sadsad x
asdasd

Ducray Akne Kremi

5 ürün

  Dermokozmetik markalar içerisinde yer alan Ducray 1930 yılında hizmete başlamıştır. Yaklaşık seksen yedi yıldır saç bakımı ve cilt bakımı üzerinde yaptıkları önemli formüller sayesinde bilim ışığının altında cilt sorunlarını kalıcı olarak yok etmeyi başarmıştır. Akne kremi ise Ducray markası adı altında tüm yağlı ciltlerde meydana gelen sivilce ve sivilce izlerinin giderilmesine yardımcı olmaktadır. Dermatologlar tarafından tavsiye edilen Ducray akne kremi ürünleri leke giderici, günlük bakım ve nemlendirici ürünleri ile geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

  Ducray Akne Kremi Etkileri

  Kadınların ve erkeklerin ergenlik döneminden itibaren yaşadığı en önemli cilt sorunlarından biri akne oluşmasıdır. Özellikle yağlı ve akneye eğilimli ciltlerde meydana gelen bu problem ilerleyen yaşlarda da artan sebum seviyesi, cilt bariyerlerinde biriken kir ve kozmetik kalıntılar daha fazla sivilce çıkmasına neden olmaktadır. Dermokozmetik ürünler kullanarak bu durumun meydana gelmesine engel olmak mümkündür. Düzenli olarak yapılan cilt bakımı ve yüz bakımı cildin alt katmanlarında biriken yağ fazlasını ve kiri temizlemeye yardımcı olur.

  Akne kremi nemlendirme özelliği sayesinde ek bir ürün kullanmaya ihtiyaç bırakmaz. İçeriğinde bulunan doğal bileşenler sayesinde cilt bariyerlerini derinlemesine temizler. Sivilcenin sönmesini sağlaması dışında sivilce izlerinin giderilmesini sağlamaktadır. Sivilce kremi içerisinde mersin otu bulunmaktadır ve yüzde kadifemsi bir dokunuş hissi yaratmaktadır. Makyaj bazı olarak ta kullanıma uygun olan kremler kısa sürede pürüzsüz bir görünüme kavuşturmaktadır.

  Ducray Akne Kremi Ürünleri

  Matlaştırıcı ve Arındırıcı Losyon; Keracnyl Lotion Purifiante akneye meyilli ve yağlı ciltlerin üzerinde etkisini göstermektedir. İçeriğinde bulunan özellikle aktifliği sayesinde biriken fazla sebumu emer ve mat görünüm kazanmasını sağlar. Tıkanmış gözenekleri sıkılaştırır, cildi temizler ve derinlemesine arındırır.

  Keracnyl Matifiant Nemlendirici Krem; Matlaştırıcı ve nemlendirici özelliği bulunan bakım kremidir. Aşırı yağlı ciltlerde oluşan sebum seviyesini düzenlemeye yardımcı olur. Hafif emülsiyonlu bir yapıya sahiptir. İçeriğinde bulunan Glikolik ve salisilik asit gözeneklerin sıkılaşmasını ve temizlenmesini sağlar. E vitamini ile erken yaşlanma belirtilerine karşı koruma sağlar. Alerjik reaksiyonlara karşı koruması en iyi şekilde ayarlanmıştır ve minimum düzeye indirilmiştir.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.