Yandex Metrica

La Roche Posay Hydreane - Hassas Ciltler

2 ürün

  Hydreane Serisi Etkileri

  Formülünde bulunan selenyum doğada toprakta varlığını sürdüren bir elementtir. Cilt yüzeyinde yapılan yüz bakımı ve vücut bakımında gereğinden fazla işlevselliğe sahiptir. Vücuda alınmasıyla bağışıklık sitemini düzenleyen element kansere kadar birçok rahatsızlığa iyi geldiği gözlemlenmiştir.  Selenyumun koruyucu özelliği,  viral enfeksiyonlar, AIDS yani diğer adıyla HIV virüsüne karşı destekleyici koruma sağlayabileği; bir miktar vücuda alındığında virüsü vücuttan attığı araştırmalar sonucu ortaya çıkmıştır. Cilt gözeneklerinin tıkanmasını düzenli kullanım ile önler. Cildin yapısını bozmadan daha genç bir görünüm kazandırır. 

  Hydreane Serisi Ürünleri

  Hydreane Riche

  Cilt gün geçtikçe kurumaya başlar kurumasında etkili olan sık sık duş almak, kuru soğuğa maruz kalmak gibi etmenler cildin yapısında değişiklilere neden olur.
  Hydreane Riche içeriğinde ki selenyum, shea yağı gibi yararlı maddeleri birlikte toplayarak ölü hücreleri dökerek dış etmenlerden korur. Yaşlanmayı da önleyen yapısıyla normalden daha geç cilt kırışmaya sarkmaya başlar. Kremsi yumuşak dokusuyla cildi yumuşatır ve termal su içeriği ile nemlendirerek yatıştırır. Hydreane Riche nemlendirirken harika makyaj için zemin oluşturur.

  Hydreane Legere

  Termal su ile nemlendirici özelliğe sahip olan LaRoche Posay Hydreane Legere, hassasiyet gösteren cilde kolaylıkla adapte olur. Normal ve karma ciltler için yapılmış La Roche Posay Hydreane Riche ürününden farklı olarak içinde bulundurduğu formülüyle siyah noktaya neden olmaz. LaRoche Posay Hydreane Legere sürüldüğü andan itibaren hızla emilir ve iz bırakmaz hassasiyeti azaltır. Makyaj bazı olarak kullanılabilen bu ürün nemlendiriciler arasında kullananlarında yorumlarıyla tavsiye edilen dermokozmetik ürünler arasında yer almaktadır.

  Hydreane BB Krem

  içeriğinde Termal su ile zenginleştirilmiş kapatıcı krem on iki saat süren nemlendirme sağlamaktadır. Cilt yüzeyini yatıştırmaya yardımcı olan La Roche Posay Hydreane BB Krem aynı zamanda ferahlatma özelliğine sahiptir. Yaz kış aylarında güneş ışınlarına maruz kalan cilt yüzeyini içinde bulundurduğu güneş koruyucu etkisi ile korumayı başarır. Su bazlı krem kıvamında akışkan bir yapıya sahip olan  BB Krem iki tip renk tonuna sahiptir. Hydreane BB Krem kullananların sıklıkla tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Dermatolojik test ve araştırmadan başarı ile geçerek özel formülü sayesinde leke, kırışıklıkların kapatılması ve yaşlanma belirtilerin giderilmesinde etkili bakım ürünlerindendir.

  Hassas dengeleyici içeriğe sahip nemlendirici bakım özelliği ile normal, karma, yağlı ciltlere göre hazırlanmış La Roche Posay Hydreane serisi doğal bileşenlere sahip formülü ile cilt katmanlarında bulunan hydralipidler su taşıyıcı görevini üstlenmektedir. İçeriğinde bulunan shea yağı ile cildin yeniden yapılanmasını sağlayan Hydreane serisi nemsiz kalmış hücreleri nemlendirirken ayrıca selenyum elementi ile vücut bakımını eksiksiz olarak tamamlar. Dermokozmetik ürün serileri ile hayatımızı güzelleştiren La Roche Posay markasının bir başka harikası olarak bu seriyi güvenle kullanın!

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.