sadsad x
asdasd

La Roche Posay Hydreane - Hassas Ciltler

2 ürün

  Hassas ve nemsiz ciltler için geliştirilmiş bir seridir. Cildin nemsiz kalması ilerleyen zamanlarda cildin kurumasına ve pul pul dökülmesine sebep olabilir. Nemsizlik sebebiyle ince çizgiler oluşmaya başlar. Cilt nemsizliğine önlem alınmaz ise ciltteki kuruluk kırışıklık belirtilerini gösterir. Bu sebeple yaz kış cildi nemlendirmek ve beslemek oldukça önemlidir.

  Nemlendirici krem ürünleri seçerken cilt yapınızı göz önünde bulundurmak gerekir. La Roche Posay Hydreane serisi her cilt tipine özel bakım kremleri geliştirmiştir. Bu seride kuru, hassas, karma ve yağlı cilt tiplerine göre bakım kremleri bulabileceğiniz gibi cilde eşit bir renk tonu sağlayan, kusurları örten La Roche Posay Hydreane BB krem ürünlerini de inceleyebilirsiniz.

  La Roche Posay Hydreane Legere

  Hassas, normal ve karma ciltler için formüle edilmiş nemlendirici bakım kremidir. İçeriğindeki termal su ciltteki hassasiyeti yatıştırarak cildin nem depolamasına yardımcı olur. Yağlı cilt ile de uyumlu ince yapısı cildi yağlandırmadan nemlendirir, siyah nokta ve sivilce oluşumunu engeller. La Roche Posay Hydreane Legere sürüldüğü andan itibaren cilde hızlı emilir ve yapış yapış bir his sağlamaz.  İnce yapılı nemlendirici özelliği sayesinde makyaj altı bazı olarak da tercih edilebilir. En çok tavsiye edilen dermokozmetik ürünler arasında her zaman yerini korumaktadır.

  La Roche Posap Hydreane Riche

  Cildin kurumasına ve nemsiz kalmasına en etki eden faktörlerin başında medikal tedaviler, kuru soğuğa maruz kalmak, sık sık duş almak ve cildin susuz kalması gelir. Bu kuruluk ve nemsizlik giderilmez ise cilt daha da fazla hassaslaşarak kızarıklık sorunu ile karşı karşıya gelir. Tüm bu etkenlerin önüne geçebilmek için iyi bir nemlendirici ile cildi korumak gerekir.

  Hydreane Riche içeriğindeki termal su ile ciltteki hassasiyeti giderirken shea yağı sayesinde cildi nemlendirir ve besler. Geliştirilmiş formülü cilde nem depolayarak cildin doğal nem seviyesini dengelemeye yardımcı olur. Hassasiyeti, nemsizliği ve kuruluğu gideren La Roche Posap Hydreane Riche kuruluğa bağlı çizgi ve kırışıklık oluşumunu da önlemeyi destekler. Kuru ciltler için geliştirilmiş bu ürün yumuşak yapısıyla cilde kolay emilir ve harika bir makyaj altı bazı oluşturur.

  La Roche Posay Hydreane BB Krem

  Termal su bazlı nemlendirici BB krem cildi uzun süre nemlendirmeye yardımcı olur. Geliştirilmiş formülü ciltteki hassasiyeti giderir. Renkli yapısıyla cilt kusurlarını öreterek cilde eşit bir renk tonu sağlar ve kusursuz görünüm kazandırır.

  Koruyucu özelliği sayesinde yaz ve kış ayları için kullanım konforu sağlar. Su bazlı krem kıvamında akışkan bir yapıya sahip olan La Roche Posay Hydreane BB Krem iki tip renk tonuna sahiptir. Hydreane BB Krem kullananların sıklıkla tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Dermatolojik test ve araştırmadan başarı ile geçerek özel formülü sayesinde yaşlanma belirtilerin giderilmesinde etkili bakım ürünlerindendir.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.