Yandex Metrica

Gizlilik & güvenlik politikası

Kişisel bilgilerinizin gizliliği ve güvenliği

Sitemize üye olmak için girmiş olduğunuz hiçbir bilgi hiçbir 3.parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır. Toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında sadece dermokozmetika.com.tr bünyesinde kullanılmaktadır.

Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçim değiştirilebilmektedir. Ayrıca herhangi bir zamanda günlük e-mail gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz e-maillerin alt kısmında bulunan “E-bülten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak e-bülten üyeliğinden kolayca çıkabilirsiniz.

Dermokozmetika.com.tr, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Dermokozmetika.com.tr müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Dermokzometika.com.tr iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Güvenli alışveriş

Sitemizde 128 Bit SSL (Secure Sockets Layer) Güvenlik Sertifikası kullanılmaktadır. 128 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden 3.şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak sitemizdeki güvenlik sertifikasını sorgulatabilmeniz mümkündür. https://www.digicert.com/help/?host=dermokozmetika.com.tr Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Dermokozmetika.com.tr veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Dermokozmetika.com.tr arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Her türlü sorunuz için, info@dermokozmetika.com.tr veya 0 850 840 84 00 no’ lu çağrı merkezinden mesai saatleri dahilinde bize ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.