x

Hakkımızda

Güzellik.. Güvenle..

2013 yılında dermokozmetik ürünler alanında online alışveriş pazarına artı değer katmak ve internet kullanıcılarının ihtiyaçlarını en geniş ürün yelpazesi ve en iyi hizmet kalitesiyle karşılamak için yola çıktık. Sitemizde dermokozmetik ürünleri olarak cilt bakımı, yüz bakımı, saç bakımı, makyaj ürünleri, tırnak bakım ürünleri, güneş ürünleri, erkek bakımı, ağız diş bakımı, anne bebek ürünleri ve parfüm kategorileri bulunmaktadır. Dermokozmetika.com.tr eczane güvencesi ile online dermokozmetik satış sitesidir.

Uzman doktorların ve eczacıların sizin için seçimi

Dermokozmetika'da bir tıkla ulaşabileceğiniz yüzlerce ürün sizin cilt sağlığınız için uzmanlarca özenle seçilir. Uzmanların onayından geçmeyen hiçbir ürün sitemizde yer alamaz.

En uygun fiyata %100 orijinal bakım ve güzellik

Dermokozmetika, her ürünü en uygun fiyatla size sunar. Çünkü her ürün yalnızca yetkili Türkiye distribütör firmalardan herhangi bir aracı olmadan tedarik edilir. 

Hızlı ve güvenli teslimat

Dermokozmetika iki farklı kargo firması ile çalışmakta ve Size siparişiniz esnasında dilediğinizi seçme şansı sunmaktadır. Stoklu çalıştığı için de siparişiniz tarafımıza ulaşır ulaşmaz ürün teslimat için hazırdır. Ayrıca merkezi bir yerde, İstanbul/Kadiköy'de yer alan deposuyla da ürün teslimatında avantajlıdır.

Kurumsal ve güvenilir firma

Dermokozmetika, 2009 yılından bu yana Kadiköy'de hizmet veren eczanesinin desteğiyle size her türlü sorunda çözüm üretecek hizmet anlayışına sahiptir.

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.