sadsad x
asdasd

Ducray Güneş Kremi

2 ürün

  Vücudumuz güneşe karşı hassasiyet gösteren bir yapıya sahiptir. Özellikle hassas ciltler güneşin zararlı ultraviyole ışınlarından en fazla etkilenen ciltler arasında yer alır. Bu nedenle ince yapılı cilt üzerine yaz veya kış aylarında güneş kremi kullanmak büyük bir önem teşkil etmektedir. Güneş kremi ürünleri uzun vadede etkili sonuçlar ortaya çıkararak tende meydana gelecek kahverengi lekeler, yanıklar, pigment bozuklukları ve çillenmeye karşı yüksek faktörlü koruma sağlamaktadır. Ducray güneş kremi, homojen görünümü düzenlemeye yardımcı olur ve serbest radikaller üzerinde etkisini göstererek leke oluşumlarının önüne geçer.

  Ducray Güneş Kreminin Etkileri

  Kış aylarına nazaran yaz aylarında güneş, ışınlarını yeryüzüne daha dik açılarla indirmektedir. Vücuda direk etken olan bu durum yüz, kol ve boyun bölgesinde kalıcı izlere neden olabilmektedir. Ducray güneş kremi ürünleri içeriğinde bulunan bileşenler sayesinde vücut bakımını eksiksiz tamamlamaya yardımcı olur. Işınlara karşı gün boyu güvenli bir koruma sağlar. Dermatolojik araştırmalardan ve testlerden başarı ile geçen geniş spektrumlu teknolojisi ile kullanıcıların memnuniyetini kazanmayı başarmıştır. Ducray markasının ürettiği güneş ürünleri oluşmuş kahverengi lekelerinde giderilmesine yardımcı olarak kusursuz bir görünüm sağlamaktadır. Erken yaşlanma belirtilerinden ve gözle görülmeyen çevresel faktörlerden koruma oluşturarak her yaş ve cinsiyette kişilerin rahatlıkla kullanmasına zemin hazırlamaktadır.

  Ducray Güneş Kremi Ürünleri

  Yaşlanma Karşıtı El Kremi, Gün içerisinde yapılan her faaliyette ihtiyaç duyduğumuz eller, çabucak yıpranabilmektedir. Işınlardan etkilenen cilt yüzeyini korumak için üretilmiş Ducray Melascreen Global Hand Care ürünü içeriğinde bulunan bileşenler sayesinde güvenli bir koruma sağlamaktadır. El üzerinde oluşan kırışıklıklarında giderilmesine yardımcı olan krem, güneşin tüm olumsuz etkilerinden gün boyu uzak tutar.

  Riche Dry Touch, Vücutta meydana gelen yüksek ısı kaynaklı lekelerin düzelmesine yardımcı olan bir formüle sahiptir. Pürüzsüz ve kusursuz görünüme kavuşturmak amacıyla üretilmiştir. Özellikle yaz aylarında güneş ışınlarına normalden fazla kalmış ciltler tarafından kullanılmaktadır. Kahverengi lekelerin ve çillerin azalmasına yardımcı olur. İçeriğinde bulunan Glikolik asit sayesinde kısa sürede etki eder. Pigmentasyon dengesi oldukça yüksektir ve bu sayede homojen bir görünüme kavuşturur.

  Dermokozmetik dünyasına inovatif bir bakış açısıyla yaklaşan Ducray, laboratuvar çalışmalarıyla onaylanmış cilt ve vücut bakım ürünleri sunmaktadır. Etkili olduğu alanlardan biri de özellikle yaz aylarında dikkat çekilmesi gereken güneş bakımıdır. İlerleyen yaş ile beraber güneşten yayılan zararlı UV ışınlar boyun, yüz ve ellerde kahverengi lekeler görünmesine yol açabilir ve kırışıklık oluşumunu tetikleyebilir. Foto yaşlanma ismi de verilen bu duruma karşı koruma oluşturmak amacıyla Ducray’in Melascreen serisi geliştirilmiştir. Farklı cilt tiplerine uygun alternatifler sunan serinin ürünleri düzenli kullanılarak kahverengi lekelere karşı etkili bir güneş koruması sağlanabilir.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.