x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Her saç tipine göre özel olarak hazırlanmış dermokozmetik ürünler Ducray markası adı altında kullanıcıların huzuruna sunulmaktadır.1930 yılında formülize edilen bu ürünler zaman içerisinde vücut, saç ve cilt bakımında çeşitli ürün gamına sahip olmayı başarmıştır. Özellikle sedef hastalığına karşı geliştirdiği ürünleri kullananlar tarafından sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alır.

Ducray Şampuan Etkileri

Saç bakımı yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur doğru markanın doğru ürünlerini kullanmaktır. Saç derisine nüfuz eden bileşenler saç tiplerine göre farklı etkileri bulunmaktadır. Kuru saçlar daha yumuşak ve ipeksi bir dokunuşa sahip olurken yağlı saçlar daha mat ve yumuşak bir hale gelir. Bu nedenle saç ürünlerini seçerken özen göstermek gerekmektedir. Ducray şampuan ürünleri saç diplerinde meydana gelen kepek, dökülme ve sedef gibi cilt sorunlarının giderilmesine yardımcıdır. Özellikle erkeklerde meydana gelen bu durumlar dermokozmetik markası sayesinde çözüme kavuşmaktadır. İçeriğinde bulunan bileşenler ve vitaminler saç diplerine derinlemesine işler ve saç tellerinin beslenmesine yardımcı olur. Dermatolog ve uzmanlar tarafından da tavsiye edilen ürünler gerekli araştırmalardan ve testlerden geçerek etkinliğini kanıtlamıştır. Ducray şampuan ürünleri kullananlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Sağlıklı ve gür saçlara kavuşturur ve ipeksi bir yumuşaklık sağlar. Hoş kokusuyla kendine has bir ferahlık sağlar.

Ducray Şampuan Ürünleri

Saç Dökülmesine Karşı Şampuan, Pierre Fabre tarafından üretilen dermokozmetik marka, saç köklerinde ortaya çıkan dökülmelerin gerçekleşmesine engel olur. Dış etmenlerden ve çevresel faktörlerden oldukça hızlı bir şekilde etkilenen saç telleri, Anaphase sayesinde koruma altına alınır. Formülünde bulunan bileşenler saç derisine yayılır ve canlılığını kaybetmiş veya zayıflamış hücrelerin yeniden canlanmasında etkili  olur. Saçın daha gür ve dolgun görünmesini sağlar. Düzenli kullanımla iki aydan sonra olumlu etkileri gözle görünür bir hale gelir.

Sedef Şampuanı, saç derisinde görünen pullanma ve sedef hastalığının belirtilerinin yatışmasına yardımcı olur. Kızarık bir görünüme neden olan bu rahatsızlık plak şeklinde meydana gelen pullanmanın meydana gelmesine mani olur. İçeriğinde bulunan salisilik asit ile sülfür bu pullanmaların temizlenmesinde büyük bir rol oynar. dermatolojik araştırmalar içerisinde kontrollü bir şekilde test edilmiştir.

Ducray Şampuan

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.