sadsad x
asdasd

Murad Vücut Bakımı

1 ürün

  Vücudumuz da en az cildimiz kadar özenli bir bakımı hak eder. Bunu çok iyi bilen Dr. Murad markası vücut bakımında etkinliği kanıtlanmış selülit ve çatlak kremi serisini sunuyor. Sıkılığını kaybeden cildi toparlamaya çalışan kolajenle, sarkmaların önüne geçebilirsiniz. Cildin doğal yapısını ve elastikiyetini dış etkenler ve genetik faktörlere karşı koruyan Dr Murad vücut bakım ürünleri ile genç görünümüzü uzun süre korumanız çok daha kolay bir hale geliyor.

  Dr Murad Vücut Bakımı

  Vücudumuz da en az cildimiz kadar özenli bir bakımı hak eder. Bunu çok iyi bilen Dr. Murad markası vücut bakımında etkinliği kanıtlanmış selülit ve çatlak kremi serisini sunuyor. Sıkılığını kaybeden cildi toparlamaya çalışan kolajenle, sarkmaların önüne geçebilirsiniz. Cildin doğal yapısını ve elastikiyetini dış etkenler ve genetik faktörlere karşı koruyan Dr Murad vücut bakım ürünleri ile genç görünümüzü uzun süre korumanız çok daha kolay bir hale geliyor.

  Vücut Elastikiyetini Neden Kaybeder?

  Zamanın etkisi vücudun elastikiyetini kaybetmesine neden olur. Ancak tek etken bu değildir. Genetik etkiler, kilo vermek, doğum ya da sağlıksız beslenme gibi birçok etken cildin sarkmasına zemin hazırlar. Spor ve beslenme bu sorunu yeterince gidermeye yetmez. Estetik uygulamalara geçmeden önce zamanında yapılan müdahalelerle cilde kaybettiği elastikiyeti kazandırmak mümkün olmaktadır. Dr Murad Firm Tone serum ürününde bu etkinin öne çıkmasını sağlıyor ve size daha sıkı bir cildi garantiliyor. Amerikalı bir marka olan Dr Murad 25’den fazla ülkede bilinen ürünleriyle kadınların en büyük problemlerinden olan çatlak ve selülitlere de çözüm sunuyor.

  Çatlak ve Selülitlerden Kurtulmak Mümkün Mü?

  Çatlak ve selülitler, vücuda iyi bakmamaktan kaynaklanır. Selülitler az su tüketimi, dengesiz beslenme ve tatlı gıdaların tüketilmesi sonucu ortaya çıkar. Çatlaklar ise elastikiyeti azalan cildin yeterince nemlendirilmemesinden kaynaklanır. Bu etkilerin en aza inmesi için gereken  bakımın yapılması, kozmetik ürünler dediğimiz dıştan uygulanan ürünlerle mümkün olmaktadır. Çatlak ve selülit kremi ya da serum türü daha yoğun bakım sağlayan ürünler bu kaybı en aza indirir. Kadınların hamilelik döneminden sonra yaşadığı sarkmalar ve çatlaklar Dr Murat Firm Tone serumla birlikte yaklaşık %85 oranında azalıyor.

  Hamilelik ya da kuru ciltlerde çatlak ve selülitlerden korunmak için önlem alınması mümkündür. Örneğin günde bir iki kez cildin nemlendirilmesi, hiçbir şey olmasa bile zeytinyağı gibi nem kazandıran doğal yağların vücuda sürülmesi cildin nemlenmesine yardım eder. Elastikiyetini koruyan cilt her zaman daha esnektir ve cildin doğru bakımı sağlandığında çatlakların da önüne geçilir.

  Kırmızı renkli olan çatlakların rengi zamanla beyaza döner. Bu da beyaz tenli kişilerde oluşan çatlakların görünümünün azalmasının daha kolay olduğu sonucunu ortaya çıkarıyor. Dr. Murad ürünleriyle bu görünümlerin ciddi oranda azalmasını sağlayabilirsiniz.

  Düzenli Ürün Kullanmak Neden Önemli?

  Peki bu ürünleri ne kadar kullanacağız diye soranlara, “her zaman” şeklinde cevap verebiliriz. Çünkü insanın temel ihtiyacı olan beslenme nasıl sürekli ve gerekliyse cilt için de bu bakım ürünleri o kadar gereklidir. Düzenli olarak kullanıldığında etkisini gözle görülür derecede hissedebileceğiniz bu ürünler, vücudunuzun da genç görünmesini sağlıyor.

  Düzenli ürün kullandığınızda hem elastikiyet kaybının önüne geçersiniz hem de kendinize baktığınız her zaman aklınızda olur ve sorun yaşamazsınız. Popüler kültürün dayattığı çatlak ve selülitler annelerin biraz da hakkıdır aslında. Bunların olmadığı insan sayısı bir hayli azdır.

  Ünlü isimlerin bile selülit ve çatlak dolu ciltleri var ancak photoshop uygulandığı için kusursuz imajı çiziliyor ve kozmetik sorun haline gelen bu problemler, Dr Murad gibi profesyonellerin inceleme alanı haline geliyor. Her zaman bakımlı olmak isteyenler ise Dr Murad cilt ve vücut bakım ürünleriyle elde etmek istedikleri görünümlere daha kolay ulaşıyor.

  Murad Markasının Sonuç Odaklı Ürünleri

  Amerika’da cilt sağlığı profesörü olarak nam salan ve cilt sorunlarının çözülmesi için kozmetiğe bilimsel bir dokunuş katan Dr Murad, kaliteli bir marka olmayı insan vücudunu çok iyi tanımasıyla sağladı. Selülit ya da çatlak gibi cilt sorunlarının nedenini çok iyi bildiği için problemin ortadan kalkmasını da bu bilinçliliğiyle mümkün oldu. Bize kalan bu ürünleri kullanarak verim almak olsa da, ünlü hekimin amacı insanların cildini daha sağlıklı ve güzel hale getirmek oldu.

  1989 yılından itibaren geliştirdiği ürünlerle her çeşit cilt tipine özgü ürünleri üretirken karşımıza eşsiz su prensibini (the water principle) çıkardı. Yani teorinin pratiğe dönüşmüş halini Dr Murad ürünlerinde görebiliyoruz. Kadınlardan anlayan 50 erkeklerden biri olarak boşuna seçilmeyen Murad, çiğ sebze tüketmenin ve su içmenin önemini de her fırsatta dile getiriyor. Bu tavsiyelere uyarak siz de cildinizi genç görünmesi için koruyabilirsiniz.

  • Bol su tüketimi,
  • Sebzelerle beslenmek,
  • Güneşe çıkmadan 20 dakika önce koruyucu sürmek,
  • Pozitif ve iyimser olmak,
  • Özel zaman yaratmak,
  • Özgün olmak Dr Murad’ın güzellik sırlarından olsa da, biz cildinizin ihtiyacı olan ürünleri de kullanmanızı öneriyoruz.

  Cilt bakım gurusu Dr Murad selülit ve çatlak onarımı serisiyle, cildinize hak ettiği lüksü yaşatabilirsiniz. Ürünü düzenli kullanan kadınlarda %55 ve %95 oranında bu görünümde iyileşmeler sağlanabilir.

  Dr Murat Firm and Tone Serum

  Ülkemizde de çok sevilen bir ürün olan Dr Murad Firm and Tone serum, basen, bacaklar, göbek, kollar ve kalçada yerleşen selülit görünümü ve çatlaklar üzerinde olumlu etkiler gösteriyor. İçeriğinde bulunan Horse nut tree özü ve Tigers Herb vücutaki sarkamaların toparlanmasını sağlarken, Amazon’un çam ormanlarından gelen Cats claw de selülitlerin ortadan kalkmasını sağlıyor. 8 haftalık klinik testler sonucu cildin genel görünümünde %85, selülit ve çatlaklarda ise %69 oranında iyileşme sağlıyor.

  Temiz ve kuru cildinize süreceğiniz ürün kızarıklık ve karıncılanma hissi yaratıyor ve böylece cildinize etki ettiğini de görebiliyorsunuz. Cildin engebeli görünümünde azalmaya neden olan bu ürünü, suplementi ile birlikte kullandığınızda daha yoğun bir etki görmeniz mümkün oluyor.

  Firm And Tone Dietary Supplement Pack

  Firm And Tone ile birlikte kullanıldığında daha etkili bir sonucun alınmasını sağlayan Firm And Tone Dietary Supplement pack, A vitamini, D, E, C ve Biotin, iz mineraller ve esansiyel yağ asitleri içeren kapsüller, egzersizlerden hızlı sonuçlar almak isteyenleri de sevindirici etkiler yaratıyor. Profesyoneller tarafından tavsiye edilen kullanım şekli sabah ve akşam yemeklerle birlikte olan ürün, yağ yakımını hızlandırıcı ve kas oluşumunu sağlayıcı bir etki gösteriyor. Biotin cilt ve saç sağlığı üzerinde olumlu etkiler gösteren bir madde olduğundan, sadece vücudunuz değil saçlarınız da canlanıp sağlıklı olacaktır. İz mineraller sayesinde eksikliğini duyduğunuz çinko, demir, selenyum gibi maddelerden de yararlanmış oluyorsunuz.

  Hem vücudun toparlanması hem de saç ve vücut sağlığınızın olumlu etkilenmesini sağlayan bu ürünü serumla birlikte hekiminizin önerdiği biçimde kullanabilirsiniz.

  Firming Peptide Body Treatment

  Adından da anlaşılacağı gibi kendine özgü peptid karışımıyla cilt elastikiyetini arttıran bu ürün, genç görünümün uzun süre korunması için formüle edildi. Yulaf çekirdeği özü, üzüm çekirdeği yağı, granatum özü, fenoksietanol, inil dimetikon çapraz polimerleriyle cidin kollajen yapısının harekete geçmesini sağlıyor. Vücudun bacak, basen, kalça, göbek ve kol kısımlarına sürülebilen bu ürün sayesinde yağlı olan bölgelerdeki düzgün görünümün sağlanması hedeflenir.

  Dr Murad ürünlerini kullanırken günlük yürüyüş egzersizlerinizi yapmanız, sağlıklı beslenmeniz, düzenli olarak bacak sıkılaştırıcı egzersizler yapmanız daha etkili bir sonuç  almanıza yardımcı olur. Bu sayede görünümünüzün daha kusursuz olmasını sağlayabilir, sağlıklı yaşam adına bir adım atabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.