve renkleri korur. Yıkama sonrası çamaşırlarda hoş ve kalıcı bir koku bırakır.

  Mucize Sprey

  Özel formülü sayesinde tüm silinebilir, yıkanabilir yüzeylerde kullanılan güçlü bir temizleyicidir. Mermer, fayans, seramik, plastik, alüminyum, paslanmaz çelik yüzeylerde, fırın, davlumbazlar, tencere, kızartma tavası gibi inatçı lekelerin, yağ ve kirin temizlenmesinde kullanılmaktadır. İçeriğindeki etken madde sayesinde lekeler üzerinden direkt uygulamada oldukça etkilidir.

  Sıvı Sabunlar

  Temizleyici ekten maddelerin ve köpürtücü ürünlerin sıvı haline sıvı sabun denir. Doğal Ecos3 sıvı sabun, genel de el temizliğinde tercih edilmektedir. Hijyenik ve pratik uygulama sağlar. Özellikle hassas ve alerjik ciltlerin doğal sıvı sabun kullanılması tavsiye edilmektedir.

  Siz de tüm Ecos3 ürün çeşitlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özelliği ile hemen sahip olabilirsiniz.

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.