sadsad x
asdasd

Esthederm İlk Kırışıklık

6 ürün

  Esthederm Lift Repair ilk kırışıklıklar için bakım ürünleri Dermokozmetika’da!

  Genetik faktörler, çevresel faktörler, sağlıksız beslenme gibi daha birçok neden ile cilt canlılığını ve ışıltısını kaybetmeye başlar, yaşlılık belirtileri meydana gelir. Ciltte ilk yaşlılık belirtisi çizgi ve kırışıklıktır. Cildin kuruması, fazla mimik yapılması ve cilt bakımının düzenli yapılmaması bu çizgilerin ciltte yerleşmesine sebep olabilir. Estheder Lift Repair serisi;

  • Hücresel yenilenmeye katkı sağlar.
  • Kolajen liflerin fonksiyonlarına arttırarak cildi yeniler.
  • Cildin onarım ve iyileşme süresini hızlandırır.

  Bu etkileri sayesinde ilk yaşlılık belirtileriyle savaşarak cildin daha genç görünmesine yardımcı olur. Sizde kategorimiz üzerinden bu seriye ait ürünleri hemen inceleyebilirsiniz!

  Esthederm Lift Repair Serum

  Cilt bakımının onarıcı temel ürünleri arasında yer alan serumlar konsantre ve ince yapıları sayesinde cildin en alt katmanına inerek onarım yapmaya başlarlar. Esthederm onarıcı bakım serumu ise ciltteki çizgi ve elastikiyet (sıkılık) problemleriyle savaşarı. Geliştirilmiş özel teknolojisi cilt üzeyinde oluşan çizgi, kırışıklık gibi cilt problemlerini gidererek cildin bakımını tamamlar. Elastikiyeti (sıkılığı) geri kazandıran formülü yüz ovalini yenilen şekillendirmeyi destekler. Yüz, boyun ve dekolte bölgesi için kullanıma uyun onarıcı serum cilde pürüzsüz bir görünüm kazandırır.

  Esthederm Lift&Repair Eye Contour

  Göz çevresi her zaman daha ince ve hassas yapıya sahiptir. Çevresel faktölerden ve güneş ışınlarından daha fazla etkilenirler. Bu sayede

  Yaşılık belirtilerinin gözlemlendiği ilk yer göz çevresidir diyebiliriz. Çünkü daha ince hasssas yapıya sahiptir. Çevresel faktörlerden ve güneş ışınlarından daha fazla etkilenirler. Bu nedenle özel bir bakıma ihtiyaç duyarlar. Esthederm sıkılaştırıcı  ve onarıcı göz çevresi bakım kremi göz çevresinde oluşan yaşlılık belirtilerini gidermeye yardımcı olur. Göz çevresinde oluşan koyu halka ve torbanmaları en aza indirgeyerek daha aydınlık bir göz çevresi sağlar. Yapmanız gereken tek şey göz çukurunu çevreleyen kemiğin üzerine tampon hareketleriyle uygulamak!

  Sizde Esthederm Lift Repair mask onarıcı bakım maskesi, cit bakım kremi ve daha fazla ürün seçeneğini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.