sadsad x
asdasd

La Roche Posay Effaclar - Akneli Cilt

19 ürün

  Hassas ciltler için tasarlanmış ve klinik olarak etkinliği ispatlanmış La Roche Posay’nin Effaclar serisi, yağlı ve akneye eğilimli ciltler için geliştirilmiş profesyonel bir seridir. Temizleyici ve bakım kategorileri altında ürünleri sunulan Effaclar serisinde yüz bölgesinin tüm ayrıntıları düşünülmüştür. Yüz, göz ve dudak için kurutmadan temizleyen misel su, gözenekli cilt dokusunda düzelme sağlayan tonik ve sebumdan (yağdan) arındırıcı krem ve jelleri ile Effaclar’ın temizleme ürünleri cildi temiz ve rahat hissettirir. Buna ek olarak nemlendirici, matlaştırıcı, akne izlerini giderici, güneş koruma faktörlü günlük bakım ürünleri ile kapsamlı bir cilt bakımı sağlar.

  La Roche Posay Effaclar Serisi

  Yağlı ve akneye eğilimli ciltlerin problemlerini gidermek için üretilen dermokozmetik ürünler arasında dermatologların bir numaralı tercihi La Roche Posay Effaclar serisidir. Cilt kusurlarının tedavi edilmesini ve cilt bakımını termal suların şifasından üretilen ürünleriyle sağlayan La Roche Posay ergenlik döneminde gençlerin kabusu olan sivilce, siyah nokta ve gözenek şikayetlerinin giderilmesine yardımcı oluyor.

  Ergenlik döneminden itibaren yağlı ve akneye eğilimli karma ciltlerin en büyük problemlerinden olan sivilceler, cildin doğal yapısını bozarak sağlıksız bir görünüme neden olabiliyor. La Roche Posay laboratuvarları, bu konuda Fransa’nın şifalı sularından formüle edilen cilt bakım serisiyle, akneli ciltlerin bakımının eksiksiz bir biçimde tamamlanmasını sağlıyor.

  Temizliğin ve düzenli bakımın önemli olduğu akneli ciltler için, temizleme, arındırma ve nemlendirme özellikleri bulunan cilt bakım kitleri, cildin doğal görünümüne kavuşmasına yardımcı oluyor. Ürünler temizleme, günlük bakım ve özel bakım serileriyle akneye eğilimli ciltlerin yardımına koşuyor.

  Yağlı ve akneli ciltler için özel olarak geliştirilmiş La Roche Posay Effaclar serisinin en çok tercih edilen ürünleri arasında ise La Roche Posay Effaclar Gel ve La Roche Posay Effaclar Duo bakım kremi yer alıyor.

  Yağlı Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

  Yağlı cildin bakımı diğer cilt tiplerine göre daha özel bir bakıma ihtiyaç duyar. Cildin yağ ve nem seviyesini dengeleyici ürünler kullanmak ise bu aşamada oldukça önem taşır. Cilt yağdan arınırken nem seviyesini dengelenmez ise daha fazla yağ üreterek sivilce ve akne oluşumuna zemin hazırlar. Bu sebeple kullanılan ürünlerin kurutucu özellikli olmamasına özen gösterilmelidir.

  Cilt bakımının olmazsa olmaz adımına La Roche Posay Effaclar Gel ile başlayabilirsiniz. En hassas ciltler için dahi kullanımına uygun bu ürün cildi yağ, kir ve makyaj kalıntılarından temizler. İçeriğindeki termal su hassasiyeti gidererek cildin nem seviyesini dengeler. İkinci adım olarak cilt temizlendikten sonra tonik uygulanması gerekmektedir. La Roche Posay Effaclar Tonik gözenekleri sıkılaştırır ve cilde mat görünüm kazandırır. Üçüncü ve son adım olan onarım ve nemlendirme ürünü ise cilt ihtiyacına göre belirlenmelidir.

  La Roche Posay Effaclar Duo Jel yağlı ve akneli ciltler için geliştirilmiş cilt kusurlarına karşı savaşan bakım kremidir. Patentli seramid içeriği ile cilt kusurlarının giderilmesini sağlar. Cilt gözeneklerini gidererek siyah nokta ve sivilce oluşumunu engeller. Jel yapısı cilde kolay emilir ve mat bir görünüm kazandırır.

  Düzenli kullanımda La Roche Posay Effaclar Duo kullananlar olumlu geri dönüşler iletmiş ve cilt kusurlarının giderildiği konusunda memnun edici sonuçlara ulaşmıştır.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.