sadsad x
asdasd

Isis Pharma

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
49 ürün
    1 2

1842 yılında, Dewavrin ailesi üyelerinden Tourcoing, Fransa'da bir yün fabrikası yaptırmasıyla temelleri atılan Dewavrin grubu büyük hızla iş alanını genişleterek birçok ülkeye kendini tanıtmayı başardı. 1892 yılında Avustralya, 1911 senesinde Güney Afrika, 1935 yılında Yeni Zelanda, 1954 senesinde Çin' de etkinlik gösteren bu firma başarılarını başka alanlarda da göstermeye başladı. 60'lı yıllarda dünyada birçok ülkede hizmet veren Dewavrin Grup kimya ve kozmetik gibi alanlarda kendini çeşitlendirdi ve Stella, Sobrecos ve ISIS PHARMA markalarını yarattı ve Alpol Laboratuvarları'nı kurdu ve o günden bu güne sürekli gelişmeyi ilke edinerek hızla yayılan markaları ile dünya çapında hizmet vermeye devam etmektedir.

Uluslararası alanda geniş kullanıcı kitlesine sahip marka, vizyonunu geniş tutarak geniş kitlelere ulaşmayı hedeflemektedir. Cilt sorunlarının iyileşmesine ve zamanla kendini toparlamasına yardımcı olur. Daha sağlıklı ve düzgün formlara sahip olmak için düzenli olarak bakım uygulamaları yapmak gerekmektedir. Isis Pharma ürünleri dünya çapında birden çok ülkede satışa sunulmaktadır ve beğenilerek kullanılmaktadır. Marka ürünlerini son teknolojiyle tasarlamaktadır. Farklı cilt tiplerine birbirinden farklı etkilere sahip formüller geliştirerek istenilen görünüme kavuşturmayı amaçlamaktadır.

Isis Pharma Ürünlerinin Cilde Katkısı

Tamamen doğal bitkisel özlerden esinlenerek yapılan bakım ürünleri cilt üzerinde oldukça olumlu katkı sağlar. Cilt bariyerlerinin güçlenmesine destek olur. Hücre yenilenmesi sayesinde ölü veya zayıflamış hücre duvarlarının arınmasını sağlar. Cilt temizliği, nemlendirici gibi birden fazla alanda kendini kanıtlamayı başarmış yüzlerce kişi tarafından beğenilen Isis Pharma Ürünleri cildin yenilenmesini sağlar. İleri derecede yaşlanma belirtilerinin meydana gelmesi, peeling, akneli ve yağlı ciltlerde oluşan problemler, pigmentasyon bozukluğu, hasarlı cilt, elastikliğini kaybetmiş deri, pullanma sorunu, göz çevresi bakımı gibi başlıca sorunlara çözüm sağlamaktadır. Alerjik reaksiyon oluşumuna izin vermeden son derece güvenli şekilde bakımını gerçekleştirir. Herhangi zararlı kimyasal madde içermeyen formüle sahiptir.

Isis Pharma Ürünleri ve Özellikleri

Yüz ve vücut bakımında oldukça geniş ürün gamına sahip marka, ürettiği ürünleri gerekli testlerden ve araştırmalardan geçirerek kullanıcıların huzuruna sunmaktadır.

Light Eyes SPF30: Formülünde bulunan SPF30 sayesinde göz çevresine temas eden zararlı ışınlara mani olur. Lipoik asit içermektedir. Göz çevresinde meydana gelen erken yaşlanma belirtileri, kırışıklık, sarkma ve mor halkaların oluşumuna engel olur. Parfüm veya paraben içermez.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.