sadsad x
asdasd

Esthederm Leke Bakımı

6 ürün

  Esthederm White System Whitening Leke serisi Dermokozmetika’da!

  En yaygın cilt problemleri arasında yer alan leke, sağlık acısından tehdit edici bir unsur olmasa da estetik görünüm açısından kişiyi son derece rahatsız etmektedir. Leke doğuştan geldiği gibi çeşitli nedenlerle sonradan da oluşabilmektedir. Sonradan oluşan leke çeşitleri;

  • Güneş lekeleri
  • Akne ve sivilce lekeleri
  • Kimyasal işlem sonrası oluşan lekeler
  • Epilasyon lekesi
  • Doğum lekesi

  Esthederm White System Whitening leke serisi ile cilt lekelerini gidermeyi hedefliyor. Geliştirimiş formülü cilt yüzeyinde oluşan melanin sentesini yavaşlatarak leke oluşmasını önlemeye yardımcı oluyor. Leke, ton farklılıkları gibi cilt problemlerini giderirken çizgi ve kırışıklık gibi yaşlılık belirtileriylede savaşıyor. Sizde kahverengi lekelerden şikayetciyseniz kategorimiz üzerinden leke ürünlerine bir göz atın deriz!

  Esthederm Esthe White Anti Dark Spot Serum

  Leke serumu, ciltteki renk eşitsizliğini gidermeye, cilde aydınlık ve ışıltılı bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur. İçeriğindeki C vitamini sayesinde sonradan oluşabilecek lekelere karşı da önlem alır. Formülündeki aktif beyazlaştıcı bileşenler cildin tek bir ton olmasını ve sağlıkla ışıldamasını sağlar. Temiz cilde göz çevresi hariç eşit bir şekilde uygulayın. Etkili bir sonuç için üzerine leke kremi uygulayın.

  Esthederm White Brightening Day Cream

  Leke karşıtı için geliştirilmiş gündüz bakım kremi cildinizi çevresel faktörlere karşı korumaya yardımcı olur. Geliştirilmiş özel formülü cilt yüzeyindeki renk eşitsizliklerini gidererek leke görünümünü en aza indirger. Var olan lekeleri gidermeye ve yeni leke oluşumunu engellemeye yardımcı bu ürün cildinizi yoğun bir şekilde nemlendirerek kurluğa başlı çizgilerin oluşmasını da önlemeye yardımcı olur. Etkili bir sonuç için Esthederm White System Whitening Night Care leke karşıtı gece kremi ile birlikte uygulayabilirsiniz.

  Esthederm White System kullananlar tarafından da sıklıkla tavsiye edilmektedir. Leke karşıtı  göz çevresi bakım kremi, leke toniği, gündüz kremi, gece kremi ve daha fazla leke ürün çeşitlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, hızlı kargo ve hediyeni sen seç imkanıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.