sadsad x
asdasd

Gliss

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
23 ürün

  Gliss Ürünleri Dermokozmetika’da!

  Her saç tipiyle uyumlu ürünler geliştiren Gliss, son teknolojilerle üretilen şampuan, saç kremi, sıvı saç kremi, maske gibi birçok kişinin saç bakımında ihtiyaç duyacağı ürünler hazırlayarak tüketicilerin beğenisine sunmaktadır. Siz de tüm Gliss saç bakım ürünlerini kategorimiz üzerinden detaylıca inceleyebilirsiniz.

  Saçların bakımlı ve parlak görünmesi için en önemli kural düzenli saç bakımının yapılmasıdır. Ancak herkesin saç tipi birbirinden farklı olduğu için saç bakımında kullanılacak ürünler de oldukça önemlidir. Bu noktada yağlı, ince telli, hacimsiz gibi diğer saç tipleri için de ayrı ürünler geliştiren Gliss markasının en sevilen ürünlerine birlikte göz atalım…  

  Gliss Bio-Tech Restore

  Hassas ve yıpranmış saçlar için özel olarak geliştirilmiş seridir. Kök hücre kompeksi ve gül suyu içeren formülü sayesinde saçları kökten uca kavrayarak onarır, saçın yenilenmesine katkı sağlar. Aynı zamanda saçları yıpranmalara karşı da koruyarak %90 saçları güçlendirir. Serinin içeriğinde tercih edebileceğiniz Gliss şampuanı, saç kremi ve saç maskesi bulunmaktadır.

  Gliss Ultimate Oil Elixir

  Aşırı işlem görmüş ve yıpranmış saçlar için geliştirilmiş seridir. Her gün yıkanan, fönle kurutulan veya boyanan saçların onarılmasına yardımcı olur. Saçtaki kırılmaları önleyerek besler. İçeriğinde bulunan Keratin serum ile saçların güçlenmesine katkı sağlar. Eğer siz de işlem görmüş ve yıpranmış saç tipine sahipseniz bu seri tam da size göre diyebiliriz.

  Gliss Nutribalance

  Dökülme karşıtı için özel olarak geliştirilmiştir. Serinin içeriğinde şampuan, saç kremi ve saç maskesi yer almaktadır. Siz de saç bakımınızda ihtiyacınıza göre ürün seçebilir ve bakımınızı tamamlayabilirsiniz. Özellikle Nutribalance şampuan, zayıf ve dökülme eğiliminde olan saçları güçlendirmeye yardımcı olur. Saçlara ekstra yumuşaklık ve kolay tarama imkanı kazandırır. İçeriğinde bulunan Prebiyotik aktifler ve Huş Agacı suyu saçların beslenmesine katkı sağlar.

  Siz de saç tipinizin ihtiyacına uygun Gliss ürünlerini Dermokozmetika.com’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.