sadsad x
asdasd

El için Törpü ve Tırnak Makası

69 ürün

Tırnak Makası

Tırnakların boyutunun kısaltılmasını diğer adıyla tırnak kesilmesini sağlayan ürüne tırnak makası denir. Tırnak makası kullanım alanlarına göre çeşitliliğe ayrılmaktadır. El için tırnak makası genelde küçük ve orta boyuttadır. Bu tasarım ellerin makası kolay kavramasını, pratik ve kontrollü bir şekilde uygulama yapılmasını sağlar. Dikkat edilmesi gereken en önemli unsur ise kesim sonrası tırnak makasının dezenfekte edilmesidir. Bu uygulama hem hijyenik hem uzun süre kullanım sağlar.

Törpü

Tırnak kesimi tamamlandıktan sonra şekil verilmesini sağlayan ürüne tırnak törpüsü denir.  Tırnaklarınıza kare, üçgen, dikdörtgen gibi şekillerin vermesini sağlar. Bunun yanı sıra tırnak boyutunu kısaltmada da oldukça etkilidir. Tırnak törpüsü de kendi arasında çeşitliliğe ayrılır.

  • Metal Törpü
  • Cam Törpü
  • Kağıt Törpü
  • Tırnak Parlatıcı Törpü

Sizde evinizde tırnak bakımınızı yapmak için Missha, Essence, Nascita, Trim ve daha birçok markanın tırnak makası, manikür makası, törpü, et itici gibi ürün çeşitlerini Dermokozmetika’da bulabilir, uygun fiyat hızlı kargo ve kapıda

ödeme imkanıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.