Menü
Hesabım
Göster
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Sepetim

Erkek Deodorant

Filtrele

Kategoriler
Seçilen Filtreler
Filtre-Sil {{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Hediye Fırsatı
599,90 TL
449,93 TL
Hediye Fırsatı
480,00 TL
384,00 TL
266,83 TL
146,76 TL
266,83 TL
133,42 TL
169,90 TL
127,43 TL
Toplam 35 ürün bulunmaktadır.

Erkek Deodorant Vücuda Etkisi

Yoğun iş hayatında ve koşturma içerisinde vücudun verdiği sinyalleri görmek pek mümkün olmaz. Özellikle yaz aylarında güneşinde verdiği sıcaklık hissi ile erkeklerde meydana gelen kötü koku oldukça rahatsız edici bir hale gelir. Erkek deodorant ürünleri, erkekler tarafından kullanılması en rahat parfüm çeşitleri arasında yer almaktadır. Erkek deodorant ürünleri kurtarıcı olarak büyük bir yarar sağlamaktadır. Kozmetik ürünler içerisinde karşımıza çıkan bu ürünler kadınlar tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. Bakteri ve kokuları önlemeye yardımcı olan bir formüle sahiptir. Birbirinden farklı çeşitte koku yelpazesi bulunmaktadır. Deodorantlar normal ve pudralı olarak ikiye ayrılmaktadır. Genel olarak son zamanlarda üretilen erkek deodorant ürünleri pudrasız özelliği sayesinde leke oluşmasına izin vermez. Pudralı ürünler ise leke bırakmaması için bir iki dakika bekleme süresi geçtikten sonra kıyafetlerin giyilmesi gerekmektedir. Erkekler deodorant kullanılırken kullanılan alanın temiz ve tüysüz olması gerekmektedir. Bu nedenle daha önceden koltuk altı temizliğinin gerçekleşmesi oldukça önemlidir. Erkek deodorant ürünler herhangi bir alerjik reaksiyon oluşmasına neden olmaz.

Erkek Deodorant Ürünleri

Erkekler İçin Terlemeye Karşı Deodorant, gün içerisinde her an kaldırmak zorunda kalınan koltuk altları etrafa yaydığı koku ile kötü bir izlenim sağlamaktadır. bu durumda yapılması en önemli konulardan biri temizliğin ihmal edilmemesidir. Temiz ve hoş kokmak adına üretilmiş bu ürün tüm erkeklerin dertlerine çare sunmaktadır. İçeriğinde bulunan yoğun kontrol mekanizması sayesinde yetmiş iki saat boyunca aktif olarak terlemeye karşı koruma sağlar. Terleme düzeyini en aza indirger ve bu sayede kısa sürede oluşan ter kokusunu önlemeye yardımcı olur. Alkol ve paraben içermeyen yapısı ile kullananların büyük bir beğenisini kazanmıştır. Dermatolojik testlerden geçmiştir.

Sebamed Deodorant Active, terlemeye karşı mükemmel bir etki sağlamaktadır. doğal içeriklerle zenginleştirilmiş formülü ile kullananların sıklıkla tercih ettiği dermokozmetik ürünler arasındadır. Bu nedenle kötü kokuların kalıcı olarak giderilmesini sağlar. Düzenli kullanım ile kısa sürede etkisini göstermeye başlayan Sebamed ter önleyici ürün oluşması muhtemel olan bakterilerinde meydana gelmesine engel olur. Cilt sağlığını koruyarak kötü kokulara savaş açmaktadır.

Daha fazla oku Daha az
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.