Menü
Hesabım
Göster
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Sepetim

Güzelliğiniz ve sağlınız için ihtiyacınız olan en iyi Dermokozmetik Ürünleri hızlı ve güvenli olarak Dermokozmetika.com.tr'den online satın alabilirsiniz!

Karma Ciltler İçin Kusursuz Bakım

Karma Ciltler İçin Kusursuz Bakım
31.07.2023

Karma Ciltler İçin Kusursuz Bakım

Biyoloji ve bilimden esinlenerek oluşturulan Bioderma ürünleri insanların kullanımına uygun formüller geliştirerek cilt sağlığını kontrol altında tutmaktadır. Bioderma, yaptığı araştırmalar sonucunda birçok soruna çözüm bulmuştur. Kozmetik ürünlerin aksine tamamen doğal bitki özlerinden elde edilen formüller bilimsel olarak geliştirilerek güzellik kavramını bozmadan doğallığı korumaktadır. Altmışa yakın ülkede satış gerçekleştiren güzellik markası kendi alanında en sık tercih edilen ürünleri kapsamaktadır. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan cilt bakım ürünleri geniş bir kullanıcı kitlesi bulunmaktadır. Patentli ürünler ile kullananlar tarafından büyük bir memnuniyet kazanan Bioderma Sebium serisi karma ve yağlı ciltler tarafından kullanılır.

Bioderma Karma Cilt Serisi

Yağlı ve yağlıya dönük karma ciltler için geliştirilmiş Bioderma Sebium Serisi bakımı en zor yapılan cilt tiplerine uygundur. Koruyucu ve onarıcı özelliği bulunmaktadır. İçeriğinde bulunan maddeler yağlı ciltlerin yaşadığı sıkıntıları gidermeye yardımcı olur. Sebium, düzenli kullanım ile cilt tabakasında meydana gelen kötü görünümü ortadan yok eder. Akne ve akne izi oluşumuna kesinlikle izin vermez. Sebum dengesini düzenleyerek bariyerlerinin derinlemesine temizlik ve nem kazanmasına yardım eder. Bioderma Sebium, içeriğinde kimyasal herhangi bir madde içermez. Hipoalerjik bir özelliğe sahiptir. Alerji reaksiyonlarına neden olmaz. Yüz ve vücut bölgesinde kullanıma uygun ürün çeşitleri vardır. Cilt yüzeyini en iyi biçimde arındırır ve siyah nokta, yağ bezesi gibi gözenek tıkanmalarına izin vermez.

Dermokozmetika olarak sizlere cilt bakımında yardımcı olacak ürünlerin listesini derledik; sizde karma ve yağlı yüz tipine sahipseniz istediğiniz ürünü kolaylıkla seçebilirsiniz.

  • BiodermaSebium AI Cream (Günlük Bakım Kremi)
  • Sebium Exfoliating Gel (Peeling Etkili Jel)
  • Sebium Foaming Gel (Likit Temizleyici)
  • BiodermaSebium H2O (Misel Solüsyon)

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.