sadsad x
asdasd

La Roche Posay Anthelios - Güneş Bakımı

19 ürün

  Yatıştırıcı ve antioksidan etkili termal sular ile içeriği zenginleştirilen La Roche Posay ürünleri, Anthelios serisi ile güneşin zararlı ışınlarına karşı cildinizi korumaktadır. Yüksek UVA ve UVB koruması içeren Anthelios serisi farklı cilt tiplerine uygun ürünler sunmaktadır. Parfüm ve paraben içermeyen formülü ve suya dayanıklı yapısıyla güneş koruyucu krem ve sprey sunan seride çocuklara ve hassas bebek cildine uygun ürünler de bulunmaktadır. Cilde yağ his bırakmayan ve hızlı emilim sağlayan La Roche Posay Güneş kremi yüz ve vücut için farklı formüller geliştirmiştir. Güneşin zararlı ışınlarına ve çevresel faktörlere karşı koruyan La Roche Posay  Anthelios serisi dermatologlar tarafından da önerilmektedir.

  Cildinizi La Roche Posay Anthelios Güneş Kremi ile Koruyun!

  Güneşin yıpratıcı etkilerinden muzdarip olan herkes için kusursuz bir cilt bakımı sağlayan La Roche Posay hassas ve alerjik ciltleri güneşin zararlı etkilerinden koruyor.

  Her cilt tipine özel farklı formüller geliştirdiği güneş kremi ve güneş sprey çeşitleriyle cilt sağlığının korunmasını da olanak sağlıyor. Ciltte yağlı bir his bırakmayan güneş kremleriyle yüksek koruma sağlayan La Roche Posay Anthelios cildinizi güneşin tüm zararlı ışınlarına karşı koruyor.

  La Roche Posay her cilt tipine özel hassas koruma sağlayan Anthelios güneş serisi ile tüm aile için uygun bir koruma kalkanı oluşturuyor. Özellikle suya dayanıklı yapısı, 12 saate kadar kalıcı bir koruma etkisine yol açıyor. La Roche Posay Renkli Güneş Kremi ise cildi güneşe karşı korurken, nemlendirici etkisiyle kusursuz bir cilt görünümümü sağlıyor.

  Bebek ve Çocuklara  Özel Güneş Koruyucu

  Bebek ve çocukları her mevsim güneşin zararlı etkilerinden korumak ve hassas ciltlerine uygun bakım sağlamak son derece önemlidir. La Roche Posay laboratuvarlarında dermatologlar gözetiminde üretilen formüller, çocuklar için süt dokuda kremler ve güneş spreyleri her mevsim kullanım için uygundur. Hassasiyete karşı koruma sağlayan anti alerjik özelliği sayesinde anneler La Roche Posay bebek güneş kremi ürünlerini güvenle tercih ediyor.

  Güneş Kremi Nasıl Kullanılır?

  Güneşe çıkmadan 30 dakika önce güneş kremi uygulanmalıdır. Güneşin zararlı etkilerine karşı her 2 saate bir uygulama tekrarlanmalıdır. Bebek ve çocuklarda güneş kremi uygulaması ise değişkenlik göstermektedir. Bebek ve çocuklar güneşin en zararlı olduğu öğle saatlerinde güneşe çıkarılmamalıdır. Çıkarılması gereken durumlarda ise güneş koruyucu krem, sprey ürünleri sıkça tekrarlanmalıdır.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.