sadsad x
asdasd

Essence Kaş Farı ve Kalemi

17 ürün

  Kaş yüzün ifadesini netleştiren ve makyajı tamamlayan en önemli unsurlar arasında yer almaktadır. Sizde kaşlarınızı belirginleştirip yüzünüze net bir ifade kazandırmak istiyorsanız kategorimiz üzerinden Essence kaş ürünlerini inceleyebilirsiniz.

  Essence Kaş Kalemi

  Essence Eyebrow Designer kaş kalemi, kaş arasındaki boşlukları doldurarak kaşlara daha belirgin görünüm kazandırır. Kaşlarınıza dilediğiniz şekli vermenizi sağlar ve makyajınızı tamamlar. Doğal bir görünüm için doğal kaş renginize uygun renk tonu seçmelisiniz.

  Kaş Maskarası

  Essence kaş maskarası, renk, yoğunluk ve biçim kazandıran özelliği sayesinde kullanım avantajı sağlar.  Jel formülü içeriğindeki ufak fiberler sayesinde kaşların arasındaki boşlukları doldurur. Özel geliştirilmiş fırçası kaşları kavrayarak daha dolgun bir görünüm kazandırır. 

  Kaş Farı

  Kaş arasındaki boşlukları doldurarak kaşların daha şekilli ve dolgun görünmesini sağlar. Pudramsı toz yapısı ile kaş köklerine zarar vermez ve doğal görünmesini sağlar. Kaş farı fırça ile uygulanmalıdır.

  Sizde şekilli ve belirgin kaşlara sahip olmak için kaş ürünlerini Dermokozmetika’da bulabilir, uygun fiyat hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.