Yandex Metrica

La Roche Posay Anthelios - Güneş Bakımı

20 ürün

  Yatıştırıcı ve antioksidan etkili termal sular ile içeriği zenginleştirilen La Roche Posay ürünleri, Anthelios serisi ile güneşin zararlı ışınlarına karşı cildinizi korumaktadır. Yüksek UVA ve UVB koruması içeren Anthelios serisi farklı cilt tiplerine uygun ürünler sunmaktadır. Parfüm ve paraben içermeyen formülü ve suya dayanıklı yapısıyla güneş koruyucu krem ve sprey sunan seride çocuklara ve hassas bebek ciltlerine uygun ürünler de bulunmaktadır. Ciltte yağlı his bırakmayan La Roche Posay güneş kremleri yüz ve vücudunuz için ayrı olarak geliştirilmiş formüllere sahiptir. Cildinizi güneş sebebiyle oluşacak hasarlara karşı korumanız için Anthelios serisi dermatologlar tarafından da önerilmektedir.

  La Roche Posay Anthelios Güneş Kremi Ürünleri

  Güneşin yıpratıcı etkilerinden muzdarip olan herkes için kusursuz bir cilt bakımı sağlayan La Roche Posay hassas ve alerjik ciltleri güneşin zararlı etkilerinden koruyor. Güneş kremi olarak tercih edeceğiniz tüm ürünlerle ailenize güçlü bir UVA&UVB koruması vaat ediliyor.

  Ciltte yağlı his bırakmayan güneş kremleriyle yüksek koruma sağlayan La Roche Posay Anthelios serisi ile cildinizi güneşin zararlı etkilerinden koruyabilirsiniz. Güneş koruyucu özelliğiyle farklı cilt tiplerine uygun bakım sağlayan kremler, cilt sağlığının korunması için oldukça önemlidir.

  La Roche Posay tüm ciltlere özel hassas koruma sağlayan Anthelios serisi ile tüm aile için uygun bir koruma kalkanı oluşturuyor. Özellikle suya dayanıklı yapısı, 12 saate varan kalıcı bir koruma etkisine yol açıyor. Sprey ya da krem formunda olan ürünler, renkli güneş koruyucularla çok daha kusursuz bir görünüme kavuşmanızı kolaylaştırıyor.

  Yaz aylarında tercih edeceğiniz Anthelios compact creme SPF 50+ zengin bir renk seçeceği sunarak, cilt kusurlarınızın kapatılması ve cildinizin renk tonunun eşitlenmesi sağlanıyor. Yetişkin ve çocuklar için özel olarak formüle edilmiş güneş koruyucu set ile her zaman güvenilir bir güneş koruması sağlayabilirsiniz.

  Termal sulardan gelen şifayı, hassas ve alerjik ciltler için uyarlayan dünyaca ünlü dermatoloji laboratuvarlarında, cildin kusursuz görünümünü korumak için farklı ihtiyaçlara uygun dermokozmetik ürünler alabilirsiniz.

  La Roche Posay Anthelios Pediatrics Serisi

  Bebek ve çocukları her mevsim güneşin zararlı etkilerinden korumak ve hassas ciltlerine uygun bir bakım sağlamak için Anthelios Pediatrics serisi ürünler tercih edebilirsiniz. La Roche Posay laboratuvarlarında dermatologlar gözetiminde üretilen formüller, çocuklar için süt dokuda kremler ve güneş spreyleri her mevsim kullanım için uygundur.

  2 saatte bir olarak uygulanan koruyucu krem, çocukların normal ve yağlı ciltleri için uygun bir bakım sağlıyor. Anti alerjik özelliği ile en hassas ciltlerde dahi güneş koruma sağlayan ürün, güneşe çıkmadan 30 dakika önce sürülebilir. Sprey ve güneş kremi formunda bulunan ürünler, tüm annelerin güvenle önerdiği bir marka olan La Roche Posay güvencesiyle Dermokozmetika’dan temin edilebiliyor.

  Kuru Ciltler İçin Güneş Koruyucu Bakım

  Kuru ciltler için özel olarak formüle edilmiş Anthelios serisi, kuru ciltlerin güneşe olan toleranssızlığına karşı en uygun bakımı sağlar. Yüz ve vücut için kullanıma uygun olan Athelios Tinted dry touch düzenli olarak kullanılarak güneşe dayanıksız olan toleranssız ciltlerin bakımını sağlıyor. Selenyum ve termal suların gücüyle cildinizin uzun süre güzel kalmasını sağlayan La Roche Posay, ailenizin her üyesine uygun bir cilt bakımı sunmaktadır. Nemlendirici özelliğiyle kullanılan güneş koruyucu serisi, kuru ciltlerdeki kaşıntı ve kızarıklık sorununu kısa sürede gidermektedir.

  Yağlı ve Akneye Eğilimli Ciltler İçin Güneş Koruyucu Bakım

  Anti matlaştırıcı özelliği olan akneye eğilimli ve yağlı ciltlerin güneş koruması sağlayan La Roche Posay Anthelios AC SPF 30 ürünü, ciltte terleme hissi yaratmadan üstün bir koruma özelliği sağlar. Paraben ve sabun içermeyen bu ürün, siyah noktaya neden olmaz ve komedonojik (Yağ ve akne olışumuna eğilim) değildir. 2 saatte bir tekrar sürülesi gereken krem, cildin kusursuz görünmesini kolaylaştıran Compact Creme SPF 50 güneş kremi  ile birlikte yaz kış güvenle kullanılabilir.

  Anthelios Makyaj Serisi

  50 SPF koruma sağlayan Anthelios makyaj serisi, güneşe aşırı maruz kalan ciltler için iki farklı renk tonuyla tercih edilebiliyor. Ciltte yağlı his bırakmayan ve doğal bir kapatıcılık sağlayan Anthelios serisi, birçok kişinin cilt bakım rutininde tercih ettiği ürünlerden biri olarak biliniyor. Cilt kusurlarını cildinize zarar vermeyecek şekilde kapatan mineral makyaj ürünleriyle, cildinizin genç görünümünü koruyabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.