x

Ducray Kelual DS Creme Seboreik Dermatit Kremi 40ml

Kuru, Kabuklu,Tahriş Olmuş Saç Dipleri için Bakım Kremi

%50 indirim
59,00 TL 29,50 TL
Ref. 514510
Ducray Kelual DS Creme 40ml

Cilt kuruluğundan kaynaklanan pullanma ve tahriş olmuş cilt için hazırlanmış bakım kremi.

Cildin yatışmasına, aşırı keratinleşmenin hafiflemesine yardımcı olur. Özellikle kaşlar, burnun iki yanı,saç derisinin yüzle birleştiği alanda tahrişin hafiflemesine yardım edip bakım sağlar. İçeriğindeki temel aktifler sayesinde kırmızılıkların ve tahrişin yatıştırılmasına ve pullanmanın dağıtılmasına, uzaklaştırılmasına ve cildin yatıştırılmasına yardımcı olur. Günlük olarak uygulanan Kelual DS Creme, cildin yeniden eski görünümüne kavuşmasına yardımcı olur.

Kullanma Şekli: Kelual DS, sabah ve akşam cilt nazik bir temizleyici ile temizlendikten sonra (pain surgras au cold creme gibi) cilde uygulanır. Uygulamanın ilk haftasından sonra cildin görünümündeki değişim fark edilebilir. Parfümsüzdür.

Garanti ve İade Koşulları

Dermokozmetika'dan satın aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde faturanız ile birlikte iade edebilirsiniz.

Faturasız ürünlerde iade yapılamamaktadır. İade edilecek ürünlerin orjinal ambalajlarında, ambalajı açılmamış, fiziksel açıdan hasar görmemiş, kullanılmamış, yeniden satılabilir durumda olması ve ürünün orjinal faturasının da gönderilmesi gerekmektedir. Faturasız ürünler kabul edilmemektedir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir hasar varsa mutlaka "Hasar Tespit Tutanağı" tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürünü teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu lütfen unutmayınız.

İade sebebiyle tarafımıza iletmek istediğiniz ürünleri Aras Kargo vasıtasıyla Dayne Sağlık adına kargo ücreti ödemeden gönderebilirsiniz.

İade Hazırlığı ve İadenin Onaylanması

İade talebinizi iletişim sayfamızdan form, e-posta veya telefon yoluyla bize iletiniz. İadeniz öncelikle tarafımızca incelenir, yukarıda belirtilen şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır.

İade edilecek ürünler ürünün faturası ile birlikte aşağıda belirtilen adrese gönderilir.

İade onaylandığında, ürün ücreti yasal süre olan 3 iş günü içerisinde iade edilir. Bu süre Dermokozmetika'nın iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar.


İade Kargo Gönderi Adresi

Dayne Sağlık Ürünleri Ltd. Şti.
Koşuyolu Mahallesi. İbrahimağa Camii Sokak. No: 11 D: 2 PK34718
Kadıköy/İstanbul

Müşteri Hizmetleri

+90 (850) 840 84 00

Dermokozmetika, kaliteli ürünler ve kaliteli hizmet prensibini benimseyerek müşteri memnuniyetine verdiği önem doğrultusunda hizmet vermektedir. Buna ek olarak "Fiyatın Uygunluğu" kriterini de göz ardı etmeyerek "Daha Ucuzunu Buldum!" özelliği ile, ürünlerimizi başka bir online alışveriş sitesinde daha ucuza bulmanız halinde aynı ürünü daha da ucuza alabilme imkanını sunmaktadır.

Daha Ucuzunu Buldum!
Ducray Kelual DS Creme Seboreik Dermatit Kremi 40ml ürünü aşağıdaki kategori ve marka sayfalarında listelenmektedir.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.