sadsad x
asdasd

Johnsons Baby

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
19 ürün

  Johnson's Baby, 1893 yılında Doktor Frederick Barnett Klimer tarafından bebek pudrasının tanıtımı ile başlamış ve farklı ürünler geliştirmiştir. Johnson's Baby zaman içerisinde geliştirdiği ürünlere krem, masaj yağı, losyon gibi ürünleri de dahil ederek ürün yelpazesini genişletmiştir.

  1953 yılında markanın en önemli adımı bebekler için göz yakmayan formülde geliştirdiği şampuandır. ‘’ Bebekler için artık göz yaşı yok!’’ sloganıyla şampuanlarını tanıtmıştır. Bunun yanında ise ıslak mendil, güneş koruyucu, temizleme köpüğü gibi birçok ürün çeşidini kullanıcıların beğenisine sunmuştur.

  Genellikle anneler bebek bakımında her şeyin kusursuz ve düzenli olmasını ister. İlk günden itibaren emzirme, uyku düzeni, cilt bakımı, banyo gibi süreçleri deneyimleyeme başlarlar. Bu sebeple bebekleri için bir bakım rutini oluştururlar. Uzun yıllardır anne ve bebek bakımı yaparken en çok tercih edilen markalardan biri olan Johnson's Baby bebeklerin hassas ciltleri için geliştirdikleri ürünler ebevyn tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.  Ürünlerden başlıcalarına bakacak olursak;

  • Bebek şampuanı,
  • Bebek sabunu,
  • Vazelin,
  • Bebek yağı,
  • Bebek pudrası,
  • Islak mendil,
  • Kolonya

  Dış etkenlerden dolayı (rüzgar-soğuk hava vb.) bebeğinizin cildi hassaslaşıp, kızarabilir. Johnson's Baby bebek bakım kremleri, bebeğinizin cilt bariyerini güçlendirip, cildinin yumuşak kalmasını sağlar. Banyo süreci için Johnson's Baby şampuan, kuruluğu önlemek ve cilt bakımı için bebek yağı, vazelin veya vücut losyonu, bez bölgesinde tahriş oluşumunu önlemek için ise bebek pudrası tercih edebilirsiniz.

  Bebeğinizin temel ihtiyaçlarını Johnson's Baby ile karşılamak için tüm ürün çeşitlerini Dermokozmetika’dan uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.