Yandex Metrica

La Roche Posay Göz Çevresi Bakımı

5 ürün

  Özel bir bakım isteyen ve hassas olan göz çevresi için tasarlanan La Roche Posay göz kremleri yoğun ve etkili bir bakım sağlar. Kaz ayağı kırışıklıkları, yaşlanma belirtileri, sıkılık kaybı ve lekelenme gibi problemlere azaltmaya yardımcı olan La Roche Posay göz kremleri formüllerindeki bileşenler sayesinde etkilerini cildi onararak, dolgunlaştırarak ve destekleyerek gösterir. Göz çevresindeki kahverengi ve mavi koyu halkaları azaltıp, mat ve düzensiz görünümü düzenleyen Pigmentclar, anti-aging etkili bakım sunan Redermic C Yeux ve nemlendirerek yoğun bakım sunan Hydrapahase serileri ile göz çevrenizin bakımını La Roche Posay ile yapabilirsiniz.

  La Roche Posay Göz Altı ve Çevresi Kremleri

  Dermokozmetik ürünler arasında yer alan La Roche Posay Göz Kremi içeriğinde bulunan bileşenler sayesinde yüz bakımını eksiksiz olarak tamamlar. Göz çevresindeki deri ince ve korunaksız olduğundan o bölgeye  zarar veren etken güneşin zararlı ultraviyole ışınlarından korunması gerekmektedir. Gözaltlarında ve çevresinde lekelenme ve çillenmeye neden olan zararlı ışınlar kalıcı olarak cilt yüzeyine emilmektedir. Yıllar süren arge çalışmalaır sonrasında ortaya çıkarılan Göz Kremleri oluşan bu lekelerin ve izlerin kısa sürede yok edilmesine katkı sağlamaktadır. Cildin tüm ihtiyacını gidermeye nem oranını yükseltmeye yardımcı olmaktadır.  La Roche Posay Göz Kremi Anti aging özelliği ile yaşlanma karşıtı ürünler arasında en çok tercih edilen Fransız kozmetik markaları arasında yer almaktadır.

  Göz çevresi bakım kremi, gözaltlarında oluşan torbalanma ve morlukların azaltılması, zamanla yok olması için geliştirilmiş özel formülü sayesinde göz çevresi bakımını eksiksiz olarak tamamlamaya yardımcı olmaktadır. Düzenli olarak kullanılan ürünler hassas gözaltlarının güçlenmesi ve yeniden canlanmasını sağlamaktadır. Yaşlanma belirtilerini yok etmeye yarayan La Roche Posay Hydraphase Intense Yeux erken yaşlanma ve olgun ciltlerde meydana gelen torbalanma sorununda giderilmesine yardımcı olmaktadır. Hassas, karma, normal, yağlı tüm ciltlerin kullandığı La Roche Posay markasının Hydraphase Intense Yeux ürünleri paraben içermez. Herhangi bir yan etki ve kimyasal madde barındırmayan ürünler arasında yer almaktadır. Uzun süre kullanım ile sıkılaşma sağlayan bu ürün alerjik reaksiyon göstermez ve sıkılaştırıcı tonik etkisi de göstermektedir.

  Pigmentclar Yeux, pigment eşitleyici özelliğe sahip olan göz çevresi bakımı ürünleridir. Kuru, normal, hassas ve tüm ciltlerin kullanımına uygun olan Göz Kremi ürünleri cilt derisinde oluşan lekelerin giderilmesine ve yeniden oluşmasını önlemeye yardımcı olmaktadır. Göz bölgesinde meydana gelen hassas yapının hasar görmesinden kaynaklanan bu sorunların ve kızarıklık, siyah ve kahverengi lekelerin yok olmasını yardımcı olan bu ürün serisi kullananlardan tam puan almaktadır. Leke açıcı özelliğe sahip olan La Roche Posay Pigmentclar Yeux, kadın ve erkeklerin ortak olarak kullanmasına uygundur. Nemlendirici bakım ürünü içeriğinde herhangi bir zararlı madde içermez. Paraben bulundurmaz ve La Roche Posay Pigmentclar Yeux kullananlar tarafından büyük bir beğeni kazanmıştır.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.