sadsad x
asdasd

Ducray Saç Bakımı

23 ürün

  Saç dökülmesi gibi birçok insanın yaşadığı sıkıntılar gelişen teknoloji ve bitkisel çözümler sayesinde giderilmektedir. Özellikle dermokozmetik alanında gelişen markalar kadınlarda ve erkeklerde erken yaşlarda başlayan ve giderek kelleşmeye neden olan saç dökülmesine karşı çözüm sunmaktadır. Saç tellerinin yıpranması ve kıl hücrelerinin canlılığını kaybetmesi genel olarak kel kalma durumuna sebeptir. Saç bakımı nı eksiksiz ve doğru markanın doğru ürünlerini kullanmak kısa sürede en iyi faydayı sağlayacaktır.

  Ducray Saç Bakımı Etkileri

  Kadınlarda daha sık görüldüğü varsayılsa da erkekler saç konusunda oldukça sorun yaşamaktadır. Dermatologlar bu durumda hormonlar, düzensiz beslenme, stres ve hava değişimlerinin vücuda olumsuz etki ettiğini vurgulamaktadır. Bu durumlarda saç yıkamak için kullanılan şampuanlar saç köklerini düzene sokmaya yardımcı olmaktadır. Saç maskesi, bakım kremleri de daha sağlıklı saçlar için etki alanına göre etkinliğini sağlar. Ducray  saç bakımı ürünleri bu konuda kullanıcıların yanında yerini almaktadır. Geliştirilmiş ürün teknolojisi sayesinde formülünde bulunan tokoferol nikotinat saç köklerine nüfuz ederek gelişimini hızlandırır. Vitaminlerle desteklenmiş ürünler saç dökülmesine engel olur ve uzamasını kolaylaştırır. Saç bakımını kusursuz bir biçimde tamamlayan dermokozmetik ürünler kullananlar tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. Uzun ve sağlıklı büyüyen saç tellerine düzenli kullanımla iki ay içerisinde etkilerini görerek kavuşabilirsiniz.

  Ducray Saç Bakımı Ürünleri

  Saç Dökülmesine Karşı Bakım Losyonu, kişilerin gün içerisinde yaşadığı stres, mevsimsel değişikler, hamilelik gibi durumlarında tepkisel saç dökülmesi meydana gelir. Çoğunlukla bayanlarda gözlenen bu durum saç tellerinin zamanla giderek azalmasına neden olur. Saç diplerinde meydana gelen bu durum kişilerinde psikolojini olumsuz olarak etkilemektedir.  Creastim losyon içeriğinde bulunan keratin, tetrapeptid gibi besleyici ürünlerle formülize edilmiştir. Böylece saç telleri kolayca güçlenir ve saç dökülmesi sona erer.

  Ducray Saç Maskesi, canlılığını yitirmek üzere olan ve yıpranmış saçlara özel olarak hazırlanmış bir maskedir. Saç köklerini derinlemesine nemlendirerek besler. Yeniden yapılanmasına yardımcı olur. Saç tellerini açarak kolayca taranmasını sağlar. Kuru ve çok kuru saç tiplerinin kullanımına uygundur. İçeriğinde bulunan vitaminler ve bileşenler düzenli kullanım sayesinde kısa sürede istenilen sonuca ulaştırır.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.