sadsad x
asdasd

Johnson&Johnson

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
1 ürün

  Bebek bakım markaları arasında yer alan Johnson&Johnson, Türkiye’nin bilinen en iyi ve en köklü firmasını 1886 yılından kurmuştur. Kişisel bakım ürünleri yanı sıra hastane ve ilaç ürünleri de geliştirmektedir. Türkiye’de ise 1985 yılında tüketim firması olarak faaliyete geçmiştir.

  Zaman geçtikçe cilt sağlığına yararlı birden çok ürün geliştirerek piyasaya sürmüştür. 1986 yılında ise Johnson Baby adıyla bebek kolonyası, losyonu, yağı, pudrası ve şampuanlarını kullanıcılara sunmuştur. Daha sonrasında dünyanın ilk güneş bakım ürününü lanse etti. Kadınlarında kişisel bakımını unutmayan marka Carefree adıyla hijyenik günlük ped ürünlerini geliştirdi. Tüm dünyaca bilinen Neutrogena, RoC, Clean&Clear, Bengay, Unisom, Visine, Kompensan gibi bünyelerine katarak büyümeye başladı. Günümüzde sigara bıraktırma için kullanılan Nicorette’yi kullanıcılara sundu. Ağız bakımında öncü olan Listerine ağız ürünlerini, pişik oluşumlarına karşı Desitin ürünlerini ve son olarak 2015 yılında Fransa’nın en doğal kokuları arasında yer alan Le Petit Marseillais yüz vücut temizleme markasını Johnson&Johnson Türkiye bünyesine aldı.

  Johnson&Johnson ürünleri bebeklerin hassas vücutlarına özel olarak yapılmıştır. Banyo veya duş sırasında kullanılan şampuanlar gözleri yakmaz ve suyun için çocukların keyifli vakit geçirmesine yardımcı olur.

  Neden Johnson&Johnson Ürünleri

  Özel olarak üretilen bebek bakım ürünleri laboratuvar ortamında geliştirilmektedir. Yürütülen Ar- ge çalışmaları sonucunda başarılı olmuştur. Her ürün dermatolojik ve pediatrik çalışmalardan geçirilmiştir. Hassas ciltlere sahip bebeklerin temizlenmesinde oldukça büyük katkı sağlamaktadır. Göz yakmayan formülü sayesinde büyük bir üne kavuşmuştur. Ayrıca bez değişimleri sırasında kullanılan parfümsüz ve parabensiz temizleyici ıslak mendil üretmektedir. Annelerin güvenle kullanabileceği birbirinden farklı ürünleriyle her zaman kullanıcının memnuniyetine özen gösteren Johnson&Johnson ürünleri klinik araştırmalardan da geçmesi ve olumlu sonuç alması oldukça önemlidir.

  Johnson&Johnson Ürünleri

  Johnson&Johnson Johnson's Baby Saç ve Vücut Şampuanı: Bebeklerin doğumdan itibaren kullanabileceği bir temizlik şampuanıdır. Saçlı deri ve vücut bölgesine rahatlıkla uygulanır. Göz yakmayan bir formüle sahiptir. Tahriş oluşumuna izin vermez, nazikçe temizler ve derinlemesine arındırır. Ph değeri nötrdür. Dermatolojik testlere tabi tutulmuştur. 100 yıla yakın annelerin en çok güvendiği ürün olmayı başarmıştır.

  Johnson&Johnson Johnson's Baby Saç ve Vücut Şampuanı: Bebeklerin doğumdan itibaren ilk banyosunu yaptırabileceğiniz bir üründür. Hassas ciltlerde cildi yıpratmadan ve alerjik durum oluşumuna izin vermeden bakımını gerçekleştirir. Johnson&Johnson Johnson's Baby şampuanı oldukça pratiktir.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.