sadsad x
asdasd

Kolonyalar

155 ürün

Çok eski zamanlarda başlayan tarihçesi ile günümüze kadar gelmeyi başaran kolonya bakım ürünleri saf etil alkol, su ve esans birleşimi sonucunda insanlığın hizmetine sunulmaktadır. Güzel kokusu sebebiyle konuk ağırlamak ve bayramlarda en sık kullanılan ürünler arasında yer alır.

Kolonya Vücuda Etkisi

Kolonya bakım ürünleri içerisinde yer alan alkol, su ve esans birleşimi uzun süre dayanıklı olmasına yardımcı olmaktadır. Koku hemen etkisi kaybetmeden en az beş yıl boyunca bozulmadan saklanabilmektedir. En sık kullanılan kolonya bakım ürünleri limon, tütsü ve gül esansına sahip olanlardır. Üzerinde yazan dereceler ile içerisinde bulunan alkol seviyesi belirlenerek cilt yüzeyinde yaratacağı etki belirlenmektedir. Genellikle tahrişi önlemek adına erkeklerin kullandığı bu ürün eski zamanlarda parfüm ve saç şekillendirici olarakta kullanılmaktaydı. İlk geliştirildiği dönemlerde tıbbi amaçla kullanılmaya başlanmıştır. Daha sonra bitki esansları ile birleştirilerek birçok alanda yarar sağlamıştır. Kolonya bakım ürünlerini yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan bir tanesi gerçek etil alkol kullanılmasıdır. Metil alkol ile piyasaya sürülen zararlı kolonya ürünleri göz ile temas ettiğinde körlüğe kadar birçok soruna yol açmaktadır. Ülkemizde yapılan en ünlü kolonya markaları arasında Eyüp Sabri Tuncer, Duru, Selin, Tariş, Akçay ve Rebul gelmektedir. Her evde bulunan kolonya kozmetik ürünleri arasında doğal içeriklerle hazırlanmış olması nedeniyle tercih edilmeye devam etmektedir.

Kolonya Ürünleri

Rebul Kolonya Spray Lime, doğada bulunan bitki özleri ve meyvelerin alkol ile bir araya gelmesi ile oluşan kokular arasında yer alan Sicilya limonu eşsiz bir şekilde egzotik bir hava yaratmaktadır. Cilt yüzeyinde benzersiz bir etki yaratarak kullanıcıların etkilenmesini sağlamayı başarabilmektedir. Yüz ve boyun bölgesine kullanılması uygun olan Rebul kolonya ürünleri derinlemesine rahatlık ve ferahlık sağlamaya yardımcı olur. İçeriğinde meydana getirilen mistik kokular daha fazla etki uyandırır ve baştan çıkarıcı bir hale gelir.

Rebul Kolonya Fig Blossom, herkesin sevdiği meyvelerden biri olan incir ile üretilen bu koku kullananların beğenisini kazanmayı başarmıştır. İçeriğinde bulunan bergamot ve turunçgillerin incir ile birleştirilmesi sonucu ortaya çıkan koku sayesinde canlılık ve hareketliliğin bütün bir vücudu kaplamasını sağlamaktadır. Egzotik ve odunsu bir yapıya sahip olması nedeniyle çekici bir hava ortamının oluşmasını sağlar.

Rebul Kolonya Jasmine, Güney İtalya bölgesinde yaşayan yasemin çiçeklerinin bir araya gelmesi ile oluşan benzersiz bir kokunun oluşmasını sağlamaktadır. Formülünde kırmızı elma, sulu armut, tatlı şeftali gibi yardımcı ürünler bulunmasına rağmen yaydığı koku sayesinde anında büyülemeye başlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.