sadsad x
asdasd

Janssen Cosmetics

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
47 ürün
    1 2

Alman markası olan Janssen Cosmetics, ürünleri içeriğinde yer alan yüksek kaliteli bitki özleri sayesinde cildin doğal yapısını koruyarak etkin bir cilt bakımı sağlamayı hedefler. Her cilde hitap eden ürünlerini tüketicilerin beğenisine sunmaktadır.

Onarıcı kozmetik ürünleri olarak adlandırılan bu ürünler güzellik ile bilimin birleşmesiyle etkin bir cilt bakımı sağlamaktadır. Her onarıcı bakım serisi, belirli bir cilt tipi için en iyi şekilde uyarlanmıştır. Janssen Cosmetics ürünleri, sadece cilt yüzeyine etki etmez, cildin alt katmanlarına inerek daha hızlı ve etkili bir sonuç sağlamayı hedefler. Her cilt problemine özel geliştirdiği ampul serumlarına Dermokozmetika üzerinden sahip olabilirsiniz.

Janssen Cosmetics Ampuller

Serumun daha konsantre hali olan bakım ampulleri tek seferlik uygulama dozları olarak üretilmiştir. Bu ampuller açıldıktan sonra tamamen bitirilmelidir. Ampul konsantreleri genel bakım rutinini tamamlama ve etkilerini arttırma görevine sahiptir. İsteğe bağlı olarak ampuller 2 veya 4 haftalık kürler halinde de kullanılabilir.

Janssen Cosmetics ürünleri içeriğinde yer alan, cilde yoğun nemlendirme sağlayan hyaluronik asit cildin doğal nem seviyesini korur ve yaşlanma belirtilerine karşı önlem alır. Sizde Janssen Cosmetics cilt bakım ürünlerini bu sayfadan inceleyebilir, uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.