sadsad x
asdasd

Erkek Saç Serumu

4 ürün

  Erkekler saç konusunda oldukça sık sorun yaşamaktadır. Saç dökülmesi, kepeklenmesi ve çevresel faktörlerden görülen hasarlar bu sorunların en başlıca olanlarıdır. Erkekler saç bakımı yaparken kendileri için özel olarak üretilen erkek saç serumu ürünleri tercih etmelidir. Yaşadıkları sıkıntıları gidermek üzere hazırlanan bu ürünler kısa sürede etki ederek çözüm odaklı formüllere sahiptir.

  Erkek Saç Serumu Vücuda Etkisi

  Erkekler saç bakımı yapmak istediklerinde akıllarına ilk gelen saç serumlarıdır. Saçı yıpratmadan ve hasar vermeden cansız ve sönmüş tellere anında etki ederek güçlenmesini sağlayan bakım ürünleri erkekler tarafından kullanımı oldukça kolaydır. Canlandırma ve güçlendirme gibi olumlu etkiler yaratan ürünler ayrıca çözüm odaklı olarak saç dökülmelerine de karşı alternatifler üretmişlerdir. Tekrar eden ve yeni dökülmeye başlayan saçlar için oldukça etkili serumlar bulunmaktadır. Erkek saç serumu temiz saça uygulanır. İhtiyaç doğrultusunda kullanılması gereken bu ürünler gün içerisinde saça istenilen bakımı yapar ve hacimli görünmesini sağlar. Saç dökülmesi üzerine kullanılan saç serumları kısa sürede etkisini göstererek kullananlar tarafından yapılan yorumlarda yeniden saç kılı çıkarttığı tespit edilmiştir. Bu nedenle saç sorunu yaşayan erkeklerin bir numaralı ürünlerindendir. Serumlar saça uygulandıktan sonra parlak bir görünüm sağlamaz ve saçı yağlı bir yapıya sahip olmasını sağlamaz. Hava değişimleri güneşin zararlı ışınları hava kirliliği gibi dış etmenlerden etkilenmesini önleyen ürünler kurtarıcı niteliğindedir.

  Erkek Saç Serumu Ürünleri

  Erkekler İçin Saç Dökülmesine Karşı 5 Etkili Serum, stres ve buna kaynaklı birçok nedenden ötürü dökülen veya kırılan saçları onarmaya yardımcı olmaktadır. Günlük yaşam temposunda beden kadar yorulan saçlar yıpranmaya ve daha sonrasında dökülmeye başlar. Bu nedenle Vichy Dercos Aminexil 5 Erkek uzman dermatologların yardımı ile güçlü bir formül geliştirilerek üretilmiştir. Erkeklerde meydana gelen saç dökülmesi ve yeni dökülmeye başlayan bölgeler için mükemmel bir bakım ürünüdür. Çevresel ve dış faktörlerden etkilenen saçların bakımını gerçekleştirirken aynı zamanda koruma altına alır. İçeriğinde beş adet aktif bileşene sahiptir. Aminexil içeren özel formül klinik çalışmalar sonucunda işlevselliği kanıtlanmıştır. Dermatolojik testlerden de geçerek etkenliğini başarı ile göstermektedir.

  Kinin İçeren Saç Dökülmesine Karşı Bakım, saç yapısının incelmesi ve hassaslaşmasına karşı geliştirilmiş saç bakım losyonudur. Erkekler için özel olarak geliştirilmiştir. İçeriğinde bulunan maddeler sayesinde saçın yapısını bozmadan doğal bir bakım yapar. Saç sökülmesine karşı oldukça etkilidir. Saç incelmesini düzenli kullanım ile yok eder. Canlı ve parlak bir görünüme kavuşturur.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.