La Roche Posay Effaclar - Akneli Cilt

13 ürün

  Hassas ciltler için tasarlanmış ve klinik olarak etkinliği ispatlanmış La Roche Posay’nin Effaclar serisi, yağlı ve akneye eğilimli ciltler için geliştirilmiş profesyonel bir seridir. Temizleme ve bakım kategorileri altında ürünleri sunulan Effaclar serisinde yüz bölgesinin tüm ayrıntıları düşünülmüştür. Yüz, göz ve dudak için kurutmadan temizleyen misel su, gözenekli cilt dokusunda düzelme sağlayan tonik ve sebumdan arındırıcı krem ve jelleri ile Effaclar’ın temizleme ürünleri cildi temiz ve rahat hissettirir. Buna ek olarak nemlendirici, matlaştırıcı, akne izlerini giderici, güneş koruma faktörlü günlük bakım ürünleri ile kapsamlı bir cilt bakımı sağlar.

  La Roche Posay Effaclar Serisi

  Yağlı ve akneye eğilimli ciltlerin problemlerini çözmek için üretilen dermokozmetik ürünler arasında dermatologların bir numaralı tercihi La Roche Posay Effaclar serisi ürünler formülasyonlarını yenileyerek gücüne güç katıyor. Cilt kusurlarının tedavi edilmesini ve cilt bakımını termal suların şifasından üretilen ürünleriyle sağlayan La Roche Posay ergenlik döneminde gençlerin kabusu olan akne problemi şikayetinin giderilmesine yardımcı oluyor.

  Ergenlik döneminden itibaren yağlı ve akneye eğilimli karma ciltlerin en büyük problemlerinden olan sivilceler, cildin doğal yapısını bozarak sağlıksız bir görünüme neden olur. La Roche Posay laboratuvarları, bu konuda Fransa’nın şifalı sularından formüle edilen cilt bakım serisiyle, akneli ciltlerin bakımının eksiksiz bir biçimde tamamlanmasını sağladı.

  Temizliğin ve düzenli bakımın önemli olduğu akneli ciltler için, temizleme, arındırma ve nemlendirme özellikleri bulunan cilt bakım kitleri, cildin doğal görünümüne kavuşmasına yardımcı oluyor. Ürünler temizleme, günlük bakım ve özel bakım serileriyle akneye eğilimli ciltlerin yardımına koşuyor.

  Düzenli kullanımda La Roche Posay Effaclar serisi kullananlar olumlu geri dönüşler iletmiş ve alt kusurlarının giderildiği konusunda memnun edici sonuçlara ulaşmıştır.

  La Roche Posay Effaclar Temizleme Serisi

  Akneli cildin bakımında en önemli aşama olan temizleme aşamasında, makyajlı ya da makyajsız cildin arındırılması oldukça önemlidir. Bunun için La Roche Posay Effaclar Misel Su ile ultra yağlı ciltlerin kurumadan temizlenmesi mümkün oluyor. Durulama gerektirmeyen bu ürün, gliserin içeriği ve tüm yüz makyajını çıkarabilme özelliği ile akneye eğilimli ciltleri yağlı his bırakmadan ve yıpratmadan temizliyor.

  Yüz yıkama kremi olarak kullanabileceğiniz Effaclar H krem temizleyici de suyla köpürtülerek tüm cildi temizliyor. Hassas cildi yıpratıp kurutmadan kullanılan ürün, dermatologların da ilk tercihleri arasında yer alıyor.

  Cildin arındırılmasını sağlayan Effaclar yüz temizleme jeli de derinlemesine bir peeling etkisiyle yüzdeki kirlerin giderilmesini sağlıyor. Günlük kullanım için uygun olan ve 200 ml tüp, 400 ml şişe şeklinde satışa sunulan ürün, termal su içeriyor.

  Temizlik aşamasının son kısmı olan tonik için de mikro soyucu özelliğe sahip olan La Roche Posay Tonik, geniş gözeneklerin mükemmel bir biçimde sıkılaşmasını sağlıyor. Gözenekleri sıkılaştıran ve LHA içeren ürün düzenli kullanımda ciltteki görünümü kusursuzlaştırıyor.

  La Roche Posay Effaclar Günlük Bakım Serisi

  Günlük bakım için ani ya da bölgesel uygulama yapılan cilt bakım ürünleri serisi, düzenli kullanımda gözle görülür olumlu sonuçlar alınmasını sağlamıştır. Özellikle aknenin yok olup izinin de kalmaması açısından kit olarak kullanılan ürünler, cilt bakımı sürecini kusursuz biçimde sağlıyor.

  Effaclar Mat

  Akneli ciltleri iyileştirirken nem kaybının önüne geçen Effaclar Mat akneye eğilimli ciltler için bakım sağlıyor. Akneyle mücadele konusunda ani ve lokal çözümler de sunan La Roche Posay Effaclar A.I. aknelere doğrudan müdahale edilerek içeriğindeki niacinamide ve piroctone ile akne izlerinin kalıcı bir biçimde giderilmesini sağlıyor. Sivilce üzerine sürülerek kullanılan ürün uzun süre kullanılabiliyor.

  Effaclar DUO

  Renksiz akne lekesi giderici ve cilt tonunu eşitleyen renkli yapısıyla açık ve koyu tenli kişiler için BB krem etkisi gösteriyor. Başarılı bir ürün olan ve tüp içinde satışa sunulan ürün, az bir miktarla tüm yüze yayılıyor ve kırmızı-kahverengi lekelerin azalmasını sağlıyor.

  Effaclar K

  Tıkalı gözenekler, siyah noktalar ve parlamaların giderilmesi konusunda başarılı bir sonuç sunan Effaclar K peeling etkisine sahip bir antioksidan olarak biliniyor. Ürün cildin bakımını sağlarken, 8 saate kadar anti sebum(yağ üretimini azaltıcı) özelliğiyle mükemmel bir makyaj zemini sunuyor.


  Effaclar H

  Serinin son ürünü olan Effaclar H ise, aşırı kurtucu kremlerin etkisiyle gücünü kaybeden yağlı ciltlerin onarımını sağlıyor. Kızarıklıkların azalması ve cilt tabakasının yenilenmesi için sabah ve akşam kullanılabiliyor.


  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.