sadsad x
asdasd

Göğüs Pompaları

9 ürün

  Anne sütü çeşitli imkânlar doğrultusunda sağılarak saklanabilmektedir. Bebeklerin daha uzun süre besleyebilmek adına anneler sütlerin bir kısmını pompa yardımı ile saklamaktadır. Çalışan annelerinde oldukça işine yarayan göğüs pompaları son zamanlarda popülerliğini arttırmıştır. Süt poşetlerinde veya saklama kaplarında koruma sağlanır. Gün içerisinde biberon ile bebeklerin tüketmesi sağlanır. Yeni doğan bebeklerin küvez olması nedeniyle anneler hastanelerde kolaylıkla sütlerini sağarak bırakabilir. Bir yandan da fazla sütün boşa gitmemesi için kullanılan göğüs pompası ihtiyaç haline gelmiştir.

  Göğüs Pompası Vücuda Etkisi

  Yeni doğum yapan anne bebeği yanına geldiğinde onu sık sık beslemesi gerekir. Yeni atmosfere alışmaya çalışan bebek anne sütü ve anne kokusu sayesinde sakinleşmektedir. Anne yeni deneyimlediği tecrübe karşısında olabildiğince emzirmeye çalışır. Anne sütü çok önemlidir. İlk altı aylık süreçte bebeğin gelişimi ve kilo alımı anne sütü ile sağlanmaktadır. Anne sütü bebeğin bağışıklık sisteminin gelişmesine de katkı sağlamaktadır. Göğüste yeni birikmeye başlayan süt tam olarak akmaz.  Bunun için göğüs pompaları devreye girer. Pek çok çeşide sahip pompalar bulunmaktadır. Gelişen yeni teknoloji ile artık kolayca kullanılan ve taşınabilir ürünleri insanlığın hizmetine sunulmuştur. Piyasa da bulunan göğüs pompaları; medala, cihicco, avent ve philips tarafından üretilmektedir. çok kısa sürede önemli bir dönemi atlatmaya yardımcı olan göğüs pompası ürünleri her annenin ihtiyaç listesinde yer almaktadır.

  Göğüs Pompası Ürünleri

  Manuel Göğüs Pompası, kadınların göğüslerinde biriken fazla sütü sağmasını sağlamaktadır. Sağılan süt daha sonra kullanılmak üzere göğüs poşetlerine konularak soğuk bir yerde muhafaza edilir. Günlük olarak sağılan sütler yeniden poşetinden çıkarılmadığı süre uzun süre saklanabilir. İhtiyaç halinde annelerin rahat nefes almasına yardım etmektedir. Özellikle çalışan annelerin kullandığı bu ürünler büyük yarar sağlamaktadır. el yardımı ile kullanılan bir üründür. Lansinoh Manuel Pompa göğüsün tam olarak kavramasına yardımcı olur. Vakum özelliği ile kaymaz.  son zamanlarda üretilen göğüs pompaları evde pratik bir şekilde kullanmaya uygun olarak tasarlanmaktadır. Uygun fiyatlara satın alınabilen ürünler dermokozmetik ürünler arasında sunulmaktadır.

  Elektrikli Göğüs Pompası, manuel göğüs pompalarına oranla daha kolay bir kullanıma sahiptir. Göğüs bölgesini sabitleyerek tutan ucu otomatik olarak sütün akmasını sağlar. Lansinoh Elektrikli Göğüs Pompası anne ve bebek için oldukça büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Ter bezlerinde biriken anne sütünün fazlalığını tamamen alır ve ağırlıktan kurtarır. Bebeklerin daha sağlıklı beslenmesine yardım eder.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.