sadsad x
asdasd

Durex

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
19 ürün

  Prezervatif üretiminde yaklaşık seksen yıldır bil fiil yer alan marka 1915 yılında London Rubber Company ithal ürünler satan La Jackson tarafından kurulmuştur. Engin tecrübe ve deneyimlerle bugünlere gelmeyi başarmıştır. Her bir ürünü tek tek denenerek yüksek kalite standartlarında hazırlanmaktadır.  Formülünde en iyi hammaddeleri barındırır. Durex Prezervatif ürünleri laboratuvar ortamında gerekli testlerden geçmektedir.

  Test edilirken sağlamlıklarının anlaşılması için tek tek her numune hava ile şişirilir. Uluslararası standartlar gereğince içi hava dolan ürünün 18 litre içermesi uygun görülmüştür. Maksimum patlama için 40 litre hava dolması gereklidir. Bu da dünya genelinde uyulan standartlara eşdeğer hatta daha yüksek seviyede olduğunun kanıtıdır. Daha sonraki test aşamasında patlamadığından emin olmak adına her numune içi suyla doldurulur ve delik meydana gelip gelmediği anlaşılır. Durex Prezervatif tarafından yapılan bu testler ayda iki milyon civarında yapılmaktadır. Tüm prezervatifler dermatolojik araştırmalardan geçmektedir.

  Durex lateks olmayan prezervatifler üretmektedir. Alerjen olmayan bir materyal olan ve doğal kauçuktan daha yumuşak ve esnek olan Durex,  sentetik poliüretan bulunan birçok ürün serisi geliştirmektedir. Genç insanlara güvenli seksi tanıtmak ve olası cinsel hastalıklardan korumak için Durex, 16- 24 yaş arasına kendileri için hazırladıkları cinsel sağlık posterleri tasarlaması için çalışmalar başlatmıştır. AIDS konferanslarına bağışladıkları milyonlarca Durex prezervatif ürünleri güvenli cinsel birleşim için en önemli gelişmeler arasında yer almaktadır.

  Durex Ürünleri ve Özellikleri

  Mutlu Et: Markanın özel olarak geliştirdiği bu ürün cinsel birleşim esnasında daha fazla uyarılmayı sağlamaktadır. Her erkeğin karşındakini mutlu etmesi için tasarlanmış bu ürün, lakteks olmayan yapıya sahiptir. Çıkıntılı ve kabartmalı görünüme sahiptir. Yapılan araştırmalar sonucunda kullanan her erkeğin partnerine yüksek seviyede haz verdiği kanıtlanmıştır. Dermatolojik testlerden başarılıyla geçmiştir. Alerjik reaksiyon oluşumuna izin vermez.

  Durex Play Ultra: Titreşim anlamına gelen vibratör, kadın ve erkeğin daha fazla zevk almasına yardımcı olmaktadır. 30 dakikaya kadar sağladığı titreşim sayesinde hem erkeğin hem de kadının aynı anda zevk almasını sağlar. Lovesilikon adı verilen bir silikon çeşidinden üretilmektedir. Hayal gücü ve cinsel arzuların istenildiği gibi gerçekleşmesine yardımcı olur. Prezervatif ile birlikte kullanılmasında bir sakınca yoktur.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.