sadsad x
asdasd

Hamilton

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
7 ürün

  Dermokozmetik alanında başarılı formüllere sahip firma, birbirinden farklı bakım ürünleriyle kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Büyük ilgi ve beğeni toplayan Hamilton güneş ürünleriyle cildin güneş ışınlarından korunmasına yardımcı olmaktadır. Dış etkenler içerisinde yer alan güneşin zararlı ultraviyole ışınları, cildin hem hasar görmesine hem de vücudun vitamin almasına destek olur.

  Gün içinde güneş altında en fazla 15 dakika durmak oldukça faydalıdır. Bunun haricinde güneş kremleri kullanarak korunmak oldukça önemlidir. Güneş ışınları cilde uzun süre maruz bırakıldığında leke, kuruluk, nem kaybı, kırışıklık ve diğer erken yaşlanma belirtilerinin oluşmasına sebebiyet verir. Hamilton güneş ürünleri kullanarak bu durumdan korunmak daha kolay bir hale gelir. Nem kazandırmaya ve cildin dış etmenlere karşı korunmasına yardımcı olan dermokozmetik marka, özel olarak geliştirilmiş formülüyle kullanıcıların beğenisini kazanmayı başarmıştır. Aynı zamanda gereken testlerden ve araştırmalardan birden çok uzman ve dermatoloğun onayını alarak geçmiştir.

  Hamilton Güneş Ürünleri Cilde Etkisi

  Cilt üzerine etki edebilecek pek çok dış etken ve çeşitli faktör bulunmaktadır. Özellikle güneşin zararlı ultraviyole ışınları bunların en başında yer alır. Uzun süre ısı altında kalan cilt üzerinde istenmeyen durumlar meydana gelir. Leke oluşumu, kızarıklık, yanık, çillenme, kırışıklık, sarkma bunlara birer örnektir. Erkek ve kadın her bireyde oluşabilen bu sorunlar bireylerin psikolojik olarak can sıkıcı hale gelir. Bu nedenle her cildin yapısına göre hazırlanmış içeriğe sahip ürünlerle bakım yapılması gerekir. Hamilton güneş ürünlerinin cilde etkisi oldukça fazladır. Öncelikle cilt üzerinde hasar oluşumuna izin vermez. Sporcular, hassas ciltler, bebekler ve çocuklar tarafından güvenle kullanılabilir. Cildin ön planda tutulmasına yardım eder.

  Hamilton Güneş Ürünleri Özellikleri

  Hamilton ürünleri yüz ve vücut bölgelerine kullanılan dermokozmetik ürünlerden oluşmaktadır. Cildin maruz kaldığı zararlı ışınlara karşı koruma görevi üstlenir. Nem kaybı ve erken yaşlanma belirtilerinin oluşmasına engel olur.

  Everyday Face Cream: Yüz bölgesinde kullanıma uygun bir üründür. Hafif renkli yapıya sahiptir. Cilt üzerinde renk uyumunu gerçekleştirir. Matlaştırıcı etki yaratır. Homojen görünüm oluşmasına mani olur. Dermatolojik testlerden geçerek kullananların sıklıkla tercih ettiği ürünler içerisinde yer alır.

  Active Family Lotion: Tüm aile bireylerinin güvenle kullanabildiği üründür. Yüz ve vücut bölgesinde rahatlıkla kullanılabilir. SPF50 faktör koruyucu içermektedir. Yazın sağlıklı şekilde bronzlaşmanıza ve cildin nem kaybı yaşamasına engel olur.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.