La Roche Posay Lipikar - Vücut Bakımı

11 ürün

  LaRoche Posay Lipikar Serisi Ürünleri

  Hassas ciltlerde ve yeni doğmuş bebeklerde görülen Atopik dermatit, derinin yüzeyinde cilt tonundan yaklaşık bir veya iki ton açık renkte ve belirgin bir yapıdadır. Genetik yol ile ebeveynlerden çocuklara geçer. Kendiliğinden zamanla yok olabilen alerjik bir hastalıktır.

  Lipikar Baume AP: İçeriğinde La Roche Posay global markasının kendi üretim yeri olan Fransa’dan gelen termal su ile cildi rahatlatan ve içinde bulundurduğu diğer maddelerinde birleşimiyle cildi yumuşatır. Lipikar Baume AP kullananlarca kaşıntıyı giderir. Çok kuru ve atopik ciltler için uygundur.

  Lipikar Syndet :Atopiliye sahip kişiler ve normalden fazla kuruluk sağlamış 0-2 yaş 2-11 yaş arası çocuklar ve yetişkinler için hazırlanmıştır. Bebeklerde göz yakmaz. Cildi tahriş etmemektedir. Lipikar Syndet Atopik rahatsızlık durumlarında koruma sağlayarak temizler. İhtiyaç duyulan zamanlarda lif gibi yardımcı aparatlar ile kullanınız. Bebek ürünleri arasında da yerini almış olan ürün serisi bebeklerin yüz ve vücut temizliği için kullanılmaktadır.

  Lipikar Fluide: “Hassas ciltlere daha iyi yaşam” sloganıyla La Roche Posay adı altında tüm bireyler için geliştirilmiştir. Termal su katkılı nemlendiren Lipikar krem, kuru ciltler için de sakinleştirici etki yaratır. Temizlenmiş bölgeye günde iki kez uygulanır.

  Lipikar Jel Lavant :0-2 yaştan başlayarak tüm bireylerin kullanabileceği herhangi cilt tipi gözetmeksizin aplikasyon sağlayan besleyici, onarıcı, yatıştırıcı etkisi ile pamuksu bir cilde ve rahatlığa kavuşturur. Lipikar Jel Lavant Bebeklerde saç derisinde ve vücutta kullanılırken yetişkinler de ise vücut ve genital bölge temizliğinde kullanılır.

  Lipikat Surgras : Lipikar serisi içerisinde bulunan bu ürün isminde harf değişikliği mevcuttur. Lipikat Surgras, herkesin kullanımına uygun, ihtiyaç dâhilinde kullanılması uygun görülmüştür. Yardımcı aparat el ya da lif kullanarak ile kurumaya meyilli cilt üzerinde kullanılır. İyice durulanır.

   Cildimizin genel yapısı itibariyle belirli bir bölümü su içermektedir. Cildimiz  su kaybına bağlı olarak zamanla kurumaya başlar ve pul pul dökülmeler gerçekleşir, zaman geçtikçe cildimiz yaşlanmaya, nem tutamamaya başlar  ve cilt yüzeyinde kuruluk meydana gelir. La Roche Posay laboratuvar ortamında özenle geliştirilen kuru ciltler ve hassas Atopiye meyilli ciltlere özel bakım serisi La Roche Posay Lipikar ; içeriğinde bulundurduğu Shea yağı; Batı Afrika’da yetişen Karite ağacının çekirdek özlerinden meydana gelen yağdır. Gana, Faso gibi yerlerde yetişen ağacın içinde A ve D vitamini vardır. Shea yağı ölü deriyi yeniden canlandırır.  Lipikar Serisi atopiye meyilli ciltler için uygun ve tedavi edicidir.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.