sadsad x
asdasd

La Roche Posay Göz Çevresi Bakımı

6 ürün

  Göz çevresi derisi ince ve hassas olduğu için çevresel faktörlere karşı oldukça savunmasızdır. Yüzün diğer bölgelerine göre cilt hasarını en hızlı şekilde yansıtır. Bu sebeple göz çevresi için özel bakım kremleri kullanılması gerekmektedir.

  Göz çevresinin hassas yapısına göre formüle edilmiş La Roche Posay göz kremi çeşitleri yoğun ve etkili bir bakım sunar. Her cilde ve cilt problemine karşı özel olarak geliştirildiği ürünler arasında hassasiyet ve kızarıklık, kuruluk ve gerginlik, leke ve yaşlanma karşıtı gibi göz çevresi bakım kremleri yer almaktadır.

  Mevsim geçişlerinde göz çevresi kuruluğu daha sık gözlemlenir. Soğuk hava şartlarının sebep olduğu kuruluk zamanında müdahale edilmez ise hassasiyete dönüşebilir. Bu durumu engellemek adına La Roche Posay göz altı kremi uygulayabilirsiniz. Kuru ve hassas ciltler için geliştirilmiş krem göz çevresini nemlendirir ve kuruluğu giderir. İçeriğindeki termal su sayesinde hassasiyeti yatıştırır. Yenileyici ve besleyici içerikleri gözaltı şişlik ve torbalanmalara karşı bakım sunar. Paraben, alkol ve sls gibi zararlı kimyasalları içermeyen formülü tüm cilt tiplerinin kullanımı için uygundur.

  Yıllar süren arge çalışmaları sonrasında;  göz çevresindeki kahverengi ve koyu halkaları azaltıp, mat ve düzensiz görünümü düzenleyen Pigmentclar serisi, Redermic C Yeux anti aging kırşıklık kremi ve nemlendirici yoğun bakım sunan Hydrapahase serileri geliştirilmiştir. Sizde göz çevrenizin ihtiyacını belirleyerek bakımınızı La Roche Posay ürünleri ile tamamlayabilirsiniz.

  La Roche Posay Göz Kremi Nasıl Uygulanır?

  Bir ürünün etkinliğini daha hızlı görmek için düzenli kullanım ve uygulama tekniği önem taşımaktadır. Göz çevresi bakım kremleri ise gerçekten doğru uygulama gerektiren unsurların başında gelir. O halde en doğru göz çevresi bakım kremi nasıl uygulanır? Sorusunu hemen cevaplayalım;

  • Bir mercimek tanesi büyüklüğünde bakım kreminizi parmak ucunuza alın,
  • Göz çukurunu çevreleyen kemiğin üzerine dıştan içe doğru tampon hareketi ile uygulayın,
  • Tampon hareketi ciltteki kan dolaşımını hızlandırarak ürünün etki etmesini hızlandırır.
  • Etkili bir sonuç için sabah-akşam düzenli olarak uygulamayı ihmal etmeyin.

  La Roche Posay kırışıklı kremi, La Roche Posay gözaltı kremi,  La Roche Posay nemlendirici göz kremi ve daha fazlasına bu sayfadan ulaşabilir, Dermokozmetika’nın uygun fiyat, hızlı kargo ve güvenli alışveriş imkanıyla hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.