sadsad x
asdasd

Göğüs Pedleri

17 ürün

  Doğum sırasında hormonların salgıladığı ve bebeğin damağıyla emme hareketiyle dışarı çıkan süt prolaktin hormonunu devreye sokar. Salgılanmaya göğüsten başlayan süt yapımından sorumludur.  Yeni anne adayları açılan süt bezlerinde çoğalan sıvıyı sızdırması normal ve günlük olarak karşılaşılan bir durumdur. Bazı anneler bu durumdan oldukça rahatsızlık duyar. Giysilerin, elbiselerin ıslanmasına neden olan fazla anne sütü, göğüs pedi ile sorunların giderilmesine yardımcı olmaktadır. Süt sızmalarının asıl nedeni kas liflerinin aktif olarak çalışmaya devam etmesidir. Eğer annelerin göğsünde süt fazlalığı var ise kasılmalar sürerek dışarı doğru akmasını sağlar. Bu durumu engellemek için pek seçenek yoktur. Bebeğin sık sık beslenmesi ile bu problem azalmaktadır veya göğüs pompası ile fazlalık alınmalıdır.

  Göğüs Pedi Vücuda Etkisi

  Emzirme döneminde gerçekleşen bu durum göğüs uçlarının her zaman ıslak kalmasına neden olur. Islak ve nemli göğüste biriken süt hem anne sütünün daha fazla salgılanmasını önler hem de tahriş, yara ve çatlamalara neden olur. Bunun için özel olarak geliştirilen göğüs pedi kullanmak dışarı boşa akan sütün giysilere bulaşmasını önler. Aynı zamanda göğüs uçlarının hasar görmesini engeller. Süper ötesi emme gücüne sahip göğüs pedi bantlı sistemi ile göğüs şeklini tam olarak kavrar. Tek tek paketlenen göğüs pedi ürünleri temizlik ve hijyen adına büyük yarar sağlamaktadır. Taşıma kolaylığı sağlayan göğüs pedi ürünleri vücuda kattığı yararlar oldukça fazladır.

  Göğüs Pedi Ürünleri

  Lansinoh Göğüs Pedi, göğüs uçlarından itibaren göğüs bölümünü tamamen kavrayarak kaymaz. Fazla anne sütünün gelmesi ile oluşan ıslaklığın giderilmesini sağlar. Annelerin göğüs uçları her zaman kuru kalmalıdır. Bunun nedeni sütün bozulmasını ve bakteri toplamasına engel olmaktır. Salgılanan hormonlar sırasında göğüs loblarında biriken süt dışarı doğru akması ile bunu korumak pek mümkün olmamaktadır. Elbise, giysilerin ıslanmasına neden olan fazla sıvı Lansinoh Göğüs Pedi ile daha fazla koruma sağlayarak kalan fazlalığın bir noktada toplanmasına yardımcı olur. Yaklaşık kırk dakika kullanılan petler tahriş ve yaraların oluşmasını engeller. Kolay ve pratik şekliyle her yere taşınabilir paketlerde insanlığın hizmetine sunulmuştur.

  Yeni anne adaylarının ilk günlerde meme uçlarının dışarı çıkması zaman alır. Bebeklerin beslenmesi için meme uçlarının dışarı doğru çıkması gerekmektedir. Bunun için göğüs ucu çıkartıcı üretilmiştir. Bebeklerin ağlamaması ve annelerin kolayca bebeklerini beslemesi için büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Vakum teknolojisi ile çalışan Lansinoh Latch Assist kullanan annelerin rahatlığını düşünmektedir.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.