sadsad x
asdasd

La Roche Posay Lipikar - Vücut Bakımı

9 ürün

  Cilt kuruluğu kadar vücut kuruluğu da oldukça önemlidir. Cildin genel yapısı itibariyle belirli bir bölümü su içerir. Cilt su kaybına bağlı olarak zamanla kurumaya başlar ve pul pul dökülmeler meydana gelir. Bu durum yüzde gözüktüğü gibi vücudumuzda da belirginleşir. Kıyafetlerin vücuda temas etmesiyle zaman zaman kaşıntı durumu da gözlemlenebilmektedir. Hassas ciltlerde ve yeni doğmuş bebeklerde görülen Atopik dermatit genetik yol ile ebeveynlerden çocuklara geçebildiği gibi cilt yapısı ve çevresel faktörler sebebiyle sonradan da oluşabilmektedir. La Roche Posay laboratuvar ortamında kuru cilt ve hassas atopiye meyilli ciltlere özel bakım serisi geliştirilmiştir.

  La Roche Posay Lipikar

  Kuru ve atopik ciltler için geliştirilmiş La Roche Posay Lipikar vücut bakım serisidir. Formülündeki shea yağı Batı Afrika’da yetişen Karite ağacının çekirdek özlerinden meydana gelen yağ olarak bilinmektedir. Gana, Faso gibi yerlerde yetişen ağacın içinde A ve D vitamini vardır. Özel içerik olarak shea yağı cildi derinlemesine nemlendirerek ölü deriyi yeniden canlandırmaya yardımcı olur.

  La Roche Posay Lipikar Gel Lavant

  Tüm aile için geliştirilmiş Lipikar Gel Lavant  hassas, kuru ve atopik ciltlere özel yatıştırıcı etkili duş jelidir. Cildi nazikçe temizlerken formülündeki lipit yenileyici she yağı sayesinde cildi nemlendirir. Cilt bariyerini güçlendiren özel formülü cildi onarmaya yardımcı olur. Islak vücuda masaj yaparak uyguladıktan sonra bol su ile durulayınız. Vücut temizliğini ve bakımını tamamlayan bu ürün genital bölge temizleyici olarak da günlük kullanıma uygundur.

  La Roche Posay Lipikar Baume AP+

  Bebek, çocuk ve yetişkinlerde görülen aşırı kuruluk için geliştirilmiş onarıcı etkili vücut bakım kremidir.  Tüm aile için kullanıma uygun bu ürün geliştirilmiş formülü sayesinde cildi nemlendirerek cilt kuruluğunu, kaşıntı ve hassasiyeti gidermeye yardımcı olur. La Roche Posay Lipikar Baume AP+;

  • Cildin nem dengesini korumaya yardımcı olur.
  • Cilt bariyerini güçlendirerek onarım süresini hızlandırır.
  • İnce yapısı cilde hızlı emilim sağlar.
  • Günlük kullanıma uygundur.

  La Roche Posay Lipikar Baume AP+ Nasıl Kullanılır?

  Ürün etkinliğini arttırabilmek adına cildin temiz ve kuru olmasına özen gösterilmelidir. Bebek, çocuk ve yetişkinler için kullanıma uygun Lipikar Baume AP+  günde 1 kez kullanıma uygundur. Yüz ve vücuda uygulanılabilen özelliği ile günlük hayatta pratik uygulama sağlar.

  Sizde La Roche Posay Lipikar Gel Lavant 200ml, 400ml çeşitlerini, La Roche Posay Lipikar Baume AP+ bakım kremini, La Roche Posay Lipikar Sydeyt ve daha fazla ürün seçeneğini bu sayfadan inceleyebilir, uygun fiyat ve hızlı kargo imkanıyla Dermokozmetika’dan tek tuşla hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.