sadsad x
asdasd

Filorga

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
89 ürün

 

Yaşlanma karşıtı ürünler geliştirerek cilt estetiğini korumayı hedefleyen Filorga ürünleri Dermokozmetika’da!

Cilt, çevresel faktörler, zararlı güneş ışınları, genetik faktörler gibi birçok sebeple canlılığını kaybedebilir. Zamanla bu durum çizgi ve kırışıklık oluşumuna zemin hazırlar ve cildin genç görünmesini engeller. Bu sebeple anti aging ( yaşlanma karşıtı) ürünlerin zamanında kullanılmaya başlaması son derece önem taşır. Sizde cilt yapınıza göre doğru ürün tercih ederek cildinizin zamanından önce yaşlanmasını önleyebilir, daha genç ve sağlıklı görünmesini sağlayabilirsiniz.

Cilt Tipine Göre Yaşlılık Belirtileri

Yaşlılık belirtilerinin cilt tipine göre oluşacağını biliyor muydunuz?

Kuru ciltlerin genel problemi gerginlik ve pul pul görünümdür. Cildin kuru olması kaçınılmazdır. Cilt yeteri kadar nemlendirilmezse kuruluğa bağlı mimik çizgileri oluşur. Bu duruma önlem alınmaz ise çizgiler yerini kırışıklığa bırakır. Bu anlamda kuru cildin en büyük yaşlılık belirtisi çizgi ve kırışıklıktır diyebiliriz. Yağlı ciltlerde ise durum biraz daha farklıdır. Cilt çok fazla sebum (yağ) ürettiği için nemliliğini korumaktadır. Yağlı ciltleri tehdit eden yaşlılık belirtisi ise elastikiyet (sarkma) problemidir.

Kuru ciltler yoğun nemlendirici ürünler tercih etmeliyken, yağlı ciltler tercihini matlaştırıcı ve dengeleyici ürünlerden yada kullanmalıdır.  Filorga tüm ciltler için özel geliştirdiği ürünleri ile kişinin ihtiyaç duyduğu bakımı tamamlar. Daha genç, canlı ve sağlıklı bir cilt görünümü sunar.

Sizde temizleyici, tonik, nemlendirici, güneş kremi, serum ve daha fazla Filorga ürünlerini Dermokozmetika’da bulabilir, ihtiyacınıza uygun ürünü aynı gün kargo, kapıda ödeme ve hediye fırsatlarıyla sahip olabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.